Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

maşallah ne güzel :) cinsiyeti neydi canım ? isim düşündünüz mü ? ben geçen akşam rüyamda bi oğlum olduğunu ve adının da oray olduğunu gördüm hiç duymadım bu ismi daha önce,sonra baktım nete anlamına,kızıl ay mı, ay kırmızısı mı öyle bişeydi,hayır olsun :)

saolasın canım erkek olucak kısmetse ismimizde emir olucan inş bende hep oğlum olucak diyordum her nekadar kız delisi olsakta baştan biliyordum oğlan olacağını ki öyle oldu senin rüyanda hasyır olsun oray çok ilginçmiş ama kimsede olmayan bi ismi olur belk

inşallah sevimlicim olsun da kız erkek oray moray hiç fark etmez,yeter ki tutsun ve hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağıma alayım,önemli olan o...hep hayırlısı diyorum vardır olmadığında da bi hayır diyorum Allah'a sığınıp dua ediyorum,tez zamanda kavuşuruz inş. Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor işler bunlar..

glecim adetimi bekliyorum,bugün yarın olucam, adetin 20. günü de transfer olucak inş.
sevgiciğim umarım bu sefer olur. ben geçen ay 2. denemeyi yaptım ama yine olmadı. bu sefer de dondurulmuşlarla deneyeceğiz. ama ne zaman yapacağımıza karar vermedik daha. sen ne kadar bekledin. bu arada olumsuzluğu görünce ne gibi araştırmalar yaptılar sende. benden sadece karyotip analizi istediler. bu nedeni araştırmak için yeterli mi bilmiyorum. bi de sana dondurulmuşlarla ne kadar şans veriyorlar. normale göre değer kaybı oluyor muymuş. gene çok soru sordum demi :) iyi bak kendine. bu sefer düşlerin gerçeğe döner umarım. sevgiler

glecim ben 2 ay bekledim iki dondurulmuş embriyo transferi arasında...yüzde 50 şans verdi...3. denemede de olumsuz olunca hiç bişey istemediler çünkü herşey yapıldı zaten dediler ama ben o dediğin karyotip analizi nedir bilmiyorum ?? benden istemediler ne demek o ? nasıl bi analiz ? senden niye istediler ? senin ilki tüp ikinci denemen dondurulmuşlarla oldu dimi ? benim bu dördüncü denemem olacak,ikinci ve üçüncü deneme dondurlmuşlarlaydı,bu da öyle olacak...ben de yapay rahim konusunu merak ediyorum yani 3 negatif denemeden sonra uygulanması gerekmiyo mu diye, merkezi daha aramadım gerçi...amin canım inşalah hepimizin düşleri gerçeğe dönüşür..

sevgicim karyotip analizi genlere bakılıyor kromozon taraması yapılıyor sana ve eşine ben ilk tüpte düşük yaptım diye hemen yapıldı kromozomlardA sorun yok ama kan pıhtılaşması çıkmıştı bende

glecim ben 2 ay bekledim iki dondurulmuş embriyo transferi arasında...yüzde 50 şans verdi...3. denemede de olumsuz olunca hiç bişey istemediler çünkü herşey yapıldı zaten dediler ama ben o dediğin karyotip analizi nedir bilmiyorum ?? benden istemediler ne demek o ? nasıl bi analiz ? senden niye istediler ? senin ilki tüp ikinci denemen dondurulmuşlarla oldu dimi ? benim bu dördüncü denemem olacak,ikinci ve üçüncü deneme dondurlmuşlarlaydı,bu da öyle olacak...ben de yapay rahim konusunu merak ediyorum yani 3 negatif denemeden sonra uygulanması gerekmiyo mu diye, merkezi daha aramadım gerçi...amin canım inşalah hepimizin düşleri gerçeğe dönüşür..
sevgiciğim karyotip analizini sevimli açıklamış. bu kadın ve erkek üzerinde yapılan bir tarama. eğer kromozomlarda problem varsa tutmama ihtimalini artırıyormuş. bunda da birşey çıkmazsa ve yine tutmazsa o zamanda embriyolar üzerinde genetik araştırma yapılıyormuş. benim ilk ikisi de tüp oldu. bu sefer dondurulmuş olacak. ama dondurulmuşlara pek inancım yok işin aslı. dondurulanlar 5. gün embriyosuydu ama tutmayan da 5. gün embriyosuydu :KK43: 2 ay derken iki defa mı regl oldun yoksa tutmadığı ayla birlikte 3 defa mı?

selam sevimli sana da bir sorum olacak. kan pıhtılaşması için nasıl bir test istiyorlar. benden onu istemediler. ayrıca kan pıhtılaşması varsa ne yapıyorlar?
kusura bakmayın arkadaşlar ya gene soru yağmuruna tuttum sizi :)
kendinize iyi bakın. selamlar

sevgiciğim karyotip analizini sevimli açıklamış. bu kadın ve erkek üzerinde yapılan bir tarama. eğer kromozomlarda problem varsa tutmama ihtimalini artırıyormuş. bunda da birşey çıkmazsa ve yine tutmazsa o zamanda embriyolar üzerinde genetik araştırma yapılıyormuş. benim ilk ikisi de tüp oldu. bu sefer dondurulmuş olacak. ama dondurulmuşlara pek inancım yok işin aslı. dondurulanlar 5. gün embriyosuydu ama tutmayan da 5. gün embriyosuydu :KK43: 2 ay derken iki defa mı regl oldun yoksa tutmadığı ayla birlikte 3 defa mı?

selam sevimli sana da bir sorum olacak. kan pıhtılaşması için nasıl bir test istiyorlar. benden onu istemediler. ayrıca kan pıhtılaşması varsa ne yapıyorlar?
kusura bakmayın arkadaşlar ya gene soru yağmuruna tuttum sizi :)
kendinize iyi bakın. selamlar

canım önce dondurulmuşlardan umudum yok deme bak ben dondurulmuşlarla meleğime kavuşucam inş soruna gelince ben genetik için kan verdiğimde onun içinde almışlardı ek bi tüp normalde bi tüpo senden bi tüp eşin kan alıyorlar kromozon için benden ek bi kan daha aldılar tedaviside ben 3 ay iğne kullanıcaktım ama kanamam olunca dahada fazlalaşmasın diye iğneyi kesmişleridi ama bi sorun çıkmadı çok şükür

caney37 meraklanma o sancılar bende de olmuştu ağrıdan öldüm, hatta dayanamadım minoset içtim banamısın demedi sonra 2 tane majezik ağrı kesici içtim biraz iyi geldi ama tamamen geçirmedi..umarım bu çektiklerimizin sonu güzel olur ...inşallah Allah dualrımızı kabul eder

teşekkür ederim cevabın için. dün de çok ağladım ağrım vardı hemde nasıl birde ben hayatımda hiç böyle bir kanama görmedim ki:KK50: ağrıma bi yandan kanamaya bi yandan dayandım durdum ev istirahat halindeyim :85: :85:ağlıyom bi yandan sanırım estorfem denen hap hormon ilacı ya bu beni etkiledi...aralık 15 bi gelsede gitsemde ne yapacaklarsa yapsınlar..
sevgi337 ağrıyı anladım hadi neysede bu kadar yoğun kanama niye oldu ben buna takıldım

allahım yadımcımız olsun

caney37 o kanam niye yoğun oluyo onu bilmiyorum ama sonuçta histeroskopi ile bi operasyon geçrimiş olyuosun ne de olsa zedeleniyo,deformasyondan oluyodur heralde...benim de transfer bi aksilik çıkmazsa 17 aralıkta :) senin balondan 2 gün sonra..hakkımızda hayırlısı

hım siz şuna genetik testi desenize :) ...aynen benim de 5. gün embriyosu ama tutmadı...canım 2 defa regl oldum,tutmadığı ay 1 sonraki adetim 2....ve 2. adetimle ilaçlara başladım estrofem coraspin folbiol...

sevgi337

sağol
valla artık insanda dayanma gücü kalmıyoo 17 aralık inş güzel olur senın için bebişin sana tutunur bırakmaz annesini... özelden mesaj atıp bişey sorcam sana sevgi337

arkadaşlar siz transferden sonra merkezde 2 saat dinlendikten sonra kaç saat yol gidiyosunuz ve arabanın arkasında yatıyo musunuz? ya da oturarak mı eve gidiyosunuz? ben hep yattım arabanın arka koltuğunda ama yatarak insan daha çok sarsıntıyı hissediyo sanki ...

arkadaşlar siz transferden sonra merkezde 2 saat dinlendikten sonra kaç saat yol gidiyosunuz ve arabanın arkasında yatıyo musunuz? ya da oturarak mı eve gidiyosunuz? ben hep yattım arabanın arka koltuğunda ama yatarak insan daha çok sarsıntıyı hissediyo sanki ...

selam canım

özeldeki mesajını aldım teşekkür ederim.
arka koltuk herzaman daha çok sallar hele yatmak daha kötü fikrimce ....
en gzeli ön koltukta oturmak
sevgiler

selam arkadaşım yaww hele şükür cevap geldi kader arkadaşlarımdan:KK1:
kaç gündür girip bakıyom kim cevap yazmış diye cevap görmeyince suratım düşüyo çıkıyodum..:KK25:

normalde histereskopi öncesindeki adetim 5 kasımdı benim..15 kasımda da zaten histereskopi oldum.. bikaçgün öncesine kadar lekelenme tarzındaydı kanamalarım zaten hemşirede demişti. ama bikaçgündür resmen baya adet kanaması gibi kanıyooo dedim heralde erken adet oldum hemşireyide aradım normal dedi. ama bugun bir yoğunlaştıkı gene aradım hemşireleri normal dediler hatta doktorlada konuştum kramp tarzında olurmuş sancılar.. ama çok ağladım estorfem hormon ilacı ya sanırım psikolojıyıde altüst ediyooo... kötüyüm anlıycanız....
balona işte 15 gun var daha dayancam artık mecburen... bana orgametril verdiler ama 13 aralıkda kullancam orgametrili heme -n içmiyosun reçetede öyle yazıyo... çok sancım var çokkkk
amin arkadaşım evet 14 yıl neler neler yaşadım düşükler ...kalp atmı durmaları offff aklıma geldimi gene ağlıyom..
:KK25:eşimde sayı gayet normal ama morfolojı sorunu var....
burası iyi oldu birbirimize moral veririrz.
sana bol şans diliyorum inş... gönlünce olurrrrr.. allah hep yanımızda ve yardımcımız olsun...

sevgilerrr

benimde balondan önce çok ağrım olmuştu kasıklarımda tüm ilaçlarım bitince 5gün sonra adet oldum ama çok yoğun bir şekilde bugün 3. günüm ama yok böyle bişey:KK43:(( bitmesini sabırla bekliyoırum.en azından hormon ilaçlarım bitti.psikolojim berbattı.hepimize geçmiş olsun inşallah sonuçları iyi olunca bunları unutacağız.

caney37 o kanam niye yoğun oluyo onu bilmiyorum ama sonuçta histeroskopi ile bi operasyon geçrimiş olyuosun ne de olsa zedeleniyo,deformasyondan oluyodur heralde...benim de transfer bi aksilik çıkmazsa 17 aralıkta :) senin balondan 2 gün sonra..hakkımızda hayırlısı

balon uygulamasından çok tedirgindim inanın nasıl bittiğini bile anlamadım.adet sancısından farkı yok.bende kasım sonu oldum.

arkadaşlar ben de polip var. histereskopi için doktor araştırırken bu topiği buldum. yücel beye polip aldıran var mı?ücreti ne kadar?özelime yazarsanız sevnirim. yaza da tüp bebek düşünüyoruz.

Haftaya görüşmeye gidecegim bu benim 2.denemem olacak onun için iyi bir yer olsun istiyorum siz memun kaldınızmı?

X