Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

rudicim sen ilk randevunda ücret ödememişsin ama ben ödemiştim.ve sanırım çoğu kişi ödüyor.200tl. o yüzden bence böle bir genelleme yapman doğru değil.tabiki keşke ücret almasalar ama belki sadece sana yaptıkları bir jesttir.yada artık almıyolardır bilemiyorum.bence gidecek arkadaşlar yinede telefonda arayıp sorsunlar. gerçi şöle biey vardı benim gittiğim zaman artık kimseye yapmıyoruz demişlerdi ama benim arkadaşıma yapmışlardı geçen sene bende o yüzden sormuştum.muayene ücretini tedavi ücretinden düşmüşlerdi.aynı hesaba geliyo bi bakıma.

9+3 oldum canım

Begüm allah tamamını erdirsin inşallah. Çok fazla girmiyorsun sanırım ama arada bizi bilgilendir olurmu?? Çünkü birimizin olumlu gidişatı bizleri daha çok umutlandırıyor ve sevindiriyor. Kendine ve bebişine iyi bak..

evet canım çok fazla giremiyorum ama fırsat buldukça sizleri takip ediyorum malum çalışıyorum eve gidincede hemen uyku bastırıyo gündüz işten fırsat bulursam yazıyorum.Bugün kontrolüm vardı kocaman olmuş maşallah bebişim kıpır kıpır yerinde durmuyor kollar bacaklar sürekli havada çok hareketli ilk kez hareketlerini gördük doktorum çok iyi olduğunu söyledi Allahım hepimizin bebeşlerini korusun sağlıklı sıhatli doğsun iyişallah bebiş bekliyenlerede en kısa zamanda versin...Kandiliniz kutlu olsun..

merhaba arkadaşlar

bende yücel bey e tedavi oluyorum , kendisinden memnunum ve güveniyorum..

1 ay önce histeroskopi oldum..

inşallah güzel haberlerle buradan sizlere yazacağım....

hepimizin kandili mübarek olsun...
merhaba butterfly,geçmiş olsun..histeroskopiyi neden dolayı olmuştun?ben de yücel bey'e rahim filmi sonucumu gösterdim ve bana da histeroskopi dedi.bir dahaki aya kaldı..bilgilendirirsen sevinirim...

zeynepcim benim 3 hamilelik kaybım var, muayene sırasında rahimde çökme var dedi histeroskopi yapmayı tavsiye etti... histeroskopide çökme değilde küçük bir perdeyi açmış birde yan duvarları açmış.... histeroskopiden sonra konuştuk doktorla; son iki bebeklerini büyük ihtimalle bu perde nedeni ile kaybetmişsin dedi.....bir çok kişi ile konuştum yücel beyden memnunlar...

merhaba sanırım yeni üyesiniz.hoşgeldiniz.neden seneye.sakıncası yoksa probleminizle birlikte yazar mısınız.

selam yasemin problemim esimin sperm bozuklugu ve azligi.ben almanyadayim 7 kere asilama yaptik 1 tup bebek ..esim yine istiyor burda yapmak ben istemiyorum,,burdaki doktoruma sordum 400 jkere buyutuyorlarmis spermi umudum kalmadi.imsi daha iyi 10.000 e kadar buyutuyorlarmis..seneye izinde mutlaka gelecem orada yaptiracam,,umarim bende o mutlulugu yasarim..

Selam Kızlar, öncelikle tedaviye yeni başlıyacak arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden bol şans diliyorum, hamile arkadaşlar sizler nasılsınız umarım herşey yolunda gidiyordur. Ben nasipse pazartesi kalp atışları için kontrole gideceğim inşallah bi aksilik çıkmaz 2 gündür belim ağrıyo ve akıntım normalden fazlalaştı bu normalmidir bilmiyorum heyecan endişe korku inanın geceleri uyuyamıyorum. Hepinizde sağlıcakla kalın Rabbim yardımcımız olsun..

Maşalllah canım çok sevindim senin adına inşallah ben ve isteyen herkes görürüz bugünleri...

bluegrenn endişelenme herşey yolunda inşallah, bu endişelerin sonu yok inan, kendimizi olabildiğince rahatlatmamız gerek.

sevimli nerelerdesin canım, nasıl gidiyor hamilelik?

Kızlar merhaba,
Uzun süredir giremedim nete, bu sürede kendimi toparladım, 2 hafta tatil yaptım, dinlendim baya. Hamile haberlerine çok sevindim, anjelic özellikle sana. Çok tebrik ederim. İnşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın.

bluegrenn endişelenme herşey yolunda inşallah, bu endişelerin sonu yok inan, kendimizi olabildiğince rahatlatmamız gerek.

sevimli nerelerdesin canım, nasıl gidiyor hamilelik?

canım iyi gidiyor inş herkesteki gibi endişeler var ama rahat olmaya çalışıyorum iğnelerime devam ediyorum progestan daha 15 gün daha kullanıcam sonra kontrolüm var sen ne alemdesin

asozlem çok saol canımk inşallah sağlıkla tamamlarım bu sefer, Rabbim sana da meleklerini göndersin tez vakitte, bakarsın benim gibi bi süpriz olur, hayat nelere gebe...

sevimli iyi olmana sevindim, o iğneleri ben hala oluyorum, 1 hafta sonra kesicem herşey yolunda giderse...

Teyzeleri bugün bizim ense kalınlığımız ölçüldü, herşey yolunda şükürler olsun, bu arada doktor %90 ikisi de kız dedi, hayırlısıyla kız annesi olucam :)

canım benim maşallah ya 11 hafta erken değilmi cinsiyet için ama süper iki kız ayyyyy muhteşem benim içime hep erkek doğuyor eşim kız hastası ama ben hep erkek diye geziniyorum evin içinde inş benimde bu kadar çabuk belli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…