Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

evet canım benım ılk deneme olacak.Rabbim hepımızın yuzunu guldursun ve bebıslerımızı alalım kucaklarımıza saglıkla inşallah .hadı once sen sonra bız alıcaz bebıslerı

evet canım benım ılk deneme olacak.Rabbim hepımızın yuzunu guldursun ve bebıslerımızı alalım kucaklarımıza saglıkla inşallah .hadı once sen sonra bız alıcaz bebıslerı

inşallah canım alırız bebişleri sırayla ben 10.güne kadar başlıyacagım adetin 2.günü başlıyoruz. yazarım buradan gelişmeleri

özelden msj yazdım inşallah tutunur bebegin canım

inşallah canım alırız bebişleri sırayla ben 10.güne kadar başlıyacagım adetin 2.günü başlıyoruz. yazarım buradan gelişmeleri

tamam canım Rabbim yardımcın olsun.inşallah bebegınle donersın:)
gelısmelerı beklıyoruz canım

Olumsuz ilk denemizden sonra dondurulmuş embriyomuzla sanırım önümzdeki ay devam edicez ..
Biz illa transferde yücel bey olsun istiyoruz :)ama Forumlardan baktımm tesadüftür belki bilemiyorum ama hüsametin beyin yaptığı transferlerin çoğu pozitiff..
Dondurulmuşlarla şanslarını deneyecekler varmı ??

slm benimde olusuz ilk denemem oldu ikincisine inşallah tutunur bebegimiz.merkeze görüşmeye gittinmi yücel hoca ve ekibi çok iyiler istedigin soruyu sorabiliyorsun kafanda hiç soru işareti burakmıyor ben ve eşim çok memun kaldık.atrık olur olmaz bilemiyorum ama çok güven veriyorlar, ilk yaptırdıgımız yerle arasında daglar kadar fark var.sana zaman ayırıyor sıkılmada dinliyor güler yüzlü sıcak kanlı sıkılmada dinliyor çok tatlı bir doktor.

ya pınarım çok sevindim maşallahminiğime inşallah hayırlısıyla kucamızada alırız canım benim bicirikte 8+2 oldu brüksel hakkında söylediklerine kesinlikle katılıyorum tek kelimeyle süperler ben ilk denememide orada yaptım kimyasal gebelik oldu.ikincisi dondurulmuşlarla inşallah devamedecek hayırlısıyla.isteyen herkese versin Rabbim.

özelden msj yazdım inşallah tutunur bebegin canım

teşekkürler deryacığım. özelden mesaj yazamıyormuşum ben. genelden yazdığım mesaj sayısı yetersiz geldi :) iyiyim. transfer oldu beklemekteyim. cumartesi testi yaptıracağım. . kasıklarımda ağrı var. umarım tutunmadandır. sen ne zaman başlıyorsun. umarım bu sefer yüzümüz güler. ne çok umdum demi :)

inş cnm inş o günleride gösterecek rabbim kucağımızada almak nasip olucak inş senin hamile kalmana okadar çok sevinmiştimki allah biliyor kendim hamiş haberi almış kadar olmuştum allahım banada nasip etti binlerce şükürler olsun arkandan geliyorum

cnm zaten brükselde denedik..zaten daha önce laparoskopiyle kist ameliyatıda olmuştum brükselde..Olumsuz sonuçtan sonra görüşmeyede gittik şimdi genetik testlerin sonuçlarını bekliyoruz dondurulmuşlarımızla deneyeceğiz. Sizde sorun ne özellikle erkek faktöründe oldukça iyiler ..

Son düzenleme:
gle canım sanırım biz birlikte tedavi gördük belkide merkezde karşılaşmışızdır :) benim genetik testinin sonucu pzt çıkacak bugün yarında adetimi bekliyorum sanırım o yüzden öbür aya kalacak kaçtane dondurulmuşun vardı senin sanırım sanada tek transfer edecekler yine bu sefer tutunsun bebişler inşallah..

Arkadaşlar eşimin sperm sayısı 7,8 adet bir kez negatif sonuçlanan tüp bebek denemesi yaşadık ve şu an merkez arıyoruz. Içinizde sorunu bizim gibi olupta pozitifi gören var mı konyadan gidicez yardımcı olursanız sevinirim

inşallah bebişin seninledir canım,bu kez annesine sıkıca tutunur,da burakmaz.bekliyoruz güzel haberlerini bende hafa içi başlayacagım,hasta olmayı beliyorum tedaviye başlamak için.

slm bizde sorun yok herşey normal ama gebelik olmuyor tıpta sebepsiz infertilite diyorlar.bana soracak olursan bizim sorunumuz benim yumurtaların az ve kalitesiz olması,dondurulucak embrio bile kalmadı yeniden o kadar igne ilaç kullanıcam inşallah bu kez çok yumurtam olurda dondurabiliriz.

Canımm inşş biran önce hamile kalırsın hepimizin sağlıklı ve hayırlı evlatlarımız olsunn ..

canım bugun test gunundu sanırım.cıktı mı sonuc.umarım guzel sonuclarını yazarsın buraya.

slm canım nsl merak ediyoruz sonucunu ne oldu?

slm hazel nsl daha önce duydunmu bilmiyorum ama keçi boynuzu kürünü denedinizmi eşine ben eşime kürü yapmaya başladım.spermin sayısını degil ama hareketini artırıyormuş embriyonun oluşması %50 yumurta %50 sperm istersen bi araştır keçi boynuzu kürü diyince çıkıyor.

nsl helenn test sonuçların çıktımı?inşallah temiz çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…