Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Herkesten güzel haberler almak ne güzel böle inşallah hep böle gider benimde bebişimin kalbi pıt pıt maşallah çok güzel bir duygu çok mutlu oldum. Allahım herkese nasip etsin inşallah...

sevimli canım SAT a göre 11 hafta 3 gün, ancak ultrasonda 1 hafta önde çıkıyor benimkiler, doktor şu zamanda gel dediği için gittik zaten, inşallah seninki de sağlıkla kısa sürede belli olur.

bluegrenn aynı anda yazmışız ne güzel, maşallah bebişine annesi, daha nelerini göreceksin bak :)

zeynepcim ,

merhaba ben hala özel mesaj yazamıyorum onedenle buradan yazıyorum

3000 tl + kdv ödedik...

özkan bey sanırım indirimde yapıyor bazı durumlarda.. biz fazla konuşmadık...

ben ameliyattan memnun kaldım hiç bir şikayetim olmadı ...

bizim bir arkadaşımızda benden 2 hafta önce yaptırdı ameliyatını.. o da 3.000 tl + kdv ödemiş...

bu çabalarımız inşallah karşılık bulacak... hayırlısıyla alacağız kucağımıza bebişlerimizi....

ben 30 gün sonra tekrar gittin balon uygulaması yaptılar bir muayene ücreti kadar ödedim tekrar...

bana herzaman yazabilirsin sormak istediğin bişi olursa...

inşallah yücel bey iyi gelecek bize

sevimli canım SAT a göre 11 hafta 3 gün, ancak ultrasonda 1 hafta önde çıkıyor benimkiler, doktor şu zamanda gel dediği için gittik zaten, inşallah seninki de sağlıkla kısa sürede belli olur.

kontrollerini nerde yaptırıyorsun canım hala yücel hocadamısın bide kaç haftada bir gidiyorsun kontrole

kızlar merhaba sonunda karar verdik cuma günü yücel beyde saat 15.15 te randevum var. ben ağustos ayında düşünüyordum tüpbebek girişimlerine ama yeni promlemlerim çıkmıştı. bu son 2 ayda öğrendim.tsh 4.79 ve birde 4.5 mm nodülüm vardı.yücel hocayla görüşmede bakalım beni ağustos ayındaki reglimde kabul edecekmi?aslında bu sayfalardan edindiğim bilgilere göre 2-2.5 üstünde tsh ile başlanmıyormuş.hadi hayırlısıyla inş. yaa allah yaa bismillah.şimdiden çok heycanlıyım beni yanlız bırakmayın lütfen...!!!!eyvahedigeldismile

yasemincim tsh ın çok yüksek değil benimde 4.5 civarlarında çıkıyor defelarca baktırdım... ama tsh ın alt değerleri önemliymiş onlarada baktırdım normal çıktı.... yani hamilelik için tsh ın 4,5 olması engel değil... sen nereden aldın bu bilgiyi canım...

ben tsh ımın çok oynak olduğunu söylemiştim yücel beye üzerinde durmadı... sanırım senin içinde çok büyük problem olmayacaktır...

geçmiş olsun şimdiden...

bende yaklaşık 2 aydır yücelbeye gidiyorum histeroskopi yapıldı... balkalım inşallah meyvalarını toplayacağım Allah ın izniyle

butterfly canım yaaa beni nasıl sevindirdin rahatlattın.allah gönlünce versin.başka topiklerde bu tsh konusunu okumuştum düşüğe sebep olacağından başlamayı kabul etmiyomuş dr.lar.yücel beye yabancı değilim mart ayında laparoskopi yaptı bana çoook rahat geçirdim.ona minnettarım.sabırsızlıkla cuma görüşme randevumu bekliyorum.herkesin farklı sorunları mücadeleleri var hepimiz aynı şekilde sınanıyoruz.emeklerimizin karşılığını bu sene alırız inş. hayırlısıyla rabbim bebişlerimize kavuştursun inş.:Saruboceq: sanada çok geçmiş olsun heralde rahat atlatmışsındır. tüpbebeğe ne zaman başlıyosun?
tsh alt değerleri derken neyi kastediyorsun? ben başka testlerde yaptırdım anti tg gibi mesela..:uhm:

canım

tsh 5, ve 6. aylarda 15 in üzerine çıkarsa hamileliği etkiliyor.. bir akrabama 3, aydan sonra doktor ilaç vererek tsh ını konrol altında tuttu.şimdi ikiz bebekleri 2 yaşında :)

evet bende anti tg ye baktırmıştım.. onların yüksek olup olmamasıda önemli ... ama hamilelikte ilaçla doktorlar onu kontol altına alıyorlar

benim için yücel bey tüp bebek önermedi .. diğer 3 gebeliğim normal yolla olmuştu.. gelecek aydan sonra normal gebelik deneyeceğiz inşallah biran önce tutar ve bu sefer sağlıklı bir gebelik geçirmek nasip olur Allahın izniyle...

cuma günü bekliyorum haberlerini öptüm seni....

butterfly çok sağol canı beni inan kaçgündür sevindirdin. ne kadar güzel sonuçsuz olsada 3 gebelik yani kalabiliyosun.inş. bence kalırsın yine rabbim devamını getirsin canım.
evet yarın giceğim yücel beye inş. başlarım tedaviye..a.s.

yasemin tedavin hayırlı olsun, TSH 2,2 üstü ise başlamamak gerekiyor, ben histereskopi olurken benim 3,5 idi yücel hoca bir endokrinci ile görüşüp tedaviye kadar düşürmemi, bu şekilde olursa başlamayacağını söylemişti. Bir yanlışı da düzelteyeim kızlar anti tg ve anri tpo tiroid antikorlarıdır, tiroidin alt değerli değil ve bunları düşüracak hiçbir ilaç yoktur, doktorların vereceği ilaçlar sadece hormonları düşürmeye yönelik ve haşimato tiroidi olduğum için ayrıntılı biliyorum, kolay gelsin.

sevimli canım ben yücel beye devam etmiyorum, acıbadem hastanesinde riskili gebelik uzmanı bir doçente devam ediyorum, malum muayeneler, tahliller, doğum dünya parası, keşke gücüm olsa da yücel hocaya devam etsem ama maalesef canım...benim kontoller rutin değil, kanamam olunca atlayıp gidiyoruz, en uzun kontrolüm 2 hahtaydı tahmin et, 10 gün , haftada 1 falan oldu şimdiye kadar.

anladım canım ben şuan hala yücel hocadayım benimde bugüne kadar 1 hafta araylaydı hep bi kanamam olduğu için diğerindede duruma bakmak için geçen 2 hafta önce gittim enson haftaya cumartesiye randevu verdi haftaya kontrolüm var inş bu arada kanamaların hala varmı yada kahverengi lekenemelerin devam ediyormu

anjelik sağol teşekkürler bilgilendirdiğin için hamişlik nasıl gidiyor sevimli ve seninde allah tamamına erdirsin.sağlıklla inş. kucaklayın bebişlerinizi..
yarın gidince öğrenicez anjelic bende senin dediğin gibi biliyodum ama arkdaşım ,bilmiyorumkismiledahilye dr. u olan bir yakınımız vardı iyi bir dr kendisi.benim birde nodül çıktı.bu nodülden kaynaklı tsh yükselmiş oda beni endokrin bölümüne gönderdi bir film sintigrafi sanırım çekmem gerekiyomuş. onada sormuştum tüpbebek beni kabul edermi diye sanmıyorum problem olmaz sen görüş dr.la demişti.neyse görücez yarın.. sonuçta tutmama gibi etkileyecekse bekleyip tedavi olmayı isterim.negatif 1 tüpbebeğim var zaten. aynı şeyi yaşamak istemiyorum.

sevimli canım benim kahverengi lekelenmeler hep var, p.tesi doktor kontrolünden sonra salı günü yine kırmızı kanamam oldu, doktorum h.sonuna kadar gel bakalım dedi, Allaha emanetiz canım, senin kanamalar için bir şey verdiler mi progynex iğneden başka? ben folbiol, b12 ve elevit kullanıyorum bir de, sen neler kullanıyorsun?

yasemin bende de minik minik nodüller var, takip ediyorum, yine endokrin uzmanı bir doçente gidiyorum, hamilelikte tsh 1,5-2 arası olmalı dedi kendisi ve bana ilaç başladı, o ay 2 altına düştü hemen, en düşük dozun yarısını kırıp içiyorum, yücel beye gittiğğimde de tiroid kontrol altına alınmadan tedavi olmaz demişti bana, bence işini şansa bıraklma arkadaşım.

Bu arada dahiliyeciler tiroid olayından çok da anlamıyorlar, bu işin uzmanı endokrinciler, ekleyeyim dedim :)

yok canım folbiol e progynex iğne başka bişey yok şuan benden bazı tahliller istedi onlardan sonra bakıcaz belki verir sende dikkat et kendine yorma çok bana normal istirahat verdi ama eşim sayesinde yatak istirahati yapıyorum sende elinden geldiğince dinlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…