Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Yarın tekrardan HCG testi yaptiricaz. Sagolun. İnşallah beklediğimiz artış olursa 10 gun sonrası için doktorumuz gelin keseye bakalım dedi. Normal artış nasıl olmalı arkadaslar.

Arkadaşlar bugünkü test sonucum da 700 cikti. İlki 430 şu bu 700. İki katı olmalı diyenler var. Siz ne diyorsunuz. Sizin artışlar nasıl oldu?

Canım 1.5katı artması normalmiş..bide saat önemli aynı saattte ve aynı yerdemi yaptrdın testi?

Arkadaşlar bugünkü test sonucum da 700 cikti. İlki 430 şu bu 700. İki katı olmalı diyenler var. Siz ne diyorsunuz. Sizin artışlar nasıl oldu?
Tam iki katı olmasada artış olmuş az bir artış da değil aynı saatte ve aynı laboratuar da mi verdin kkan tahlilini ? O zamanda farkediyormus. Doktor ne dedi artış için ?

İlkini devlet Hastanesi'nde Perşembe gunu yaptırdık digerini ozel bı hastanede cumartesi günü aşağı yukarı aynı saatte yaptırdık. Doktor başka test yaptirmayin 10 gun sonra kese için gelin dedi. Ama bilmiyorum ya o_O

İlkini devlet Hastanesi'nde Perşembe gunu yaptırdık digerini ozel bı hastanede cumartesi günü aşağı yukarı aynı saatte yaptırdık. Doktor başka test yaptirmayin 10 gun sonra kese için gelin dedi. Ama bilmiyorum ya o_O
Canm ozaman hiç dert etme devletle ozel arasında fark oluyo degerde için rahat olsun..benm hep ıkı katı arrtgı halde 1000e ulasınca bi anda düştü ama embriyo kalıtesizdi baya..tutunması bıle mucizeydi..bu arada bu başka bi yerdeki denemem de oldu brükselde degıl..ilk nerde yaptrdıysan hep orda yaptrman gerekıyomus dogru deger ıcın..

Kahverengi lekelnme sizde de oldu mu ?:110:
Benim pembe lekelenmem olmuştu doktoruma haber vermiştim progestan iğne vermişti çanım senin yoğunluğu ne şekilde bilemiyorum ama istersen haber ver. Progestan kullanıyor musun ?

Bugün tekrardan beta testi yaptım cumartesi ozelde yaptırdığımız test 700 çıkmıştı. Dun lekelenme olunca bugün korktum devlet Hastanesi'ne gittim. Tekrar beta yaptırdım 2170 çıktı cok şükür. Doktorum da enox iğneyi bı kaç gün keselim takip edelim progestan fitile devam dedi. Tekrarlarsa progestan iğneye basliicakmisiz. İnşallah tamamına erdirir Rabbim.
Bendede oldu kahverengi lekelenme, progestan ignesine basladim ve co aspirin kestim, sonra düzeldi

Kızlar bürüksel tüp bebek merkezinden ve yücel Kahraman’dan memnun musunuz??? Ücreti ne kadar tuttu? İlgi alaka nasıl? Kullandıkları yöntem, süreçleri nasıl işliyor ??? Laboratuvarları iyi mi ??? Ne kadar sürede transfer yapıyorlar???

Arkadaşlar sali günü muayenede 2 kese gorduk. Sonra ara ara kahverengi lekelenmeler oldu. 3 gün sonra tekrar muayeneye gidicez. Bu sekilde tecrubesi olan oldu mu?

Merhaba Arkadaşlar ,
benim bürüksel tüp bebek merkezinde 2. denemem olucak allahım izin verirse 30.04.2018 pazartesi dondurulmuş olan 5. gün blast yumurtalarımdan 2 adet konulacak ınanılmaz heycanlıyım .
bugun yücel hocada kontrolum bardı rahım duvarı kalınlıgı hersey normal ama ben ınanılmaz heycanlıyım her basarı sansını sordugumda %50 diyor asla umut vermıyor yucel hıca aslında dısardan bakılınca ınanılmaz ıyı bır durum ama ben hasta olan kısı olarak ınsan surecde bıraz pofpoflanmak ıstıyor .ılk denememızde negatıf alınca genetık tarama yapılcı temız cıktı kılo vermemı ıstedıler 18 kg kadar kılo verdım ınsallah bu sefer pozıtıfı gorurum .
sizlerden ricam bu süreçte şu testide yaptırmalıydın şu şekilde yapmalısın dediğiniz birseyler varmı beni birtek yaşan sizler anlarsınız ...

Merhaba Arkadaşlar ,
benim bürüksel tüp bebek merkezinde 2. denemem olucak allahım izin verirse 30.04.2018 pazartesi dondurulmuş olan 5. gün blast yumurtalarımdan 2 adet konulacak ınanılmaz heycanlıyım .
bugun yücel hocada kontrolum bardı rahım duvarı kalınlıgı hersey normal ama ben ınanılmaz heycanlıyım her basarı sansını sordugumda %50 diyor asla umut vermıyor yucel hıca aslında dısardan bakılınca ınanılmaz ıyı bır durum ama ben hasta olan kısı olarak ınsan surecde bıraz pofpoflanmak ıstıyor .ılk denememızde negatıf alınca genetık tarama yapılcı temız cıktı kılo vermemı ıstedıler 18 kg kadar kılo verdım ınsallah bu sefer pozıtıfı gorurum .
sizlerden ricam bu süreçte şu testide yaptırmalıydın şu şekilde yapmalısın dediğiniz birseyler varmı beni birtek yaşan sizler anlarsınız ...
Önce Allaha sonra yücel hocaya güven gerisi gelir inşallah ne yaptırırsan yaptır herşey nasip tatlım rabbim kucağınada almayı nasip etsin inşallah

X