Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar il dışından İstanbul'a gelirsek nerde kalicaz, kaç gun kalmamiz lazim. Bilgi verebilir misiniz. Bide yakın zamanda yaptıran arkadaşlar, maliyeti ne kadar oldu. Hepsini düşünmek lazım.

Arkadaşlar il dışından İstanbul'a gelirsek nerde kalicaz, kaç gun kalmamiz lazim. Bilgi verebilir misiniz. Bide yakın zamanda yaptıran arkadaşlar, maliyeti ne kadar oldu. Hepsini düşünmek lazım.
Canım hemen yan tarafta bir otel var orda kalablırsn..bende il dısından gtmiştim.tedavı boyunca orda kalmadım..ilk kontrole gttm daha sonraki muayneler için kendı bulundgum sehırdekı doktruma gittim her gıttgımde brüksele durumu bildrdm onlar yumurta sayısına gore bıyuklugune gore ışac dozunu filan ayarladılar en son su gun toplama ıcın gelın dediler toplama oldu ben tekrar eve dondum 5gun sonra transfer ıcın tekrar gttm

Bizim buradaki doktorumuz takibini yapıyor. O seçeneklerden birinin labaratuvar yonunden iyi olduğu için bruksel i önerdi. Ve biz dun itibariyle ilaçlara başladık. Doktorumuz takibini yapacak. O zamansa sadece yumurta toplama icin gidicez sonrasında da transfer için gidicez dogru mu anladim ?

Bide transferden sonra nasıl yaptınız orda kalmadiniz mi bir iki gun. Hemen geri donmek sakincali değil mi?

. Yen'i tedavi görüyorum 7.500 tl + ilaçlar 2000 dondurma sperm örneği ayrı maliyetli oluyor başta 9.500tl tedaviye başladığında kesin ödenecek tutardır. İlaçlar herkesin durumuna göre fiyatta değişiklik yapabiliyor hayırlı olsun inşallah yorucu bi süreç

Bide transferden sonra nasıl yaptınız orda kalmadiniz mi bir iki gun. Hemen geri donmek sakincali değil mi?
Ben bi defa ıkı gün kaldm bi defa 1 gün kaldım..içinin rahat etmesi için 1 yada 2 gün kalablırsın canm..

Tup bebek tedavisi Olumlu sonuçlanan arkadaşlara bisey sorabilir miyim? Transferden sonra belirtileri hangi günlerde başladı ve belirtiler neler oldu?

Tup bebek tedavisi Olumlu sonuçlanan arkadaşlara bisey sorabilir miyim? Transferden sonra belirtileri hangi günlerde başladı ve belirtiler neler oldu?
Merhaba benim tek hissettiğim kasıklarımda dolgunluk oldu onun dışında ilk günlerde belim ağrıdı ben uzun süre uzandığım için olduğunu düşündüm

Hmm anladim. Bana iki tane transfer edilmişti. Bakalım iki gün sonra tekrar test yapicaz. Hayirlisi olsun inşallah. Allah tamamına erdirir inşallah.

Hmm anladim. Bana iki tane transfer edilmişti. Bakalım iki gün sonra tekrar test yapicaz. Hayirlisi olsun inşallah. Allah tamamına erdirir inşallah.
aynı zamanda transfer olduğumuz bir arkadaş vardır aşağı yukarı değerlerimizi yakındı birbirine o şuan ikiz bebek bekliyor :) hayırlısı olsun inşallah sağlıcakla alırsın bebislerini yada bebisini kucağına darısı tüm isteyenlerin başına

X