Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

bluegrenn senin ve bebişinin iyi olmasına sevindim, daha sık gelsene canım, arayı çok açıyorsun amaohaoldumsmile
Kanaman bundan sonra da olmaz inşallah, rahat ol, ben de bayramdan sonra ayrıntılı için gidicem, iyi çıkar inşallah herşey:Saruboceq: Bu arada 3-4 gündür bebiklerin hareketlerini hissediyorum şükürler olsun, tarif edilemez bir duygu, Rabbim isteyen tüm kadınlara yaşatsın.

bluegrenn o kasilmalar için magnezyum iyi geliyor bildiğim kadarıyla, doktoruna söyle verecektir canım.

kardelenler hayırlı olsun tedavin canım, inşallah bize bebiş haberleriyle dönersin, stres yapmamaya çalış, güzel haberlerini bekliyoruz.

Canım bildiğim kadarıyla stresten kaçınacaksın, bol su, ceviz, badem, fıstık ve ananas yemeye çalış, meyve, sebze, balık ağırlıklı beslen, transferden sonra da dinlenmene dikkate et, güzel haberlerini bekliyoruz.kaydirigubbakcemile5

anjelic cim canım çok teşekkür ederim... burda sizlere yazarken çok rahatlıyorum..tedavi şekillerimizde farklılıklar olsada hepimiz bebiş için uğraştığımızdan dolayı beni en iyi sizlerin anlayacağını biliyorum....bir çoğunuzun geçtiği süreçlerden ben yeni geçiyorum ve sizin tecrübelerinizden faydalanmayı istiyorum...lütfen beni yanlız bırakmayın... adım adım gelişmelerimi paylaşıcam sizlerle... :):)

arkadaşlar herkese marhabalar...
bende tedaviye 4 eylülde başladım. şu an puregon iğne vuruluyorum. arkadaşlar nelere dikkat ettiniz bu dünemde neler yaparsam daha iyi olur. (yiyecek anlamında da). yardımlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyorum...
ne olur hayırlı dualarınızı eksik etmeyin.

canım hayırlı olsun tedavin inş bebişine kavuşursun anjelicin yazdıklarına ek olarak böğürtlen çayını tavsiye ederim

bluegrenn senin ve bebişinin iyi olmasına sevindim, daha sık gelsene canım, arayı çok açıyorsun amaohaoldumsmile
Kanaman bundan sonra da olmaz inşallah, rahat ol, ben de bayramdan sonra ayrıntılı için gidicem, iyi çıkar inşallah herşey:Saruboceq: Bu arada 3-4 gündür bebiklerin hareketlerini hissediyorum şükürler olsun, tarif edilemez bir duygu, Rabbim isteyen tüm kadınlara yaşatsın.

bluegrenn o kasilmalar için magnezyum iyi geliyor bildiğim kadarıyla, doktoruna söyle verecektir canım.

kardelenler hayırlı olsun tedavin canım, inşallah bize bebiş haberleriyle dönersin, stres yapmamaya çalış, güzel haberlerini bekliyoruz.

Canım bildiğim kadarıyla stresten kaçınacaksın, bol su, ceviz, badem, fıstık ve ananas yemeye çalış, meyve, sebze, balık ağırlıklı beslen, transferden sonra da dinlenmene dikkate et, güzel haberlerini bekliyoruz.kaydirigubbakcemile5

nerelerdesin anjelic yaw özletme kendini bebişleri hisediyormuşşun çok sevindim canım büyüyor kızçelerin benimde ayrıntılı ultrasonum bayrmdan sonra sen nerde yapıcaksın merkezde çapadan gelecek bi doktor yapıcakmış bizimkini

mrb arkadaşlar yücel bey balon tedavisi uyguladı, bunu da atlattık çok şükür, yapışıklık falan kalmadı dedi, ilk adetimle tekrar tüp bebek deneyeceğiz, çok heyecanlıyım... herkesin bayramını kutluyorum, iyi bayramlar....

uzuuunca bir aradan sonra merhaba arkadaşlar.herkesin bayramı mübarek olsun.tedavi sürecim sonrada evde internetin kesilmesinden dolayı sizlere ulaşamadım.tüp bebek yatırdım ve hamileyim.5+3 ken ultrasona girdim kese oluşmuş ama daha canlanmamıştı.pzts tekrar giricem.acaba sizlerin bebeği ne zaman canlanmıştı öğrenebilirmiyim.

merhaba kızlar .. herkese iyi bayramlar.....

ben bu ayı da kaçırdım maalesef.... regl oldum bugün....inşallah eylül ayında tutar... :sinifsinif:

uzuuunca bir aradan sonra merhaba arkadaşlar.herkesin bayramı mübarek olsun.tedavi sürecim sonrada evde internetin kesilmesinden dolayı sizlere ulaşamadım.tüp bebek yatırdım ve hamileyim.5+3 ken ultrasona girdim kese oluşmuş ama daha canlanmamıştı.pzts tekrar giricem.acaba sizlerin bebeği ne zaman canlanmıştı öğrenebilirmiyim.

adaşım çok sevindim. allah tamamına erdirsin senide benide inş.
nerelerdesin nerde yaptırdın?
nasıl gelişti olaylar? ayy çok sevindim seni ne zamandır merak ediyordum , tayin nereye çıktı?
benim internet hala bozuk annemlere gelince girebiliyorum
hepinize hayırlı bayramlar..:teytey::nazar::CüvCüv:

ben bu ayı da kaçırdım maalesef.... regl oldum bugün....inşallah eylül ayında tutar... :sinifsinif:

olur arkadaşım kasma kendini hiç rahat ol.
inş. olacak vakti saati vardır. herzaman umutlu ol.
sen bayramda burda değilsindir heralde memlekettesindir. seni çok öpüyorum.
herkese iyi bayramlaropuyorumnanaktan

Sevimli canım ben gittiğim perinatoğa yaptırıyorum ayrıntılıyı, acıbademde riskli gebelik uzmanı doçent, 13 eylülde ayrıntılım var dua et teyzesi bizlere, heyecan had safhada:Saruboceq:

mrb arkadaşlar yücel bey balon tedavisi uyguladı, bunu da atlattık çok şükür, yapışıklık falan kalmadı dedi, ilk adetimle tekrar tüp bebek deneyeceğiz, çok heyecanlıyım... herkesin bayramını kutluyorum, iyi bayramlar....

sevgicim büyük kısmını atlatmışsın zaten, doğru ellerde olmak çok önemli, için rahat olsun ve bu anın tadını çıkar canım:)

yasemin hayırlı olsun canım, Allah tamına erdirsin, ben bebiklerimin kalp atışını 5+6 iken duymuştum, aslında daha sonraydı randevum ama kanamalar nedeniyle erken gitmek zorunda kalmıştım, telaş etme, doktoruna güven canım.

sağlık olsun tatlım, geç olsun da güç olmasın ama tedavi seçeneğini de daha yakın bir vadeye al bence.

Kızlaaar bu arada hepinizin ramazan bayramı mübarek olsuna.s.

adaşım çok sevindim. allah tamamına erdirsin senide benide inş.
nerelerdesin nerde yaptırdın?
nasıl gelişti olaylar? ayy çok sevindim seni ne zamandır merak ediyordum , tayin nereye çıktı?
benim internet hala bozuk annemlere gelince girebiliyorum
hepinize hayırlı bayramlar..:teytey::nazar::CüvCüv:

teşekkür ederim.tayinim merkeze çıktı.evime çok yakın.20 gün istanbulda kaldım.bürükselde yaptırdım.5. gün transfer yapıldı.2 embriyo da donduruldu.ara ara geceleri pembe renkli kanamalarım oluyor.7 tane prognex 100 mg iğne yaptırdım.azaldı ama hala ara ara oluyor.çok endişeleniyorum.kalp atışları duyulmazsa diye.acaba en son kaçıncı haftaya kadar duyulması gerekiyor.dr a sordum 5+3 ken gidince daha erken dedi.

teşekkür ederim.tayinim merkeze çıktı.evime çok yakın.20 gün istanbulda kaldım.bürükselde yaptırdım.5. gün transfer yapıldı.2 embriyo da donduruldu.ara ara geceleri pembe renkli kanamalarım oluyor.7 tane prognex 100 mg iğne yaptırdım.azaldı ama hala ara ara oluyor.çok endişeleniyorum.kalp atışları duyulmazsa diye.acaba en son kaçıncı haftaya kadar duyulması gerekiyor.dr a sordum 5+3 ken gidince daha erken dedi.

hayırlı olsun cnm hala ara ara lekelenmen varsa iğneyi kestirmezler merkezde benim kanamam 1 sürdüğü halde 40 gün aynı şekilde kullandım iğnelerikalp atışını bende 6+0 da gördüm

Sevimli canım ben gittiğim perinatoğa yaptırıyorum ayrıntılıyı, acıbademde riskli gebelik uzmanı doçent, 13 eylülde ayrıntılım var dua et teyzesi bizlere, heyecan had safhada:Saruboceq:

sevgicim büyük kısmını atlatmışsın zaten, doğru ellerde olmak çok önemli, için rahat olsun ve bu anın tadını çıkar canım:)

yasemin hayırlı olsun canım, Allah tamına erdirsin, ben bebiklerimin kalp atışını 5+6 iken duymuştum, aslında daha sonraydı randevum ama kanamalar nedeniyle erken gitmek zorunda kalmıştım, telaş etme, doktoruna güven canım.

sanada iyi bayramlar canım dualarım seninle bende cuma günü gidicem doktora sonrada hüsamettin beye gidicem ayrıntılı için
bende çok heycanlıyım

sağlık olsun tatlım, geç olsun da güç olmasın ama tedavi seçeneğini de daha yakın bir vadeye al bence.

Kızlaaar bu arada hepinizin ramazan bayramı mübarek olsuna.s.[/QUOTE]

canım benim tedavi sürecim bitti.. doktor hamile kalınca geleceksin dedi.. hamile kalmayı bekliyorum... ..doğal yolla gebelik bekliyoruz...

olur arkadaşım kasma kendini hiç rahat ol.
inş. olacak vakti saati vardır. herzaman umutlu ol.
sen bayramda burda değilsindir heralde memlekettesindir. seni çok öpüyorum.
herkese iyi bayramlaropuyorumnanaktan

canım istanbuldayım gitmedik biryere ...

bakalım artık eninde sonunda tutacak hayırlısıyla.........diğer gebeliklerim gibi yarım kalmasında önemli olan o....

bende öpüyorum seni canım..

görüşmek üzere..

tebrik ederim canım ... içini ferah tut .. bol bol dua et... hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik geçöireceksin inşallah..

sevgiler

merhaba arkadaşlar hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun...bende adetimin 2,günü gittim tedaviye başladık...iğnelerimi yapıyorum 2 gün araylada tahlil ve muayene için gidiyorum...ilk gittiğimdede 14 tane yumurta oluşmuştu...şuanda gayet iyi gelişiyolarmış..iğnelerim devam ediyo...büyük olanlar çatlamasın diede iğne verdi yücel hoca...yarın tekrar gidicem...inşallah herşey yolunda gider..çok korkuyorum...bi aksilik çıkıcakta olmıycak die..

sevimli,
ben 3hafta once gittim.yanlıs hatırlamıyorsam muayenesi 200-250tl civarıydı. ilk gorusmeden ucret alınıyor.tedavi suresinde yapılan tahliller sana verdikleri toplam fiyata dahil. ben daha once olumsuz bir tedavi gecirdim.sornada doktor doktor gezdigim icin ben genetik testlerimi vs. baska yerlerde yaptırmıstım. bende 2.ciyi yaptıracagım. bruksel benimde tercihlerim arasında. ben secenekleri 2ye indirdim bakalım artık hayırlısı.

kardelenler hiçbir terslik olmayacak inşallah, iyi düşün iyi olsun, içini ferah tut canım, haberlerini bekliyoruz.

prima inşallah doktor arayışların noktalanır arkadaşım, biz brükselden memnun kaldık, umarım sen de kalırsın.

kardelenler hiçbir terslik olmayacak inşallah, iyi düşün iyi olsun, içini ferah tut canım, haberlerini bekliyoruz.

prima inşallah doktor arayışların noktalanır arkadaşım, biz brükselden memnun kaldık, umarım sen de kalırsın.

teşekkür ederim anjelic cim...inşallah hepimiz için herşeyin eniyisi, hayırlısı olsun :) ya büyük olan yumurtaların çatlamaması için olan iğne biraz ağrı ve kızarıklık yapıo..sizdede böyle olmuşmuydu..

prima cım ..benimde tedavim yeni başladı sayılır 1 hafta oldu ama bende çok memnunum brükselden...bende buraya karar vermeden önce çok araştırdım ama iykide burayı seçmişim...çok memnunum...

X