Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

6 tane 5. Gune gelen varmış yarında geriden gelenleri izleyip ona göre donduracaklarmis genetiğe gönderecez inşallah hepsi sağlıklıdır yarabnim cook amin Her süreç ayrı bir stres yemin ederim prolaktin hormonum 70 e çıkmış stresten büyük ihtimal ben sok oldum 70 ı gorunce

3d
Embriyo sayısı çok iyi. Yarına kalanları da mutkaka genetiğe gönderin benim 6. Gün embriyom sağlıklı çıktı inşallah hepsi sağlıklıdır

Ebriyolag zafer bey 4 tanesinin ücretini odemisiniz 4 taneyi gönderelim geriye kalanları daha sonra gönderelim maddi acıdan zorlayacaksanız demiş eşimde kabul etmiş ben köydeyim telefonum çok cekmiyo iki gündür. Ama benim kafam karıştı bugün geriden gelen üç ebriyo daha olmuş yani toplamda 9 tane olmuş . Sonradan göndermek istersek onlar tekrar mi çözüp donacak

Keşke hepsini gönderseydinz dondurulup çözüldüğü de zaman kaliteleri düşüyor. Ben bugün histeroskopi oldum en sonki kürtajımda yapışıklık oluşmuş. Dün rahim filmi çekildim echomar da dol tüpümde tıkanmış onu da açtılar. Transfer olmadan önce mutlaka rahim filmi çekilin ve tavsiyem echomarda çekilin.

Bende kalite düşer diye düşünüyorum ama vardır bir bildikleri dedim inşallah gonderdiklerimiz kaliteli gelir. Rahim filmi için iyi yapmışsınız direk transfer olsaydınız riskleymiş demekki bende rahim filmini 2.ayda cektirmistim bitliste özel bir hastane de yücel bey tekrar çektir felan demedi gerek var mi acaba

Rahim filminden sonra kürtaj olduysanız tekrar çektirin derim. Kürtaj rahme oldukça fazla zarar veriyor maalesef. İnşallah hepsi sağlıklı çıkar. Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın

Merhaba transfer oldunuz mu inşallah Her sey yolundadır
Merhaba ben transfer olmadım rahim dinlendirme yapıyor yücel hoca tuttunma şansını yükseltmek için bu ayki adetimle doğum kontrol hapı kullanacağım sonraki adette transfer ilaçlarına başlayacağım kasımı bulacak siz benden önce transfer olmuş olursunuz inşallah hepsi sağlıklı gelir embriyoların. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın...

Rahim filminden sonrada mi dinlendirme oluyor.Bende ilk adetimle dogum kontrol hapina başladım bir hafta oldu ikinci adetimle gidecem inşallah. ebriyolarimdan 3 u saglikliymis çok mutlu oldum inşallah sonuçlar da olumlu olur.her asama çok heyecanli.

Çok sevindim 3 tane sağlıklı çıkması çok çok güzel inşallah Allah kucağına almayı nasip etsin

Kızlar dondurulmuş transfer ücretinden bilginiz var mı ve süreçten kaç kere gidilip geliniyor hangi ilaçlar kullanılıyor

Dondurulmuş fiyatı bilmiyorum bizimki paket fiyattı transferden sonra kalani donduracaz ama rahim hazırlığı için merkeze gitmeye gerek yok sanırsam ben bulunduğum ilde yaptıracam rahim kalınlık ölçümünü ilaçlar kişiye göre değişiyordur doktor reçete edip hemşire hanım whatsaptan atiyor

Arkadaşlar brüksel de tüp te sıvı birikmesi veya tıkalı tüp yüzünden laparoskopi olan var mı yakın zamanda varsa fiyat ve iyileşme süreci hakkında bilgi verebilir mi

Merhaba hanımlar yücel bey hakkında ve merkez hakkında bilgi verir misiniz ilgileri nasıl transfer işlemi ayrı odalarda mı
Merhaba.Merkez hakkında kendi gözlemlerim.temiz ve düzenli bir yer herşey kontrol altında hissi veriyor insana. biz opu öncesi gittiğimizde bizi hemen odaya aldılar dinlenmek için.
Opudan ckincada odada dinlendim.opu sonrası odaya gelip yumurta sayısı hakkında falan bilgi verdi doktor bey benim opumu hüsamettin hoca yapmıştı.
Ertesi gün embriyo ve transfer günü bilgisi verildi.transfer gunu aynı şekilde odaya alındım.transferi yücel hoca yaptı.5.gun taze embriyo transferi oldum.sonucum negatif ama merkeze karşı olumsuz sadece bir hissim var şahsi durumun ile ilgili.Ama ilgi alaka temizlik ve profesyonellik olarak iyi bir merkez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…