Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaslar nasılsınız neler yapiyosunuz.Ben dün istanbula geldim adet olmayı bekliyorum stres yaptım galiba adet olamıyorum insallah bir an önce olurum da 5 günlük tatili degerlendiririm

Ben bugün bismillah deyip tedaviye başladım inşallah olumlu sonuçlanır gonolf ve dostinex verdi şimdilik eczane kapalı olduğu için hastaneden almak zorunda kaldım biraz pahalı oldu galiba

Ben bugün bismillah deyip tedaviye başladım inşallah olumlu sonuçlanır gonolf ve dostinex verdi şimdilik eczane kapalı olduğu için hastaneden almak zorunda kaldım biraz pahalı oldu galiba
Hayırlısı olsun canım inşallah çok güzel geçer tedavin.

Arkadaşlar yumurta toplama işlemi kaçıncı gün oluyor doktor simdi kesin bişey söylemeyiz dedi eşim ona göre bilet alacak bilet bulmakta zorlanıyoruz

Arkadaşlar bugün cetrotide yaparken pistanonu geriye çekmemiştim yaptıktan sonra enjektorde biraz kan vardı damara geldi büyük ihtimal hastenede kapanmıştı ulaşamadım yeniden yapmam gerekirmiydi acaba biraz stres oldum buraya yazmak istedim

kızlar merhaba.
eşimin tek testisi alınacak bundan öncede sperm dondurma yaptıracagız...haliyle tüp bebek olursada brükselde devam etmek istiyoruz ama tabi maliyet kısmınıda çok merak ediyoruz ... tüp bebek tedavisi ilaçlar transfer tahliller falan ortalama kaç bini buluyo çok merak ediyorum

Biz yeni yaptırdık tüp bebek için 8500 ödedik ama simdi zam gelmiş diye duydum ilaçları dışarıdan aldık görümcem eczacı o bize cok iyi geliyor ortalama 15 bine yakın olur bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…