Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

teşekkürler arkadaşlar..sonucu yarın faks çekicem brüksele bakalım ne diyecekler..ilk iki denemede rahim t şeklinde ve yapışıklık var diye tutmadı ama histeroskopide düzelttim demişti yücel bey..o zaman bu üçüncüde niye tutmadı? ,umutlanmıştım...ama yapacak bişey yok napalım bunda da vardır bi hayır..

yücel bey de önüne gelene rahim t şeklinde diyor sanırım. ben de ona hisitereskopi oldum hafif t vardı düzelttim dedi. dört farklı prof a cd sini izlettim. hepsi gereksiz bir işlemmiş. bir süre sonra yapışıp eski halini alır. umarım hamileliğe engel bir yapışıklık olmaz dendi:KK43: çok korkuyorum...

teşekkürler arkadaşlar..sonucu yarın faks çekicem brüksele bakalım ne diyecekler..ilk iki denemede rahim t şeklinde ve yapışıklık var diye tutmadı ama histeroskopide düzelttim demişti yücel bey..o zaman bu üçüncüde niye tutmadı? ,umutlanmıştım...ama yapacak bişey yok napalım bunda da vardır bi hayır..

Arkadaşım çok geçmiş olsun rabbimden umut kesilmez inşallah bebeğin sana en kısa zamanda kendiliğinden gelir bellimi olur. Umudunu yitirme sakın..

yücel bey de önüne gelene rahim t şeklinde diyor sanırım. ben de ona hisitereskopi oldum hafif t vardı düzelttim dedi. dört farklı prof a cd sini izlettim. hepsi gereksiz bir işlemmiş. bir süre sonra yapışıp eski halini alır. umarım hamileliğe engel bir yapışıklık olmaz dendi:KK43: çok korkuyorum...

Açıkcası bu düşüncenize katılmıyorum bizde eşimde problem vardı ve ben düzensiz regli oluyordum dr. dan kendim istedim benim için yapılması gereken varsa tüp denemesinden önce yapalım diye kesinlikle senin rahmin gayet normal demişti düzensizliklerin olabilir birazda psikolojinin etkide olur dedi ve çok şükür ilk denememizde hamile kaldım şuanda bebeğimle 22 hafta bitirdik inşallah kucağımıza aldığımız günleride görürüz.. RAbbim en kısa zamanda sizledere nasip etsin inşallah...

Ancelic, Sevimli, Yasemin kızlar inşallah sizler ve bebeklerinizde iyidir. Bizde çok şükür iyiyiz fakat bende 18. haftamda 4 cm lik bi miyon testbit edildi rahim duvarının dışındaymış fakat büyürse beni ciddi şekilde rahatsız edebilirmiş ve tabi sonuç olarak erken doğuma sebep olabilirmiş ara ara ağrım oluyo büyümemesi için dua ediyorum. Rabbim miyadlarınde bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah...

sevgiciğim umarım biraz daha iyisindir.
ben de lucrine başladım. bu hafta da gidip diğer iğnelere başlayacaktım. ama senden sonra biraz kaygılandım işin açıkcası. sana % kaç sans vermişlerdi. benim histereskopide bir sorun çıkmamıştı zaten. onun dışında da tespit edilebilen bir sorun yok. %40-45 şans verdi ve bu oranın iyi bir oran olduğunu söyledi. üfff yaa kafam karıştı yine. oysaki daha yeni netleşmiştim :KK43:

Ancelic, Sevimli, Yasemin kızlar inşallah sizler ve bebeklerinizde iyidir. Bizde çok şükür iyiyiz fakat bende 18. haftamda 4 cm lik bi miyon testbit edildi rahim duvarının dışındaymış fakat büyürse beni ciddi şekilde rahatsız edebilirmiş ve tabi sonuç olarak erken doğuma sebep olabilirmiş ara ara ağrım oluyo büyümemesi için dua ediyorum. Rabbim miyadlarınde bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah...

bizde iyiyiz teyzesi 11+2 olduk artık.
aslında hala korkularım endişelerim geçmedi geçmiyor.çünkü 11 ve 12 haftalıklarda bazen kötü olaylar okuyorum anmak bile istemiyorum. hep böle karamsar değilim haa kızmayın bana bebişimle çok konuşuyoruz biz onunla..
kızlar sizinde bu haftalarda nasıl şikayetleriniz olmuştu?
ben nedense hep haftasonları c.tsi günleri benim hafta döngüm tamamlanıyor.hep aynı günde ben çok aşırı yorgun ve derin nefes halindeyim.haftaya c.tesi hüsamettin bey le randevum var. bana bu konuda yazın kendinizden bahsedin ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
hepinizi öptüm kuzucuklara iyi bakın:CüvCüv::nazar:opuyorumnanaktan

arkadaşlar malesef olmadı :KK43: çok üzgünüm , moralim çok bozuk ama isyan etmiyorum her işte bir hayır vardır...

sevgicim gerçekten çok üzgünüm söyleyecek söz yok ....
asla allaha olan umudunu kaybetme sakın isyan etme yaşın daha genç sanırım.
ara vererek psikolojik olarak hazır olduğunda tekrar dene.
rabbim tüm evlat hasretinde olanları fazla bekletmesin en kısa zamansa inş. kavuştursun.
olumunekankayizsmile:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bizde çok iyiyiz canım gözükmüyordun epeydir miyom için bi bilgim yok canım ama çok geçmiş olsun bizde 25+0 olduk çok şükür sen nasılsın cinsiyet belli oldumu

kesinlikle katılmıyorum ben resmen ilk denemem düşükle sonuçlandı başka yerde sonra yücel hocayı bulunca yalvardım desem yeridir bana histeroskopi yapmadı ikinci denemizde tutmayınca yaptık ve çöküklük vardı düzelti ve hemen ertesi dondurulmuş transferiyle hamile kaldım size de yapmaaydı neden yapmadı diyecektiniz acıkçası iyi bişey olunca onları övüyoruz ama kötü bi olay olunca yerden yere vurmaktan çekinnmiyoruz rahimin t şeklinde olması milyonda bir olan bişe değil okadar yaygın bi olayki aynı sorunbla karşılaşmış olman çok normal

benim rahmim t değilmişki. çok hafif üçgenden t ye dönük ama dört doktor da t denmez ona dedi...

Açıkcası bu düşüncenize katılmıyorum bizde eşimde problem vardı ve ben düzensiz regli oluyordum dr. dan kendim istedim benim için yapılması gereken varsa tüp denemesinden önce yapalım diye kesinlikle senin rahmin gayet normal demişti düzensizliklerin olabilir birazda psikolojinin etkide olur dedi ve çok şükür ilk denememizde hamile kaldım şuanda bebeğimle 22 hafta bitirdik inşallah kucağımıza aldığımız günleride görürüz.. RAbbim en kısa zamanda sizledere nasip etsin inşallah...
canım benim ben de rglimin 2. günü gittim laparoskopi olmaya geldim dedim. 2 cm çikolata kistim var dedim. oda yok o 4 cm altında gerek yok ama histereskopiyle bakabiliriz geçirdiğin kürtajdan dolayı bir yapışıklık olabilir dedi. bizde hemen reglimin 7. günü histereskopi olduk. ve çok çok hafif bir t ye eğilim varmış düzeltmiş. ve bana dediki hamile kalmana engel bir durum değil ama hamile kalırsan erken doğum olabilirdi dedi. peki dedik geldik. defalarca kontrol muayenesi istedim gerek yok dendi. eh ben de pilpirikliyim biraz. ayrıca yeniden tüp için merkez ararken dört ayrı merkeze gittim hepsi de ünlü pprof bunların ismini merak edersen sana özelden yazabilirim. ama ayıp olmasın şimdi onlar meslektaş.yani yuh dedi biri hatta rahim filmi ortada bu rahimde ne t var ne yapışıklık yeminle söylüyorum dört doktorun dördüde eleştirdi. biri de dedi meslektaşlarımı asla kötülemem ama buna seessiz kalamayacağım dedi bu rahim filmi üzerine histereskopi ihtiyacını nasıl duymuşta kesmiş dedi.
böyle işte. ben de yücel bey e büyük bir güvenle gittim reglimin 2. günü ve 7.günü histereskopi oldum.ben sadece yaşadıklarımı yazdım buna kim inanırsa inanır kim doğru bulur ya da bulmaz. kim katılırsa katılır kim katılmazsa katılmaz. sonuçta hepimiz bu klübün üyeleriyiz doğrular kadar eğrileri de gözden geçirmeliyiz değil mi?
bana göre tek doktor görüşüyle yola çıkmak her zaman hata getiriyor....
sevgiler...

canım benim ben de rglimin 2. günü gittim laparoskopi olmaya geldim dedim. 2 cm çikolata kistim var dedim. oda yok o 4 cm altında gerek yok ama histereskopiyle bakabiliriz geçirdiğin kürtajdan dolayı bir yapışıklık olabilir dedi. bizde hemen reglimin 7. günü histereskopi olduk. ve çok çok hafif bir t ye eğilim varmış düzeltmiş. ve bana dediki hamile kalmana engel bir durum değil ama hamile kalırsan erken doğum olabilirdi dedi. peki dedik geldik. defalarca kontrol muayenesi istedim gerek yok dendi. eh ben de pilpirikliyim biraz. ayrıca yeniden tüp için merkez ararken dört ayrı merkeze gittim hepsi de ünlü pprof bunların ismini merak edersen sana özelden yazabilirim. ama ayıp olmasın şimdi onlar meslektaş.yani yuh dedi biri hatta rahim filmi ortada bu rahimde ne t var ne yapışıklık yeminle söylüyorum dört doktorun dördüde eleştirdi. biri de dedi meslektaşlarımı asla kötülemem ama buna seessiz kalamayacağım dedi bu rahim filmi üzerine histereskopi ihtiyacını nasıl duymuşta kesmiş dedi.
böyle işte. ben de yücel bey e büyük bir güvenle gittim reglimin 2. günü ve 7.günü histereskopi oldum.ben sadece yaşadıklarımı yazdım buna kim inanırsa inanır kim doğru bulur ya da bulmaz. kim katılırsa katılır kim katılmazsa katılmaz. sonuçta hepimiz bu klübün üyeleriyiz doğrular kadar eğrileri de gözden geçirmeliyiz değil mi?
sevgiler...

haklısın canım tek doktor görüşüyle yola çıkmak her zaman hata getiriyor, ben inan bana abartmıyorum istanbulun en iyi doktorları ve hastaneleri dahil 202nin üzerinde doktor gezdim hiçbirinin bulamadığını yücel bey buldu,aynı şekilde çok yakın bir arkadaşımın da tüpleri kapalıymış gittiği onlarca doktor bilemedi bunu ama yücel bey tüpleri açıktır raporu olan rahim filmine bakarak tüplerinin tıkalı olduğunudan şüpheleniyorum dedi ve tekrar ayrıntılı rahim filmi çektirince gerçekten tüplerin patlamak üzere olduğu anlaşıldı...

ayrıca yücel beye gelenlerin büyük kısmının ilk kez doktora gelenler olduğunu sanmıyorum. popüler yerlerde pek çok doktora görünüp hiçbirinde umut bulamayanlara umut olduğunu görüyorum yücel beyin, ben onun avukatı değilim ama bunlar da benim görüş ve tecrübelerim...

sevgiciğim umarım biraz daha iyisindir.
ben de lucrine başladım. bu hafta da gidip diğer iğnelere başlayacaktım. ama senden sonra biraz kaygılandım işin açıkcası. sana % kaç sans vermişlerdi. benim histereskopide bir sorun çıkmamıştı zaten. onun dışında da tespit edilebilen bir sorun yok. %40-45 şans verdi ve bu oranın iyi bir oran olduğunu söyledi. üfff yaa kafam karıştı yine. oysaki daha yeni netleşmiştim :KK43:

glecim iyi olmaya çalışıyorum ama inan çok zor..bana yüzde 50 yüzde 50 şans demişti....senin için hayırlısı olur inşallah arkadasım

sevgicim gerçekten çok üzgünüm söyleyecek söz yok ....
asla allaha olan umudunu kaybetme sakın isyan etme yaşın daha genç sanırım.
ara vererek psikolojik olarak hazır olduğunda tekrar dene.
rabbim tüm evlat hasretinde olanları fazla bekletmesin en kısa zamansa inş. kavuştursun.
olumunekankayizsmile:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağol yasemincim, asla isyan etmiyorum Allah'ıma sığınıyorum onun vardır bi bildiği..hayırlısı ne zamansa o zaman olsun,sadece çok yorgunum ve üzgünüm..

Arkadaşlar bugün hüsamettin bey aradı, test sonucunu faks çekmiştim merkeze....üçüncü denemede de neden negatif olduğunu çarşamba günü toplantıda görüşceklermiş ve beni arayacaklarmış...ben de dedim ki, ilk iki denemede rahim t şeklinde diye ve yapışıklık var diye tutmadı ama sonra histeroskopide yücel bey düzelttim dedi dedim,üçüncüde hem sorun halledildi diye hem de 2 embriyo transfer edilcek diye çok umutluyduk ama olmadı dedim...bundan sonra ne olacak ne yapılacak dedim,şansa mı tutmadı yoksa hala sorun mu var niye tutmadı dedim...şuan herşeyi düşünüyorum,transferden 2 saat sonra kalkıp 2 saat yol gidiyorum arabanın arkasında yatsam da araba çok sallıyo ondan mı tutmadı acaba diyorum...histeroskopiden sonraki adetim çok ağrılı olmuştu ve ben majezik ağrı kesici içtim ve o kanamayı biraz azaltıyo acaba onun mu etkisi var diyorum...yani en ufak bi ihtimale bile acaba bu mu diyorum...inanın çok zor...bakalım toplantıdan sonra ne olacak,ne diyecekler...

bizde çok iyiyiz canım gözükmüyordun epeydir miyom için bi bilgim yok canım ama çok geçmiş olsun bizde 25+0 olduk çok şükür sen nasılsın cinsiyet belli oldumu

Canım işyerinde sorun oluyor giremiyorum şuanda da evdeyim istirah aldım hafta sonuna kadar akşamlarıda malum yorgunluktan giremiyordum evde birde dediğim gibi son 1 aydır miyomdan dolayı ağrılı geçti hep 3 ay bitti rahatladım derken birde miyom çıktı bunda da vardır bi hayır diyorum artık yeterki bebeğimize bişey olmasın. Bu arada bebeğim kız olcak sanırım teyzesi bir türlü net göstermesede büyük ihtimalle kız demişti doktorum. Maşallah oğluşunda büyümüş yolun yarısını geçmişsiniz sizde.. görüşmek dileğiyle...

bizde iyiyiz teyzesi 11+2 olduk artık.
aslında hala korkularım endişelerim geçmedi geçmiyor.çünkü 11 ve 12 haftalıklarda bazen kötü olaylar okuyorum anmak bile istemiyorum. hep böle karamsar değilim haa kızmayın bana bebişimle çok konuşuyoruz biz onunla..
kızlar sizinde bu haftalarda nasıl şikayetleriniz olmuştu?
ben nedense hep haftasonları c.tsi günleri benim hafta döngüm tamamlanıyor.hep aynı günde ben çok aşırı yorgun ve derin nefes halindeyim.haftaya c.tesi hüsamettin bey le randevum var. bana bu konuda yazın kendinizden bahsedin ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
hepinizi öptüm kuzucuklara iyi bakın:CüvCüv::nazar:opuyorumnanaktan

Canım tam 12. haftamın sonun da kanamam olmuştu ve bende çok korkmuştum allahtan bebeğime bişey olmadı ve ilk 3 ay hep bel ağrısı ve yorgunluk çektim çok fazla kendini dinlemek iyi olmuyor sen elinden geldiğince dikkat et kendine gerisi rabbime kalmış bişey.. Moralini yüksek tut unutma bizler nekadar mutlu olursak bebeklerimizde okadar mutlu olurlar...

sevgiler...

Tabiki burdaki hiçkimsenin tek doktorun dediğiyle hemen tedaviye başladığını sanmıyorum herkes kendi sorununu ve durumunu daha iyi bilir ben sizin yücel hocanın herkese ameliyat yapıpta rahmin t şeklinde demesine katılmıyorum yoksa demiş olsaydı bana da derdi amaç ameliyat edip para kazanmaksa şayet..

X