Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım sen nasılsın nasıl gidiyor bebişimizin sağlığı nasıl cinsiyeti belli mi ?
Sağol canım iyiyiz :)) başlarda baya mide bulantısı yaşadım lekelenmesi kanaması derken artık normal sürece girdik çok şükür. Bi kızım olacak inşallah Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik ?

İyi şükürler olsun canım sağlıkla kucağınıza alın inşallah bulantılar geçti mi kaçıncı haftada geçti ve bebeğin kız olacağını hissediyor muydun

İyi şükürler olsun canım sağlıkla kucağınıza alın inşallah bulantılar geçti mi kaçıncı haftada geçti ve bebeğin kız olacağını hissediyor muydun
Amin canım inşallah. Bulantılarım 13. Haftadan sonra geçti. Ben başından beri hep kızım olacağını hissediyordum hatta Hüsamettin bey 12. Haftada erkeğe benziyor demişti kesin olmamakla birlikte ona bile söylemiştim ben kız hissediyordum diye :)) sağlıklı olsunda kız erkek önemli değil ama rüyalarımda hep kız bebek gördüm.

Ben de kız hissediyorum da tabi ki önceliğimiz sağlıkla dünyaya gelmesi benim de bulantılar hala devam ediyor 12. haftamdayım merak ediyorum ne zaman geçer diye

Ben de kız hissediyorum da tabi ki önceliğimiz sağlıkla dünyaya gelmesi benim de bulantılar hala devam ediyor 12. haftamdayım merak ediyorum ne zaman geçer diye
Allah gönlüne göre versin canım. Bi kaç haftaya geçer inşallah bulantıların benimde çok fazlaydı hatta bir süre çorba ve meyveyle idare ettim 3 kilo verdim iki kez serum takıldı ama geçti çok şükür.

Slm kızlarrrr,degerim 150 cıktı, hiccc sevinemedim cünkü iki gündür kahverengi lekelenmelerim oluyor. Yücel bey progestoran fitilden igneye cekmemi söyledi. Basına gelen varmı? Böyle bir sey yasanızmı?

Slm kızlarrrr,degerim 150 cıktı, hiccc sevinemedim cünkü iki gündür kahverengi lekelenmelerim oluyor. Yücel bey progestoran fitilden igneye cekmemi söyledi. Basına gelen varmı? Böyle bir sey yasanızmı?
Hayırlı olsun canım değerin güzel çıkmış. bende transferimin 9.gününden başlayarak pembe lekelenme yaşadım hemen progestan iğneye başlattılar benide iğneyi kullanınca kesiliyordu lekelenme. Dinlen ve bol su iç. Ben kırmızı kanamada yaşadım 8. Hafta falandı kesin bebeğim gitti dedim ama yine iğne kullanarak ve dinlenerek o süreci atlattım.

Ayyy gercektenmiii canımmm gercekten icimi rahatlattın coookkk sevindimmmmmm gercekten , bide igneyi kalcadanmi yaptın? Yoksa yaptırdınmı?

Ayyy gercektenmiii canımmm gercekten icimi rahatlattın coookkk sevindimmmmmm gercekten , bide igneyi kalcadanmi yaptın? Yoksa yaptırdınmı?
Ben hastanede hergün aynı saatte yaptırdım canım çok faydasını göreceksin o iğnenin biraz ağrı yapıyor sonrasında ama ovalayıp dağıtmaya çalışırsan geçer.

Canım hayırlı olsun maşallah değerin gayet güzel iğneyle kesilir lekelenme korkutmasın seni dinlen bol bol Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…