Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba canım ilki 149 çıkmıştı ikinci 415 çıkmıştı sen ikinci testi yaptın mı

Evet canım yaptırdım
Toplama günü +14 gün 150 cikti
16 gün 420
18 gün 1241

Sen ücüncüyü yaptirdinmi? Ve seninde toplsma gününden kac gün sonra 149 cikti? Ikiz olabilirlermi diye düsünmeye basladimda ondan soruyorum canim

Evet canım yaptırdım
Toplama günü +14 gün 150 cikti
16 gün 420
18 gün 1241

Sen ücüncüyü yaptirdinmi? Ve seninde toplsma gününden kac gün sonra 149 cikti? Ikiz olabilirlermi diye düsünmeye basladimda ondan soruyorum canim
Gayet güzel değerlerin maşallah benim embriyo dondurulmuş embriyoydu.Transferin 8. günü kan testi yaptım ben ilk olarak ikinciyi de 10 . günde yaptırdım 3. yü yaptırmadım gerek yok dediler usg için bekledim

Gayet güzel değerlerin maşallah benim embriyo dondurulmuş embriyoydu.Transferin 8. günü kan testi yaptım ben ilk olarak ikinciyi de 10 . günde yaptırdım 3. yü yaptırmadım gerek yok dediler usg için bekledim

Kacinci haftada usg gitmistin? Ben altincida gidicekmisim. Kalb atislarini ne zaman görmüstün?

Kızlar bugün hastalandım Çarşamba gününe tedaviye başlamak için gidiyorum inşallah dua edin bana da.. inşallah hepimizin sağlıklı bebişleri olur

Canım ben çok sabırsızdım o dönem her hafta gittim içim rahat etsin diye 5/6/7/8/10 haftaların hepsinde gittim kalp atışı 6. haftada duyuldu

hepimiz öyleyiz ya, ben gecen hafta gittim. 4 hafta da doktorum tatile gidecek diye bu hafta birsey gözükmedi. Haftaya randevum var, bende meraktan catlicamherseyin hayirlisi insaallah, ögrendinmi cinsiyetini? Kacinci haftadasin simdi?

hepimiz öyleyiz ya, ben gecen hafta gittim. 4 hafta da doktorum tatile gidecek diye bu hafta birsey gözükmedi. Haftaya randevum var, bende meraktan catlicamherseyin hayirlisi insaallah, ögrendinmi cinsiyetini? Kacinci haftadasin simdi?
Ense kalınlığına bakmaya gittik geçen hafta çok şükür herşey normal dedi cinsiyet için de erkeğe benziyor dedi ama çok erken henüz dedi

X