Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

sevgili özgür öncelikle allah bağışlasın evladını diyorum.
ben şuanda transfer sonucunu bekleyen 6 gün nasıl geçecek diye düşünen yücel beyin hastasıyım.sonucumu bilemiyorum ama yücel beyin elinden gelen herşeyi yaptığına eminim.
evet gerçekten iyiki onun gibi hekimler var .

evet arkadaşlar yücel bey gerçekten işinin ehli....

3 ay önce benim bir arkadaşım yücel beye gitti.. arkadaşımın yıllardır çocuğu hiç olmuyordu.. histeroskopi yapıldı ve rahim Y şeklindeymiş düzeltildi.. arkadaşım ertesi ay hemen hamile kaldı ve şuan 3 aylık hamile istanbula başka birşehirden geliyordu tedavi için şuan memleketinde bir doktora kontrolere gidiyor ve herşey yolunda ....

Yücel Bey gerçekten boşuna histeroskopi yapmıyor bakıyor ve tanıyı koyup tedavisini ona göre yapıyor...

banada bu arkadaşım ameliyatını olduktan 20 gün sonra yücel beye git demişti ... bende histeroskopi oldum aynı sorun bendede çıktı .. inşallah Allahın izni ile hamile kalmayı bekliyorum...

evet arkadaşlar yücel bey gerçekten işinin ehli....

3 ay önce benim bir arkadaşım yücel beye gitti.. arkadaşımın yıllardır çocuğu hiç olmuyordu.. histeroskopi yapıldı ve rahim Y şeklindeymiş düzeltildi.. arkadaşım ertesi ay hemen hamile kaldı ve şuan 3 aylık hamile istanbula başka birşehirden geliyordu tedavi için şuan memleketinde bir doktora kontrolere gidiyor ve herşey yolunda ....

Yücel Bey gerçekten boşuna histeroskopi yapmıyor bakıyor ve tanıyı koyup tedavisini ona göre yapıyor...

banada bu arkadaşım ameliyatını olduktan 20 gün sonra yücel beye git demişti ... bende histeroskopi oldum aynı sorun bendede çıktı .. inşallah Allahın izni ile hamile kalmayı bekliyorum...

merhaba benim tüplerim tıkalı.iki kere tüp tedavisi olumsuz sonuçlandı.benim rahmim filmde çok hafif u şeklinde görünüyor belki o yüzdendir bilmiyorum.bu yüzden Yücel beyden randevu aldım.p.tesi ordayım inş.sen histeraskopi olmuşsun,yeni oldun galiba.geçmiş olsun.mümkünse ne kadara yaptırdığını öğrenebilirmiyim?birde zor bi operasyonmu?

merhaba benim tüplerim tıkalı.iki kere tüp tedavisi olumsuz sonuçlandı.benim rahmim filmde çok hafif u şeklinde görünüyor belki o yüzdendir bilmiyorum.bu yüzden Yücel beyden randevu aldım.p.tesi ordayım inş.sen histeraskopi olmuşsun,yeni oldun galiba.geçmiş olsun.mümkünse ne kadara yaptırdığını öğrenebilirmiyim?birde zor bi operasyonmu?

3000 tl + kdv ye yaptırdım.. kolay bir operasyon hiç ağrım olmadı..sabah yapıldı akşam üzeri çıktım eve geldim ...15 gün gibi kanamalar sürdü ameliyattan tam bir hafta sonra balon uygulaması yapıldı. hiç bir şikayetim olmadı benim.. inşallah seninkide öyle olur...

3000 tl + kdv ye yaptırdım.. kolay bir operasyon hiç ağrım olmadı..sabah yapıldı akşam üzeri çıktım eve geldim ...15 gün gibi kanamalar sürdü ameliyattan tam bir hafta sonra balon uygulaması yapıldı. hiç bir şikayetim olmadı benim.. inşallah seninkide öyle olur...

pardon canım 1 hafta sonra balon yazmışım 1 ay sonra balon uygulaması yapıldı..yanlış yazmışım kusura bakma...

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım doğru yere yazıyorumdur..ben de yücel beyin hastasıyım,2 kez tüp bebek denedik olmadı ve yücel bey histeroskopi istedi,meğer rahmim t şeklindeymiş ve yapışıklık varmış .sorunu hallettik dedi, bu şekilde olupta hamile kalabilen var mı ? yani rahmin t şeklinde olması yada rahimde yapışıklık olması tüp bebeğe çok mu engel ? çok korkuyorum..bilgisi ve deneyimi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim..

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım doğru yere yazıyorumdur..ben de yücel beyin hastasıyım,2 kez tüp bebek denedik olmadı ve yücel bey histeroskopi istedi,meğer rahmim t şeklindeymiş ve yapışıklık varmış .sorunu hallettik dedi, bu şekilde olupta hamile kalabilen var mı ? yani rahmin t şeklinde olması yada rahimde yapışıklık olması tüp bebeğe çok mu engel ? çok korkuyorum..bilgisi ve deneyimi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim..

tüp bebekleri nerede denemiştin canım? farklı biryerde mi?

butterfly naber canım nasılsın? şikaytelerin vardı nasıl oldun? herhangi değişik bişi varmı?
ne zaman gidecen muayneye
ben hala beklemedeyim cuma test günüm , inş. en güzel haberi alırım ve devamı gelir.Şeniz

hoşgeldin aramıza sana şunu diyebilirim yücel hocanın dediği bi laf kıl kadar bi sorun bi engelmiş ki benim için geçerli bi durumdu bende çok küçük bi çökük varmış rahimde düzeltildi ve şuan 16 haftalık hamileyim sorunun çözülmüş bi enel olsa yücel hoca söylerdi

bu arada nasılsınız kızlar yasemin nasıl gidiyor az kaldı anjelic butterfly napıyorsunuz

sevimli sen nasılsın asıl ? senin oğlan nasıl isim buldunmu?
ben beklemedeyim canım zor bir süreç? sen çok ii bilirsin..:2:

sevimli sen nasılsın asıl ? senin oğlan nasıl isim buldunmu?
ben beklemedeyim canım zor bir süreç? sen çok ii bilirsin..:2:

iyiyim canım cuma günü gördüm bebişimi kocaman olmuş darısı herkese sana da inş oğluşumun adı inş emir olucak zor bi süreç ama kendini gerçekten kasma rahat ol gerçekten işe yarıyor

butterfly naber canım nasılsın? şikaytelerin vardı nasıl oldun? herhangi değişik bişi varmı?
ne zaman gidecen muayneye
ben hala beklemedeyim cuma test günüm , inş. en güzel haberi alırım ve devamı gelir.Şeniz

iyiyim canım çok sağol, şükür geçti şikayetlerim..

bu ay bende hamile kalmayı deniyorum :kedi: regli tarihim 13 eylül, inşallah hamile kalmış olurum, inşallah tutar bakalım bu ay ... seninde güzel haberlerini belkiyorum...

hoşgeldin aramıza sana şunu diyebilirim yücel hocanın dediği bi laf kıl kadar bi sorun bi engelmiş ki benim için geçerli bi durumdu bende çok küçük bi çökük varmış rahimde düzeltildi ve şuan 16 haftalık hamileyim sorunun çözülmüş bi enel olsa yücel hoca söylerdi

bu arada nasılsınız kızlar yasemin nasıl gidiyor az kaldı anjelic butterfly napıyorsunuz

iyiyim canım senin iyi haberlerini okudukca çok mutlu oluyorum... bizde artık denemeye başladık inşallah biran önce tutar :emir_bebek::emir_bebek:

şişşşşt kızlar bensiz ne kaynatıyorsunuz bakiim? :)

nereye kayboldun hemencik kızçelerin nasıl benim oğluş kocaman olmuş boyu 13 cm kilosu133 gr dı cuma günü 5 gün önden gidiyor 3 lü testimizi yaptırdık sonucumuzu bekliyoruz kontrolde uyuyordu yavrum doktor uğraşınca uyandı gerilmelerini görmeniz lazımdı koca adamlar gibi 20 haftamda ayrıntılı ultrasona giricez inş

tüp bebekleri nerede denemiştin canım? farklı biryerde mi?

butterfly tüp bebekleri brüksel tüp bebek merkezinde denemiştik,tutmayınca histeroskopi istemişti yücel bey...ama çokk korkuyorumm daha önce hiç duymadığım bişeydi bu t şeklindeki rahim ve de yapışıklık...aklımıza gelmeyen başımıza geldi..yücel bey spiral taktı 1 ay duracak sonrada balon tedavisi uygulayacağız dedi...bu balon tedavisini gören var mı arkadaşlar ??? gözümü korkuttular çok zor bişey mi ?

sevim_li çok sağol ya allah kucağına almayı kısmet etsin inşallah biz de o günleri görürüz,kendimizi önce allah a sonra yücel hocaya emanet ettik , şuan spiral takılı 10 gün sonra balon tedavisi olacak , sonra hemen tekrar tüp bebk denemek istiyoruz,hayırlısı artık..bu balon konusunda bilgin var mı ?

seviml, butterfly rastlaşamıyoruz kızlar. :KK43: butterfly inşallah bu ay hayırlısıyla hamile kalırsın canım, eylül güzel bir ay.

Kız sevimli oğlanı büyüttün maşallah, ben de en son 17 haftalıkken gitmiştim 230 gr civarıydı, benimkiler sürekli kıpır kıpır, hareketlerine yetişmek zor, 17 haftada ayrıntılı bakltı doktorum bi de 20 de bakıcak, malum yaş dolayısıyla titizleniyor, hayırlısı hakkımda.

X