Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

slm hazel nsl daha önce duydunmu bilmiyorum ama keçi boynuzu kürünü denedinizmi eşine ben eşime kürü yapmaya başladım.spermin sayısını degil ama hareketini artırıyormuş embriyonun oluşması %50 yumurta %50 sperm istersen bi araştır keçi boynuzu kürü diyince çıkıyor.:21::21:

canım 3 ay denedık bız kecıboynuzunu. evet sayıya etkı etmıyor pek ama harekete etkı edıyor sanırım.amelıyat sonrası 3. ay basladık ozaman ılerı hareket%20 yavas h% 32 idi 7. ayda yanı 3-4 ay kullanım sonrası ılerı h% 28 yavas % 27 cıktı.sayı 3. ayda 17 mılyon cıktı 7. ayda 20 mılyon cıktı.yanı sayıya pek etkı etmemıstı.ama deneyın.bazı kısılerın sayısınada cok etkı edıyormus.zararlı degıl tavsıye ederım canım.
esım sımdi 1 aydır fsh sını yukseltmek ıcın nolvadex ıcıyor klomen gıbı bır hap.ve proxeed plus ıcıyor o da 12 gun oldu baslayalı.tabı nolvadexı dr. verdı.esımın fsh 2.79..bıraz yukseltıp sayıyı arttrmayı dusunuyor dr.bakalım.sız hıc fsh olcturdunuz mu esının.degerllerı nasıl esının morf. sayı hareket falan.

selam arkadaşlar. giremedim nete. sizi meraklandırdım kusura bakmayın. ama sonucu duyunca kusura bakmayacağınızı biliyorum. POZİTİF:KK64:

selam arkadaşlar. giremedim nete. sizi meraklandırdım kusura bakmayın. ama sonucu duyunca kusura bakmayacağınızı biliyorum. POZİTİF:KK64:

canımmm cok sevındımmmm.yıne bruksel yıne pozıtıfff masallah.darısı bıze olsun.yaa inşallah bızde pozıtıf sonuc goruruz.umutlarım gıttkce cogalıyorr:KK19::KK64::KK64::KK64:

saglıkla kucagınada almak nasıp olsun inşallah

Son düzenleme:
canım 3 ay denedık bız kecıboynuzunu. evet sayıya etkı etmıyor pek ama harekete etkı edıyor sanırım.amelıyat sonrası 3. ay basladık ozaman ılerı hareket%20 yavas h% 32 idi 7. ayda yanı 3-4 ay kullanım sonrası ılerı h% 28 yavas % 27 cıktı.sayı 3. ayda 17 mılyon cıktı 7. ayda 20 mılyon cıktı.yanı sayıya pek etkı etmemıstı.ama deneyın.bazı kısılerın sayısınada cok etkı edıyormus.zararlı degıl tavsıye ederım canım.
esım sımdi 1 aydır fsh sını yukseltmek ıcın nolvadex ıcıyor klomen gıbı bır hap.ve proxeed plus ıcıyor o da 12 gun oldu baslayalı.tabı nolvadexı dr. verdı.esımın fsh 2.79..bıraz yukseltıp sayıyı arttrmayı dusunuyor dr.bakalım.sız hıc fsh olcturdunuz mu esının.degerllerı nasıl esının morf. sayı hareket falan.

canım bizde sorun bende oldugu için onları bilmiyorum.eşim sperm vermişti herşey normal demişlerdi sorun yokmuş ama ben yinede ara ara kürden eşime vermeye başadım bitkinin zararı olmaz yararı olur diye bende kendime bazen incir kürü yapıyorum.

Gle Çokk sevindim canımm:KK64::KK64::KK62: biz seninle birlikte yapmıştık sanırım ilk denemizi tek dondurulmuşla inan bana umut oldunn sağlıkla mutlulukla kavuş yavrunaa

temiz çıkar inşallah canım sonucun hayırlısı olsun sen birdahaki aya yaptıracaksın degilmi?

İnş cnm aslında yücel bey sadece karyotip testini istemişti bizden ama ben ileriki zamanlarda yapılması gereken testlerinde bazılarını yaptırmak istedim devlet hastanesinden sevkle yaptırdım bide samatyada kan verdim bu yüzden çok uzun sürdü :KK43: yoksa karyotipler çıkmıştır, benim denememden sonra adetlerim geç gelmeye başladı bu normalmi bilmiyorum..inşallah önümüzdeki ay sonlarına doğru gidicem normalde bu adetimde gitmem gerekiyor ama hem testler çıkmadı hemde havalar biraz ısınsın istedim .. sen ne zman gideceksin..

arkadaslar bu karyotıp testı genetık testı degılmı.brukselde mı yaptrdınız.ne kadara maloldu.bende ılk denememden once yaptrmak ıstıyorum genetık testınıona gore adımlarımızı atarız.pgt gerekıyorsa daha ılk denememde yaptrırım ..ucretı ne kadar genetık testın.

canım eskiye hiç bakmadan sayfaya direk daldım..ilk seni güzel haberini gördüm allah tamamına erdirsin.
beni hatırlarmısın bilmem ama sayfanın eski müdavimlerinden oğlumu bekliyorum şuanda 29+4 haftalık 8 aylık olduk daha yeni...
çok sevindim senin adına inş. dah çok güzel haberler alırız..
yücel bey ve ekibi benim sebebim oldular kendilerini ömrümce unutmayacağım.
inş. herkes şifa bulur evladına kavuşur...:KK49::nazar::KK64::KK64::KK64:

Kızlar nerdesiniz? Ben artık internete giremiyorum kızlar yüzünden, sürekli kucak istiyorlar napıcaz bilmiyorum, anne olmak çok yorucu ama bir o kadar da güzel bir şey, inşallah sizlerin haberleri de alırız tek tek...

canım allah kolaylık versin inş. yardım eden birileri vardır.isimleride çok yakışmıştır eminim..
hayırlısıyla büyütürsün kızlarını inş. onları öpüyorum burda arbbim nazarlardan korusun..
benim oğluşumun adıda ediz olacak inş.

sevimliii bacım oğluşun hayırlı uğurlu olsun, bak burada acaba olacak mı derken şimdi başımızı kaşımaya fırsat bulamıyoruz:KK53: Bu arada benim prenseslerin adı ayşe naz ve elif ece teyzesi.

sevimli emir paşaya maşallah sanada geçmiş olsun..
36+2 de doğum yapmışsın dr. un kararımıydı sezeryan olmuşsundur heralde..
yoksa sancı falan bebek erkenmi geldi???
ben 29+4 haftadayım beni bazen erken doğum korkusu sarıyoda tırs durumdayım yaniiii

İnş cnm aslında yücel bey sadece karyotip testini istemişti bizden ama ben ileriki zamanlarda yapılması gereken testlerinde bazılarını yaptırmak istedim devlet hastanesinden sevkle yaptırdım bide samatyada kan verdim bu yüzden çok uzun sürdü :KK43: yoksa karyotipler çıkmıştır, benim denememden sonra adetlerim geç gelmeye başladı bu normalmi bilmiyorum..inşallah önümüzdeki ay sonlarına doğru gidicem normalde bu adetimde gitmem gerekiyor ama hem testler çıkmadı hemde havalar biraz ısınsın istedim .. sen ne zman gideceksin..[/QUO

slm nsl cnm benimde öyle oldu tüp bebekten sonra adetlerim gecikiyor normalmiş.

gle canım tebri,kler, çok sevimndim, rabbim tamamına erdirsin canım, dikkatli ol e mi? sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş misali, inşallah kucağına aldığın günleri görürsün canım.:KK16:

canımmm cok sevındımmmm.yıne bruksel yıne pozıtıfff masallah.darısı bıze olsun.yaa inşallah bızde pozıtıf sonuc goruruz.umutlarım gıttkce cogalıyorr:KK19::KK64::KK64::KK64:

saglıkla kucagınada almak nasıp olsun inşallah
hazelciğim teşekkürler. umutlarının gerçek olmasını diliyorum.

canım neyseki bekledigimize deydi güzel haberlerini aldık.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:[/QUOTE]
:) canım nazar boncukları için teşekkürler. Ama hala tam inanamıyorum. kalp atışları ve keseyi gördükten sonra sanırım rahatlayacağım. çok şey istiyorum demi :)

Gle Çokk sevindim canımm:KK64::KK64::KK62: biz seninle birlikte yapmıştık sanırım ilk denemizi tek dondurulmuşla inan bana umut oldunn sağlıkla mutlulukla kavuş yavrunaa
canım benim de dondurulmuşlarda pek umudum yoktu. ama oldu bak. umudunu diri tut. olacak biliyorum :)

canım eskiye hiç bakmadan sayfaya direk daldım..ilk seni güzel haberini gördüm allah tamamına erdirsin.
beni hatırlarmısın bilmem ama sayfanın eski müdavimlerinden oğlumu bekliyorum şuanda 29+4 haftalık 8 aylık olduk daha yeni...
çok sevindim senin adına inş. dah çok güzel haberler alırız..
yücel bey ve ekibi benim sebebim oldular kendilerini ömrümce unutmayacağım.
inş. herkes şifa bulur evladına kavuşur...:KK49::nazar::KK64::KK64::KK64:
yaseminciğim hatırlıyorum elbetteki sen de benim umudumu artıranlardandın :) oooo maşallah siz bayağı büyümüşsünüz ama :) az kalmış koklamaya oğlunu. allah nazardan saklasın.

gle canım tebri,kler, çok sevimndim, rabbim tamamına erdirsin canım, dikkatli ol e mi? sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş misali, inşallah kucağına aldığın günleri görürsün canım.:KK16:
anjelic canım iki çocukla fırsat bulup yazmışsın teşekkürler. fırsat bulamayacağım günler yaşamak istiyorum :) canım işin aslı neye dikkat edeceğimi de pek bilmiyorum ya. işten gelince yatıp dinlenmeye çalışıyorum. yeterlidir herhal.
öpüyorum prenseslerini ve seni.

arkadaslar bu karyotıp testı genetık testı degılmı.brukselde mı yaptrdınız.ne kadara maloldu.bende ılk denememden once yaptrmak ıstıyorum genetık testınıona gore adımlarımızı atarız.pgt gerekıyorsa daha ılk denememde yaptrırım ..ucretı ne kadar genetık testın.

hazelciğim karyotip evet eşler üzerinde yapılan genetik test. biz de brüksele yaptırtık. ikimize de yapıldı. 500 tl ödedik. pgt yaptırmadık onu bilmiyorum. yardımcı olabilmişimdir umarım.

hazelciğim karyotip evet eşler üzerinde yapılan genetik test. biz de brüksele yaptırtık. ikimize de yapıldı. 500 tl ödedik. pgt yaptırmadık onu bilmiyorum. yardımcı olabilmişimdir umarım.

sagol canım cok yardımcı oldun.bende ozaman brukselde yaptırırım genetık testlerımıde ona gore baslıyım dıyorum tedavıye.genetıkte sorun varsa ılk tedavı bosa gıtmesın dıye.Yaaa inşallah bende annelık duygusunu yasarım ısteyen herkese nasıp et Rabbim.AMİN.

sagol canım cok yardımcı oldun.bende ozaman brukselde yaptırırım genetık testlerımıde ona gore baslıyım dıyorum tedavıye.genetıkte sorun varsa ılk tedavı bosa gıtmesın dıye.Yaaa inşallah bende annelık duygusunu yasarım ısteyen herkese nasıp et Rabbim.AMİN.

merkezde yapıyor sen ssk hastanelerindede yaptırabilirsin canım.

merkezde yapıyor sen ssk hastanelerindede yaptırabilirsin canım.

aaaa gercektenmı ssklarda yapıldıgını bılmıyordum.devlet hastanesınde mı yapılıyor.hıc duymamıstım.o daha ıyı.onda ucret odenmıyormu yada daha mı dusuk:26:

aaaa gercektenmı ssklarda yapıldıgını bılmıyordum.devlet hastanesınde mı yapılıyor.hıc duymamıstım.o daha ıyı.onda ucret odenmıyormu yada daha mı dusuk:26:

sen ist yaşıyorsun,büyük araştırma hastanelerinde yaptırabilirsin ama doktorunun hangi testlerini istedigini yazması lazım 1.aya sonuçlar çıkıyor sana özelden msj yazıyorum okursun.

X