Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

sağol canım iyiyim sen de iyisindir umarım...aslında iyi demek adet olmuş çok iyi sayılmam kabız oldum :KK43: ve moralim biraz bozuldu tutsa bile bu yüzden gidecek diye korkuyorum :KK43: Allah'ım hayırlısını versin

sevgi canımmm kabız olduysan ve kayısı filan işe yaramıyorsa duphaloc diye bi şurup var onu içebiliyoruzzz sakınetki eder diye düşünme zararı yok canımm

Aynen canım ist. yolları görünecek bize. Bakalım canım eşimin ist.da bikaç akrabası var ama ist. neresinde tam bilmiyorum daha vakit var die sormadım eğer uzaksa o trafik çilesi çekilmez otel daha mantıklı geliyor. Dediğim gibi inş. gerek kalmaz diyede dua ediyorum:KK66:) Bu arada günde 1 paket sigara içiyorum ve artık bırakmam gerekiyor hatta geç bile kaldım ama çok zor nasıl yapıcam bilmiyorum şimdilik azaltmaya çalışıyorum inş. tamamen bırakabilirim. Sevgi sanada bol şans diliyorum inşallah bebişin seninledir dualarım tüm isteyenlerin yanında müjdeli haberlerini bekliyoruzzzz

sevgi canımmm kabız olduysan ve kayısı filan işe yaramıyorsa duphaloc diye bi şurup var onu içebiliyoruzzz sakınetki eder diye düşünme zararı yok canımm

evet biliyorum şurubu en son çare olarak bekletiyorum çünkü kayısı kabak incir yediğim zaman tuvalete çıkabiliyorum ama kanama var işte ..neyse cumartesi günü belli olacak bakalım 10. gün yaptırıcam 12. günü bekleyemicem çatladım :)

Aynen canım ist. yolları görünecek bize. Bakalım canım eşimin ist.da bikaç akrabası var ama ist. neresinde tam bilmiyorum daha vakit var die sormadım eğer uzaksa o trafik çilesi çekilmez otel daha mantıklı geliyor. Dediğim gibi inş. gerek kalmaz diyede dua ediyorum:KK66:) Bu arada günde 1 paket sigara içiyorum ve artık bırakmam gerekiyor hatta geç bile kaldım ama çok zor nasıl yapıcam bilmiyorum şimdilik azaltmaya çalışıyorum inş. tamamen bırakabilirim. Sevgi sanada bol şans diliyorum inşallah bebişin seninledir dualarım tüm isteyenlerin yanında müjdeli haberlerini bekliyoruzzzz

cansu teşekkür ederim cumartesi test yapıcam inşallah tutmuştur :) ben de sana bol şans diliyorum,inşallah uğraşmadan ilk denemende tutar :)

evet biliyorum şurubu en son çare olarak bekletiyorum çünkü kayısı kabak incir yediğim zaman tuvalete çıkabiliyorum ama kanama var işte ..neyse cumartesi günü belli olacak bakalım 10. gün yaptırıcam 12. günü bekleyemicem çatladım :)

kanama hemeroit damarları olduğu anlamına gelir şimdi kabız olunca kanamya yol açar canım eşime demişti doktor az kaldı canım cumartesi inş buraya güzel haberleini yazıcaksın hepberaber sevinicez

kızlar hepinize selam,
bebişimle beklemedeyiz.bugün 10+4 haftalık olduk..
anjelic , sevimli, butterfly sizler nasılsınız canlarım. bana olan desteğinizi hiç unutamam.
sevgi senin bu c.tesi mi belli olacak tı canım bol su iç ve kesinlikle istirahat etmelisin.dualarımız seninle..
cansuyu sen henüz tarih belirlemedin heralde inş. en kısa zamnda rabbim bebeğine kavuştursun.
rudi senideopuyorumnanaktan:Saruboceq: arkadaşım mücadeleni sonuna kadar bırakma..

iyiyim canım sağol

ben hala beklemedeyim tutarmı bilmiyorum.... pek ümidimde yok... benim eşimin nöbetleri oluyor o yüzden yumurtlama günlerinide kaçırıyoruz sanırım... psikolojim bigarip oldu... ağlıyorum sürekli .... ne yapacağım bilmiyorum....

arkadaşlar malesef olmadı :KK43: çok üzgünüm , moralim çok bozuk ama isyan etmiyorum her işte bir hayır vardır...

arkadaşlar malesef olmadı :KK43: çok üzgünüm , moralim çok bozuk ama isyan etmiyorum her işte bir hayır vardır...[/Q

sevgiciğim çok üzüldüm. neler hissettiğini çok iyi biliyorum. o yüzden de ne söylesem boş. Ama umudunu diri tut. bi dahaki sefere olur umarım. nedeniyle ilgili herhangi bir şey söylediler mi? histereskopi falan bi işe yaramamış mı?

arkadaşlar malesef olmadı :KK43: çok üzgünüm , moralim çok bozuk ama isyan etmiyorum her işte bir hayır vardır...

canım üzmemeye çalış kendini biliyorum çok zor ama moralini yüksek tutabilirsen herşey daha iyi olacak inşallah... geçmiş olsun canım.... sevgiler....

teşekkürler arkadaşlar..sonucu yarın faks çekicem brüksele bakalım ne diyecekler..ilk iki denemede rahim t şeklinde ve yapışıklık var diye tutmadı ama histeroskopide düzelttim demişti yücel bey..o zaman bu üçüncüde niye tutmadı? ,umutlanmıştım...ama yapacak bişey yok napalım bunda da vardır bi hayır..

X