Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

NGS 5.gune kadar gelen ebriyolara detaylı kromozom analizi yapılmasiymis.ebriyolar tek tek dondurulup ngs yapılacak embriyodan bir hücre alıp tüm kromozomları incelemiyormuş sonuç 20 güne kadar çıkıyormuş eğer sağlıklı gelirse transfer yapılıyormuş embriyologla konusmustuk biraz

benim bir kızım var doğal yoldan. İkinciyi düşündük olmadı doktora gittik sperm sayısı az olduğundan tüp bebek dediler Trabzon da denedik olmadı. Çünkü eşimde Dna hasarı da vardı. Celalettin hocada tedavi gördü. Bu hastaneye o yönlendirdi. Haziranda denedik bu şekilde sonuçlandı. Eşim bir kez daha istiyor. Ama ben korkuyorum. Transferden sonra beklemek çok zor. Helede pozitif görüpte boş olması baya sarstı beni.
Allahım sabır versin güç versin maddi manevi çok zor birde il dışından gelip gitmek bayağı külfetli oluyor.Dondurulmus ebriyonuz var mi onu deneseniz

Dondurulmuş yok iki tane transfer edilmişti biri kaliteliydi ikinciyi ben istedim 36 yaşındayım. 2 tane kalmıştı dondurulacaktı 6. Gün izlenildi gelişme olmadığı için dondurulmadı. Ben o tahlili husamettin beye söylemiştim gerek görmedi.

Merhaba arkadaşlar 35 yasında 5.5 yasında bir evlat sahibiyim 2. Cocuk icin doktora gittigimde yumurta rezervligi azlıgı yani erken menopoz riski problemiyle karsilastim haziran ayında yücel hocaya gittim rahim filmini yorumlatmak icin tüplerin ucu daralmis ancak düzeltmeye grek yok cunku rezerv sıkıntın var degmez dedi direk tüp bebek yaptrmalisin dedi 2 kutu vitamin bir kutu da cyclo verdi adet olunca gel tedaviye baslayalim dedi benim durumumda olan var mi fsh i amh i düsük olup pozitif sonuc alan cok tedirginim degrr mi o kadar hormon almaya diyorum nasil olsa bir evladim var diye düsünüyorum esim cok istiyo pisman olmamak icin yaptırıcam uzun oldu kusura bakmayin icimi döktüm biraz 😊

Benim önceki tedavimde 2.5 tutmuştu diyarbakir bahcecide baya artmış fiyatları demekki.Sizin embriyo gelişiminiz nasıl ilerliyor istediğiniz gibidir inşallah
Embriyolar daha yeni oluştu cumartesi detayları öğreneceğim inşallah hepsi sağlıkla devam eder

Arkadaşlar ilaçların iz toplam ne kadar tuttu bize 4 bini bulur dedi özkan bey çok değil mi
Siz Celaleddin hocanın hastasıysanız eşinizin raporu vardır. Eşimin raporu üzerinden aldık uyguna geldi. Sizi direk muhasebeye yönlendirirler bence eşinizin üzerine yazdırın. İlkten düşünemedi 5 günlük ilaçlara 2300 verdik aynısını eşimin raporuyla 800e aldık

Arkadaşlar ilaçların iz toplam ne kadar tuttu bize 4 bini bulur dedi özkan bey çok değil mi
Siz celalettin beyin hastasıysanız eşinizin raporu vardır hastaneden almayın eşinizin üzerine alın. 5 günlük ilaçlara 2300 ödedik hastanede eşimin raporuyla anıları 800 tuttu

Merhaba arkadaşlar 35 yasında 5.5 yasında bir evlat sahibiyim 2. Cocuk icin doktora gittigimde yumurta rezervligi azlıgı yani erken menopoz riski problemiyle karsilastim haziran ayında yücel hocaya gittim rahim filmini yorumlatmak icin tüplerin ucu daralmis ancak düzeltmeye grek yok cunku rezerv sıkıntın var degmez dedi direk tüp bebek yaptrmalisin dedi 2 kutu vitamin bir kutu da cyclo verdi adet olunca gel tedaviye baslayalim dedi benim durumumda olan var mi fsh i amh i düsük olup pozitif sonuc alan cok tedirginim degrr mi o kadar hormon almaya diyorum nasil olsa bir evladim var diye düsünüyorum esim cok istiyo pisman olmamak icin yaptırıcam uzun oldu kusura bakmayin icimi döktüm biraz 😊
Bence yaş ilerlemeden ikinc iyi denemeye değer 😊amh çok düşük olupta hamile kalan o kadar insan var ki sizinde şansınız yuksek bence

Siz celalettin beyin hastasıysanız eşinizin raporu vardır hastaneden almayın eşinizin üzerine alın. 5 günlük ilaçlara 2300 ödedik hastanede eşimin raporuyla anıları 800 tuttu
Aaaa öyle oluyor mu eşim 10 gün önce celaleddin beye gitti eczanede ki ilaçlar için rapor var dedi salih eczanesi raporlu haline 1200 vermiştik galiba benim ilaçlar eşimin raporu üzerinden yazılıyorsa daha uygun olur

Aaaa öyle oluyor mu eşim 10 gün önce celaleddin beye gitti eczanede ki ilaçlar için rapor var dedi salih eczanesi raporlu haline 1200 vermiştik galiba benim ilaçlar eşimin raporu üzerinden yazılıyorsa daha uygun olur
O hastanede olmaz ya celalettin bey yazar yada bir devlet hastanesinde üroloktan rica edin yazsın

O zaman celaleddin beye muayene girişi mi yaptirmamiz gerekiyor 400 tl oda il dışından geleceğimiz için tedaviye sadece ben gelecem eşim yumurta toplama günü gelecek o olmadan da ürologa gidemem 🙁

O zaman celaleddin beye muayene girişi mi yaptirmamiz gerekiyor 400 tl oda il dışından geleceğimiz için tedaviye sadece ben gelecem eşim yumurta toplama günü gelecek o olmadan da ürologa gidemem 🙁
Benimde eşim ilkten gelmedi. Sonradan ona söyledim gümüşhanede durumu doktora anlattı aynı ilaçları yazdı. Buz kalıpları içinde otobüsle İstanbula yolladı. Bir iki günlük yetecek ilacı alın sonradan eşiniz yollayabiliyorsa yollasın yoksa zaten hastaneden alacaksınız.

Raporunuz yokmu sizin benim 1 çocuk olduğundan devlet karşılamıyor hepsini kendim almak zorundayım. Sizin ilkse devlet karşılamaayacakmı ilaçları. Bize bu yolu celalettin bey önermişti

X