Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Tedaviye başladım hadi hayırlı olsun. İlk iğnemi vuruldum. 5 gün sonra kontrol olacak sizin nasıl gidiyor çok heyecanlıydım ilk hormonlara bakıldıktan sonra ya bu ay yada gelecek aya dedi Yücel bey sonrasında iyi çıktı bu ay başlandı süt hormonum birazyüksek çıkmış o ne oluyor bilen var mı ilaç verdi onun için

Hadi hayırlısı canım, sütmü? Bilmemki?! Spermiogram hakkında ne dedi? Yücel beylemi konustun?

Canım merhaba cevap verirsen çok sevinirim öncelikle gebeliğin hayırlı olsun eşimin de morfolojisi %1 çıktı sen nasıl hamile kaldın hangi kürleri kullandın

Canım merhaba cevap verirsen çok sevinirim öncelikle gebeliğin hayırlı olsun eşimin de morfolojisi %1 çıktı sen nasıl hamile kaldın hangi kürleri kullandın
Teşekkürler canım. Bizim teşhis sonradan değişti canım. Eşimde sorun çıkmadı yeni doktoruma gidince bende lupus çıktı. Clexane iğne kullanıyorum allaha şükürler olsun kim hamileliğim iyi gidiyor.

Hadi hayırlısı canım, sütmü? Bilmemki?! Spermiogram hakkında ne dedi? Yücel beylemi konustun?
Evet canım Yücel beyle görüştük sprem için Pazartesi yine bi görüşme olacak onlarda verdiğimiz sperm sonuçunu doktora bugün gösteremedik önce ki başka hastanede ki sonuçlarına baktı

Kızlar puregon 600 lük kutuya ne kadar ödemiştiniz bizden 500 tl istediler 3 kutu 1.500 tutu

Arkadaşlar meraba. Ben Nevşehir'den foruma katılıyorum. 1,5 yillik evliyim ve Kayseri de 1 olumsuz tup bebek denememiz oldu. Simdi 2. İçin ilaç kullanmaya başlayacağız. Doktorumuz Kayseri de özel bı hastaneyi yada Brüksel tüp bebek merkezini tavsiye etti. Burada yaptıranlar olumlu sonuçlananlardan tecrübelerini ve tavsiyelerini rica ediyorum. Eşimin psikolojisi icin bu çok önemli. Özelden msj atabilecek varsa çok guzel olur. Tesekkurler iyi akşamlar.

Bana yazabilirsin cnm

Soruların varsa banada yazabilirsin!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…