Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

sevimlicim.
süreç nasıl başlıyor, sırasıyla neler yapılıyor. ilk denemede 2 embriyo yerleştirilemiyor mu. ayrıca fiyat olarak ne tutuyor.
şimdiden yardımların için teşekkürler

merhaba arkadaşlar.. umudunuza umut olsun diye yazmak istedim.. 20kasımda brüksel tüpbebek merkezinde yapılan transferden sonra 4ağustosta kızıma kavuştum çok şükür..
ALLAH hepinize ve tüm isteyenlere nasip etsin sağlıkla inş..

halisna hayırlı olsun canım, çok sevindim, darısı başımıza inşallah :)

sevimli, yasemin, butterfly nasılsınız kızlar?

merhaba arkadaşlar. İkinci tüp bebek denememi yapacağım. merkez araştırmaktayım. sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra bürüksel tüp bebek merkezi de alternatiflerim arasına girdi. görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. ama yine de yazan kişi sayısının az olması tereddütler yaratıyor. 36 yaşındayım ve bir an önce bir yerlere karar vermek istiyorum.
-ilk görüşmeden ücret talep ediyorlar mı?
-fiyat 4200 diyorlar ama bunda herhangi bir kolaylık sağlamaları mümkün oluyor mu?
-tahliller bu fiyata dahil mi?
-genetik test yapıyorlar mı fiyatı nedir.
-ayrıca başarı oranları konusunda bir fikriniz var mı?
çok soru sorduğumu biliyorum ama beni anlayacağınızı da biliyorum :) deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum. şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar.. umudunuza umut olsun diye yazmak istedim.. 20kasımda brüksel tüpbebek merkezinde yapılan transferden sonra 4ağustosta kızıma kavuştum çok şükür..

hallisna böyle güzel haberler duymak bize de moral oluyo, darısı başımıza inşallah...

merhaba arkadaşlar. İkinci tüp bebek denememi yapacağım. merkez araştırmaktayım. sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra bürüksel tüp bebek merkezi de alternatiflerim arasına girdi. görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. ama yine de yazan kişi sayısının az olması tereddütler yaratıyor. 36 yaşındayım ve bir an önce bir yerlere karar vermek istiyorum.
-fiyat 4200 diyorlar ama bunda herhangi bir kolaylık sağlamaları mümkün oluyor mu?
çok soru sorduğumu biliyorum ama beni anlayacağınızı da biliyorum :) deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum. şimdiden teşekkürler

gle mrb, ilk görüşmeden ücret talep etmiyorlar,4200 sadece transfer ücreti, yani buna ilaçlar yada tahliller dahil değil.ilk denemede bi kolaylık yapılmıyo,yani başkasına yapıldı mı bilmiyorum ama bize yapılmamıştı.genetik test yapıyorlar,özkan bey var orda, o fiyatını söyler..başarı oranları iyi diye biliyorum.ama bence sistemli çalışıyolar,yücel bey arkasını bırakmıyo,baştan savmıyo yani,maliyetli evet ama bu işlerde emin ellerde olduğunu bilmek çok önemli..bence bi git görüş derim...bol şanslar.

Sevgi337, bende de T şeklinde rahim vardı. Histeroskopiyle düzeltildi ve spiral takıldı. Bir süre hormon kullandıktan sonra Yücel Bey kliniğinde spirali çekip, balon uygulaması yaptı. Anestezi uygulanmasına bile gerek olmadan kısa süren bir işlem. Bu işlemden sonraki ilk adet döneminde de tüp bebek denemesine başlandı.[/QUOTE

ozgur555555 balondan sonraki ilk adet derken, hormon ilaçların hemen bitimindeki ilk adet mi yoksa o ay geçip 30 gün sonraki adetin mi ? yani hormon ilaçarı bitince 2-3 gün sonra adet olunuyomuş ya o adet mi, yoksa sonraki ayki adet mi ? bende de t şeklinin dışında bide yapışıklık vardı ya hangi ay yaptırsam daha iyi olur onu düşünüyorum da...pazartesi yücel bey ne diyecek bakalım şu balon bi uygunlansın da...

ücretle alakakı bişey demicem orayı arayıp çok detaylı bilgi alabilirsin buraya yazan az diye yücel hocanın hastalarıda az demek değil yücel hocada reklam yok işlev var bunu tüm kalbimle söylüyorum biz burada sohbet şnsını yakalayan bi azınlığız başarı oranları gayet iyi çok sistemli ve olumsuz sonuçta olsa asla seni bırakmadan olabilecek herşeyi araştırıyor kiş bunu maddi amaçlı yapmıyor tüp bebekte son teknoloji sistemler aletler kullanılıyor tüp bebek diyince aklıma sadece 2 isim geliyor biri yücel hoca diğeri aydın arıcı ikiside belçikadn en yeni yöntemleri başarıyla türkiyede uyyguluyorlar çok uzattım ama işin ehli bence ama yinede yüzde yüz tutacak diye bişey yok normal yolla herşey iyiyken ayda %12 lik gebelik oranı varken bütün doktorların %50-60 oran vermeleri bile yeterince önemli bi sebeb

Allah Analı Babalı büyütsün! kokla bizim için bebişini :) moral verdiğin için çok teşekkürler canım öpüyorum seni.....

hallisnacım senin adına çok sevindim. inşallah darısı bizim başımıza...

sevimlicim bana biraz süreçden bahsedebillirmisin?

canım süreç herkese göre değişiyor yücl bey neyi uygun görürse ama kısa ilk muayene ve hormon tahlilil yappılıyor ona göre ilaç dozun belirleniyor ilaçlara başladıktan sonra haftada 2 kere kontrole gidiyorsun yumurtaların boyutna göre ilaç dozun ayarlanıyor sonra genel aesteziyle yumurtalar toplanıyor embiyoların gelişimine göre 3ile beş gün arası transfer ediliyor süreç bu anlatabildim umarım

kızlar müjdeeeee 10 .gün testim 160
bugün yine testim var inş. güzel haber almaya devam ederim.
hep beraber inş.:CüvCüv::nazar:

yasemin tebriklerrrrr..ben de bu defa transferden sonra 10. gün test yapıcam ..12 gün beklemicem..nasıl olsa varsa 10. gün belli oluyo dimi arkadaşlar

sevgi sevimli saolun kızlar rabbim devamını getirmek nasip etsin banada herkese inş.
sevgi kötü örnek olmak istemem.yanıltabiliyoda bu erken test.aslında benim takıldığım sayfada karşıydı arkdaşlar.ama ben çok yıprandım.bu konuda çok şeyler okudum allah yaşatmasın .şimdi bahsetmeyeyim.mümkünse bekle derim.
ama ben sıyırmıştım biraz.allah yüzünü güldürsün inş.:CüvCüv::nazar:

sevimli senin oğlan nasıl canım nasıl gidiyor.sancıların varmı?
benim sancılar bitmek bilmiyor bir anım bir anımı tutmuyor. hala göbekten kan sulandırıcı,estrofem,coraspin,progestan devam edicekmişim. 17 eylül de randevum var hüsamettin bey ile.birde 10 haftaya kadar riskli diyolar yaptırdığın yere bağlı kal diyenler var. üstelik senin kanamda vardı değilmi ozaman. şimdi yok hatıladığım kadarıyla.
sen ne dersin şu an nereye devam ediyorsun?

X