Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

aaaa gercektenmı ssklarda yapıldıgını bılmıyordum.devlet hastanesınde mı yapılıyor.hıc duymamıstım.o daha ıyı.onda ucret odenmıyormu yada daha mı dusuk:26:

sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun?ben başladım tedaviye inşallah bu kez yüzümüz güler çok yoruldum yücel hoca ve ekibine güveniyorum artık hayırlısı allahtan.

İnş cnm aslında yücel bey sadece karyotip testini istemişti bizden ama ben ileriki zamanlarda yapılması gereken testlerinde bazılarını yaptırmak istedim devlet hastanesinden sevkle yaptırdım bide samatyada kan verdim bu yüzden çok uzun sürdü :KK43: yoksa karyotipler çıkmıştır, benim denememden sonra adetlerim geç gelmeye başladı bu normalmi bilmiyorum..inşallah önümüzdeki ay sonlarına doğru gidicem normalde bu adetimde gitmem gerekiyor ama hem testler çıkmadı hemde havalar biraz ısınsın istedim .. sen ne zman gideceksin..

canım ben başladım tedaviye.gerçekten havalarda çok soguk şu ara bakalım ben gelişmeleri yazarım.:KK16::KK16:

tedavın hayırlı olsun deryacım.inşallah guzel haberler vereceksın bıze.arkandan da bız gelecegız ınsallah.Rabbim yardımcımız olsun hepımızın

merhaba...
bende brüksel tüp bebek merkezi'nde tedavi olmayı planlıyorum. Benim 3.deneme olacak.sıkıntılı bir hastayım...tedaviye başlayan ve başlayacak olan tüm arkadaşlara rabbiden hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, salih kullarından olacak evlatlar nasip etmesini dilerim.içinde de bana tabi:)))
derya76 size özelden msj attım. tahlillerle ilgili bilgi verirseniz sevinirim.Bugün histereskopi işlemi yapıldı...rahimin yan duvarlarındaki daralmalar açıldı...
hayırlısı...
Bismillah her hayrın başıdır...En Büyük TÜRKİYE

okuduğum kadarıyla şu an tedavi gören bir siz varsınız... maalesef yeni tedavi görenleri göremedim. ilk başta yazan arkadaşlar da maaşallah evlatlarını kucaklarına almışlar.Darısı bizim başımıza:)))
genel anlamda merkezden memnun musun? bu hafta perşembe cuma yücel bey yoktu. Hüsamettin beyden de memnun musun? birde yücel bey sık sık yurtdışına gidiyor mu? insan kalben hep onunla başlayıp bitirmek istiyor ama hocayı sadece ilk görüşme de görüp bir daha görmemek istemem. netice de o bir Profesör... birde ücret 4200 tl fix mi? özkan bey ile daha ayrıntılı konuşmadım bu konuyu..

Son düzenleme:
ayrıca ilaç konusunda merkez yardımcı oluyor mu? daha indirimli veriyorlar mı? önceki sayfa da böyle bir şey okumuştum.

merhaba...
bende brüksel tüp bebek merkezi'nde tedavi olmayı planlıyorum. Benim 3.deneme olacak.sıkıntılı bir hastayım...tedaviye başlayan ve başlayacak olan tüm arkadaşlara rabbiden hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, salih kullarından olacak evlatlar nasip etmesini dilerim.içinde de bana tabi:)))
derya76 size özelden msj attım. tahlillerle ilgili bilgi verirseniz sevinirim.Bu işlemi yapıldı...rahimin yan duvarlarındaki daralmalar açıldı...
hayırlısı...
Bismillah her hayrın başıdır...En Büyük TÜRKİYE

sagol canım allahım isteyen herkeze versin hayırlı evlatlar kimseyi bebek hasretinde burakmasın.bende sana yazdım canım msj :21::21: neden histeroskopi yapıldı canım sana bebegin tutunup düştümü yoksa hiç tutunmadımı?:KK16::KK16:

okuduğum kadarıyla şu an tedavi gören bir siz varsınız... maalesef yeni tedavi görenleri göremedim. ilk başta yazan arkadaşlar da maaşallah evlatlarını kucaklarına almışlar.Darısı bizim başımıza:)))
genel anlamda merkezden memnun musun? bu hafta perşembe cuma yücel bey yoktu. Hüsamettin beyden de memnun musun? birde yücel bey sık sık yurtdışına gidiyor mu? insan kalben hep onunla başlayıp bitirmek istiyor ama hocayı sadece ilk görüşme de görüp bir daha görmemek istemem. netice de o bir Profesör... birde ücret 4200 tl fix mi? özkan bey ile daha ayrıntılı konuşmadım bu konuyu..

tedavi görenlerin hepsi şuan hamiş bu ay tedavi görüp yazan bi ben varım şuan.evet yücel bey yurt dışına çıkınca yerine hüsamettin bey bakıyor.bu her merkezde aynı canım bende senin gibi düşünüyordum hep yücel bey ilgilensin diye istiyordum ama onlar çok yogun oldukları için istedigimiz şeyler olmuyor.biliyormusun hüsamettin beyin transferleri hep pozitif önemli olan merkezin iyi olması,embriyogların iyi olması bunlarda çok önemli canım.ben daha önce umut tüp bebek merkezinde tedavi oldum doktorumun yüzünü 5.dk gördüm tedavi boyunca oda yurt dışına çıkmıştı bu birçok merkezde böyle canım memorial hastanesindede böyle semra kahraman diye gidiyosun sonra birdaha göremiyorsun öyle canım ya.

ayrıca ilaç konusunda merkez yardımcı oluyor mu? daha indirimli veriyorlar mı? önceki sayfa da böyle bir şey okumuştum.

sen daha önce hangi merkerkezlerde yaptırdın tüp bebegi? bürüksel tüp bebek merkezine geldinmi? sen ne zaman başlayacaksın tedaviye?

Benim 3.tüp bebek tedavisi olacak. Eşimde sorun yok.Ben endometriozis hastalığından çikolata kistlerinden ötürü 1 açık 2 laporoskopi geçirdim. Tüplerim alındı.Direkt tüp bebeğe yönlendirildim.ilk tedaviyi Alman hastanesi Halit bey'di.2.tedavi fiyat uygun olsun diye Umut Tüp Bebek Ulun Bey'di. Ama umut tüp bebekten hiç memnun kalmadım. Ne kan tahlili,ne ilgi alaka.. Fsh yüksekliği başlamıştı 13tü.Ama femara protokolle başarısız sonuçlanmış bir tedaviydi...

histereskopi konusuna gelince temmuz ayında Ulun bey yapmıştı. hiçbir sorun yok demişti. cd sini yücel bey izledi.rahimde çöküklük var dedi.hemde görüntü net değil dedi. bende 2 tedavi de hiç tutunma olmadı...
msj cevap verdiğin için teşekkürler.ama bende 2.raporu Zeynep Kamil de çıkarttırmıştım. orda e2,fsh,lh, prl,tsh bakılıyor biliorum.
ama dhea, testesteron , total testesteron yapılıyor mu? yapılıyordur ama tüp bebek dr kadın için istek yapmamıştı.erkekten istiyorlar. çünkü rutin tahliller yapılıyr. 2. listeyi yapmıyorlardı. Ha birde benim başka bir dr istediği bir testi listeye eklemsini istediğimde gidip içerdeki dr a sormuştu. siz böyle tahlil istemişsiniz diye bayağı bir zor durumda kalmıştım.. sanki cebinden yaptırıyorlar. o yüzden ayrıntılı soruyorum. ben yücel bey'e kıllanma şikayetimi anlatınca bu testleri de ekledi...o yüzden ilk beşi yaptırmak kolay da 2.tahlillerde sende varsa ona göre giderim. ben avrupa yakasındayım..ona göre şansımı deneyeyim.yoksa bakırköye falan gideceğim..

tedaviye ne zaman başlayacım belli değil... adetin 2.günü testleri yaptıtp gideceğim. herşeyin hayırlısı...
benim ilk deneme 2009 nisanda, 2 deneme ağustos 2010 da yaptırdım canım.. kendimi yeni toparladım. benim haşimato tiroidi hastalığı, biraz şeker sıkıntısı da var.şimdi de kötü kolesteol çok yüksek çıktığı için ilaca başladım. bunlar tiroidin bonusları:)
Ya Allah, Bismillah dedim başladım tekrardan...maddi olarak hazırlanmak ayrı, manevi olarak ayrı...senin sıkıntıların neler peki?

tedaviye ne zaman başlayacım belli değil... adetin 2.günü testleri yaptıtp gideceğim. herşeyin hayırlısı...
benim ilk deneme 2009 nisanda, 2 deneme ağustos 2010 da yaptırdım canım.. kendimi yeni toparladım. benim haşimato tiroidi hastalığı, biraz şeker sıkıntısı da var.şimdi de kötü kolesteol çok yüksek çıktığı için ilaca başladım. bunlar tiroidin bonusları:)
Ya Allah, Bismillah dedim başladım tekrardan...maddi olarak hazırlanmak ayrı, manevi olarak ayrı...senin sıkıntıların neler peki?

Öncelikle Tedavisi başlayan arkadaşlara bol şanslarr , güzel tedaviler diliyorum
herkes pozitifi :KK64:görsün inşallahh..

Arkadaşlar normalde 28 günde bir adet olurum ve düzenlidir..aralık ayında negatif sonuçtan 2 gün sonra 26 aralıkta sadece o gün hafif lekelenmem oldu 28 aralıktada regl tam olarak başladı sonraki ay 28 ocaktada ikinci adetim başladı ve sonrasında ben hala adet olmadım sanırım bugün 37 gün oluyor sizce bu normalmii kasıklarıma ara sıra ağrı giriyor hafif kasılmalarım ve adet ağrılarımda var test yapamıyorum boşuna umutlanmakta istemiyorum sizin adetleriniz ne zamn düzene girmişti normalde bu ay adetimde dondurulmuş tedavisine başlayacaktık ama ben önümüzdeki adetimde gitmeye karar vermiştim tedaviye başlamak için adetlerin düzene girmesi gerekmiyormu ve bu kadar gecikme olmuşmuydu sizdede... kafamm çok karıştı...:KK50:

Öncelikle Tedavisi başlayan arkadaşlara bol şanslarr , güzel tedaviler diliyorum
herkes pozitifi :KK64:görsün inşallahh..

Arkadaşlar normalde 28 günde bir adet olurum ve düzenlidir..aralık ayında negatif sonuçtan 2 gün sonra 26 aralıkta sadece o gün hafif lekelenmem oldu 28 aralıktada regl tam olarak başladı sonraki ay 28 ocaktada ikinci adetim başladı ve sonrasında ben hala adet olmadım sanırım bugün 37 gün oluyor sizce bu normalmii kasıklarıma ara sıra ağrı giriyor hafif kasılmalarım ve adet ağrılarımda var test yapamıyorum boşuna umutlanmakta istemiyorum sizin adetleriniz ne zamn düzene girmişti normalde bu ay adetimde dondurulmuş tedavisine başlayacaktık ama ben önümüzdeki adetimde gitmeye karar vermiştim tedaviye başlamak için adetlerin düzene girmesi gerekmiyormu ve bu kadar gecikme olmuşmuydu sizdede... kafamm çok karıştı...:KK50:

helennn bence test yap.tupbebekten sonra normal yolla hamıle kalan cok var.inşallah hamılesındır.kafandan cıkarttın demek bu ay belkıde geldı melegın.hadı ınsallah.guzel haberını beklıyorum canım:KK49:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62:

Şokktayımmmm :))))
Kızlarr evde idrar testi yaptım pozitifff ,,

inanamıyorummmm hemen başka test almak için nobetçi eczaneye koştu eşimmm ama şans işte eczanede test kalmamışş..
polikliniğe gittik ordada idrar testi yaptırdımm ordada pozitifff
yarın kan testi yaptırıcamm
İnşş bebeğim geliyordurr...
sorunumuz sadece morfolojiydi sayı ve hareket normaldii ,,
ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİNN ...

hayırlı uğurlu olsun... Allah kucağına almayı da nasip etsin.. Bizlere dua et inşaallah..
Hamilelerin duaları makbuldur:KK49::KK49::KK49:

Arkadaşlar tüp bebek negatifinden sonra doğal yolla hamileyimm kanda değerim 1259 çıktı
umarım haftaya keseyide görürüz
Allahım isteyen herkese versin yaşatsın bu duyguyu
ben hiçbişey anlamadım daha şoktayım, bi tuhaf oldum
son zamanlarda artık normal hamile kalanlara bile inanmıyordum artık o kadar ümitsizdim yanii
tek şart kafanızı dağıtmanız başka şeyler düşünmeniz ben bu ay işyerimdeki sorunlarla uğraştım hep bi site kurduk onunla uğraştım 4-5 kere ilişki olmuştur ancak ve bi mucize oldu Allahım sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun inşallah...

X