Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

arkadaşlar merhaba
bende yücel karamanda histreeskopi oldum .kürtaj sonrası yapışıklık yada öncedende vardı yapışıklık bilemiyorum... aslında bilmekte istemiyorum

çünkü bebeğimin kalbi durmuş ve kurtaj olmuştum...

ben arefe günü histereskopi oldum iyi geçti önce antibiyotik verdiler ve estorfem şu anda estorfem kullanıyorum sabah 2 akşam 2 adet

sormak istediğim histereskopiden hemen sonra lekelenme tarzında kanaman olur dedi hemşireler sahidende öyle.. normalde ben 28 gunde adet kanamam başlar... bu şu an bende olan kanama fazlalaştı sanırım adet oldum ama erken..
erkenmi adet olunuyooo...?????
aralık 15 de sprial çıkarılıp balon uygulanak. yani tam 1 ay sprial kalmış oluyooo olcak aralık 15 de.. bana bide orgametril verdı onada başlıycam orgametril bitince olan adet gerçek adet olcakmış öyle dediler.. şimdi bu benim oldugum kanama ne peki?? adet kanaması bana göre ama.....
bilen arkadaşlar lğtfen yazın paylaşın....
bu arada yapışıklık giderildi balon takılınca sanırım daha da iyi gözlem yapacaklar muhakkak yazarım ..15 aralıgı heyecannla bekliyorum.
ben yucel beyi beğendim kendisine daha öncede gitmiştim fakat maddiyat yuzunden devam edemedım yoksa aklımın bi köşesinde hep vardı yücel bey....

bikere çok mütevazi bir beyfendi... o kadar çok hekim le tanıştımkii ooooo 14 yıldır bu iş için emek harcıyorum ..hani derler yaa şarkıda ...kimler geçti kimler geldi hayatımdan aynen öyleeee ne doktorları tanıdımmm..

arkadaşlar histreeskopi olanlar tsıp olanlar işlemden ne kadar sonra adet oldunuz balon uygulaması olmadı daha bana ama balon yapılacak denen arkadaşlar fikirleriniz..

sevgilerrrr.

caney37 ben de histeroskopi oldum bana da yapışıklık varmış ve rahmin t şeklindeymiş düzelttim dedi, aynen bana da 1 ay sonra balon tedavisi uyguladı, bence şuan gördüğün o kan adet kanı değil arkadasım çünkü ben çok geç adet oldum, ara ara hep senin gibi kanamalarım oldu,hatta ara ara değil sürekliydi nerdeyse...balon tedavisinden sonra nerdeyse 3 hafta sonra adet oldum..o yüzden endişelenme öyle kanamalar oluyo.bizde histeroskopiden sonra dondurulmuşlarla denemiştik ama yine olmadı....14 yıldır emek harcıyorum demişsin çok uzun zaman Allah sabır versin hepimize...eşinde sorun varmıydı arkadasım?

caney37 ben de histeroskopi oldum bana da yapışıklık varmış ve rahmin t şeklindeymiş düzelttim dedi, aynen bana da 1 ay sonra balon tedavisi uyguladı, bence şuan gördüğün o kan adet kanı değil arkadasım çünkü ben çok geç adet oldum, ara ara hep senin gibi kanamalarım oldu,hatta ara ara değil sürekliydi nerdeyse...balon tedavisinden sonra nerdeyse 3 hafta sonra adet oldum..o yüzden endişelenme öyle kanamalar oluyo.bizde histeroskopiden sonra dondurulmuşlarla denemiştik ama yine olmadı....14 yıldır emek harcıyorum demişsin çok uzun zaman Allah sabır versin hepimize...eşinde sorun varmıydı arkadasım?

selam arkadaşım yaww hele şükür cevap geldi kader arkadaşlarımdan:KK1:
kaç gündür girip bakıyom kim cevap yazmış diye cevap görmeyince suratım düşüyo çıkıyodum..:KK25:

normalde histereskopi öncesindeki adetim 5 kasımdı benim..15 kasımda da zaten histereskopi oldum.. bikaçgün öncesine kadar lekelenme tarzındaydı kanamalarım zaten hemşirede demişti. ama bikaçgündür resmen baya adet kanaması gibi kanıyooo dedim heralde erken adet oldum hemşireyide aradım normal dedi. ama bugun bir yoğunlaştıkı gene aradım hemşireleri normal dediler hatta doktorlada konuştum kramp tarzında olurmuş sancılar.. ama çok ağladım estorfem hormon ilacı ya sanırım psikolojıyıde altüst ediyooo... kötüyüm anlıycanız....
balona işte 15 gun var daha dayancam artık mecburen... bana orgametril verdiler ama 13 aralıkda kullancam orgametrili heme -n içmiyosun reçetede öyle yazıyo... çok sancım var çokkkk
amin arkadaşım evet 14 yıl neler neler yaşadım düşükler ...kalp atmı durmaları offff aklıma geldimi gene ağlıyom..
:KK25:eşimde sayı gayet normal ama morfolojı sorunu var....
burası iyi oldu birbirimize moral veririrz.
sana bol şans diliyorum inş... gönlünce olurrrrr.. allah hep yanımızda ve yardımcımız olsun...

sevgilerrr

Merhaba arkadaslar ben daha oncede yazmıstım sıze hatırlarsınız;ben bugun hısteroskopı oldum ama benım sızın gıbı olmadı malesef yanı soyle benım hapım dun bıttı bugun oldum yucel hocanın buraya gelısı oyle oldugu ıcın ve kullandıgım dogum kontrol hapının rahım duvarını pek kalınlastırmadıgını soyledı sakıncası yok dedı ve yaptı sonuc olarak cok guzel gectı ne agrı ne sızı hıc bıseyım yok kanamam var ama cok yogun degıl ve kucuk bır yapısıklık varmıs duzelltım dedı ve bende ayrıca pıhtılasma problemı vardı bunun ıcınde hamılelıgın ılk 3ayında kan sulandırıc ıgne kullanıcaksın dedı ve ayrıca adetın 2.gunu gel baslayalım dedı ama ben once dondurulmuslarımı denıycem burada sonra olumsuz olursa trye gelıcem sızce operasyon sonrası hemen denenebılırmı bır fıkrı olan varmı yardımcı olursanız sevınırım
bu arada allah hepımızın derdıne care versın tez zamanda bızımde yuzumuz gulsun ınsallah

Merhaba arkadaslar ben daha oncede yazmıstım sıze hatırlarsınız;ben bugun hısteroskopı oldum ama benım sızın gıbı olmadı malesef yanı soyle benım hapım dun bıttı bugun oldum yucel hocanın buraya gelısı oyle oldugu ıcın ve kullandıgım dogum kontrol hapının rahım duvarını pek kalınlastırmadıgını soyledı sakıncası yok dedı ve yaptı sonuc olarak cok guzel gectı ne agrı ne sızı hıc bıseyım yok kanamam var ama cok yogun degıl ve kucuk bır yapısıklık varmıs duzelltım dedı ve bende ayrıca pıhtılasma problemı vardı bunun ıcınde hamılelıgın ılk 3ayında kan sulandırıc ıgne kullanıcaksın dedı ve ayrıca adetın 2.gunu gel baslayalım dedı ama ben once dondurulmuslarımı denıycem burada sonra olumsuz olursa trye gelıcem sızce operasyon sonrası hemen denenebılırmı bır fıkrı olan varmı yardımcı olursanız sevınırım
bu arada allah hepımızın derdıne care versın tez zamanda bızımde yuzumuz gulsun ınsallah

geçmiş olsun öncelikle operasyonun iyi geçtiğine sevindim bende histeroskopiden sonraki adetimle dondurulmuşlara başladım şans daha yüksek olur demişti yücel hoca onunda etkisindenmidir tuttu benim inş sende kavuşursun miniğine

merhaba arkadaşlar

bu ay yine hamile kalamadım...

bize yücel bey i tavsiye eden arkadaşımız ve bizim illaki yücel hocaya git dediğimiz diğer bir arkadaşımız şimdi hamile ... darısı benim başıma :emir_bebek:

caney37 meraklanma o sancılar bende de olmuştu ağrıdan öldüm, hatta dayanamadım minoset içtim banamısın demedi sonra 2 tane majezik ağrı kesici içtim biraz iyi geldi ama tamamen geçirmedi..umarım bu çektiklerimizin sonu güzel olur ...inşallah Allah dualrımızı kabul eder

butterfly üzülme sıkma canını,geçecek elbet bu günler ve biz de beebklerimizi kucağımıza alacağız vakti geldiğinde....benim transfere de 2 hafta kaldı yine çok heyecanlyıım ve korkuyorum..Allah hayılrısını versin hepimize...

sevimlicim nasılsın bebşin nasıl ne kadarlık oldu ? 2 hafta sonra dondurulmuşlarla transferim var inşallah biz de senin gibi o günleri görürüz arkadasım...

limburg ben de histereroskopi sonrası hemen denemiştim dondurulmuşlarla ama tutmadı...kısmet değilmiş, inşallah bu sefer olur,bol şans diliyorum arkadasım

sevimlicim nasılsın bebşin nasıl ne kadarlık oldu ? 2 hafta sonra dondurulmuşlarla transferim var inşallah biz de senin gibi o günleri görürüz arkadasım...

iyiyim canım çok şükür 30 haftamız yarın bitiyor hayırlısıya ocak 20 den sonrada doğum olucak galiba inş sizlerede bol bol dua ediyorum canım az kalmış seninde hadi inş hayırlısıya bu sefer olur canımm

merhaba arkadaşlar

bu ay yine hamile kalamadım...

bize yücel bey i tavsiye eden arkadaşımız ve bizim illaki yücel hocaya git dediğimiz diğer bir arkadaşımız şimdi hamile ... darısı benim başıma :emir_bebek:

canım sıkma kendini inş olucak en azından normal olma ihtimali var istersen yumurta takibi yaptırıp birazda öyle dene yada burda presed di sanırım bu ilaçla hamile kalan çok kişi var oyle dene hayırlısı olsun canım

iyiyim canım çok şükür 30 haftamız yarın bitiyor hayırlısıya ocak 20 den sonrada doğum olucak galiba inş sizlerede bol bol dua ediyorum canım az kalmış seninde hadi inş hayırlısıya bu sefer olur canımm

maşallah ne güzel :) cinsiyeti neydi canım ? isim düşündünüz mü ? ben geçen akşam rüyamda bi oğlum olduğunu ve adının da oray olduğunu gördüm hiç duymadım bu ismi daha önce,sonra baktım nete anlamına,kızıl ay mı, ay kırmızısı mı öyle bişeydi,hayır olsun :)

X