Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba arkadaslar, benim transferim dün oldu iki tane misafirlerim var ve insaalah beni sevicekler güzel güzel tutunacaklar, hamile kalan arkadaslara bir sorum var! Kaliteyi sordugumda kalitesi iyi dedi ve 7 ye ayrılmişti! A veya b diye hic bahsetmedi? Oglumda 8 ayrılmişti ve a kalite demişlerdi, sizde nasıldı?
Canım hayırlı olsun inşallah pozitif güzel sonuçlar alıcaz senden de ben hiç bilmiyorum Kalitesini falan sormadım

Cok sagol canım, insallahhhh güzel haberler veririm size, sen nasılsın? Hamileligin nasıl gidiyor?
Ben de bulantılı ama zevkli bi gebelik geçiriyorum biraz tedirginim her hafta ultrasonla bakmasam bi gün bulantım azalsa bi sorunmu var diye kurup duruyorum Allah nasip ederse yarın 11 haftalık oluyoruz Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasib etsin inşallah senin de yavruna kardeşi inşallah geliyor ben çok inanıyorum

Ben de bulantılı ama zevkli bi gebelik geçiriyorum biraz tedirginim her hafta ultrasonla bakmasam bi gün bulantım azalsa bi sorunmu var diye kurup duruyorum Allah nasip ederse yarın 11 haftalık oluyoruz Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasib etsin inşallah senin de yavruna kardeşi inşallah geliyor ben çok inanıyorum

Nasıl gecerse gecsin, dünyanın en mutlu insanıdın degilmi? allahım herkese nasip etsin. İnsallah canım kardes gelir yavruma☺️ Cinsiyeti belli degil degilmi? Ne hissediyorsun?

Nasıl gecerse gecsin, dünyanın en mutlu insanıdın degilmi? allahım herkese nasip etsin. İnsallah canım kardes gelir yavruma☺️ Cinsiyeti belli degil degilmi? Ne hissediyorsun?
Ahhh tabi ki bulantım var diyen insanlara bile imrenirdim şu anda benden mutlusu yok zaten en mutlu anımda hep dua ederim isteyen herkese cinsiyetimiz belli değil ama benim içime kız gibi doğuyor

Ben de bugün tedavime başladım 6500+ilaçlar (2bine yakın tutuyor ilaçlar) arti bende pgs testi var embriyo başı 500 dolar
Hayırlı olsun bebeğinizi sağ Salim kucağınıza alırsınız inşallah bizde Yen'i görüşmeye gittik sizin neden kaynaklı olmuyordu

Kızlarr merhaba nasılsınız?Benim opu yapıldı 7 tane toplandı 7sı dollenmıs 5.gune 4ü dayanabildi İlk defa b u kadar çok oluyor.Şimdi teste gönderdiler.' adet sonrası transfer yapılıcak dedıler.2.adette arayıp gidicekmişim ilaca başlıycakmışım.Bu işlemi yapan varmı aranızda ne ilacı veriyorlar.Temmuzun 2. haftasını bulur heralde transfer.Umarım genetik test sonuçlarıda ii gelirr.Beklemek çok zor birde bu testler çıktı başıma
İyi günler ilk defa burda denemeniz oldu biz ilk gögüşmedd DNA testini sorduk bizde ilk olacak benim ilk denemem şuanlık ona gerek görmediler ama ben önceden temkinli olmak adına DNA testi istiyorum ancak fiyatı nedir bi defalığına mı veriyoruz

Ben bütün testlerin önceden yapılmasından yanayım . Sonuçta o kadar ilaç kullanıyoruz maddi manevi yipraniyoruz . Olumsuz denemeleden sonra bakılıyor hep . Bence hepsine baktırin
Eşinle beraber kromozom analizi
Trombofili paneli ve Kardiyovasküler risk paneli ( toplam 12 gen)
Protein s ve c ,antitrombinIII homosistein lupus antikogulan Antikardiyolipin ıgm ıgg

merhaba arkadaşlar,
brüksel tüp bebek merkezinde güncel fiyat bilgisi olan varmı?
ayrıca havuz sisteminde extradan nekadar ücret alınıyor?

merhaba arkadaşlar,
brüksel tüp bebek merkezinde güncel fiyat bilgisi olan varmı?
ayrıca havuz sisteminde extradan nekadar ücret alınıyor?
Geçen hafta gidip görüştük herkesin durumu farklı tabi ama bizden 7.500 tedavi vs 2000 yakın ilaç sperm dondurma 200 dolar 200 tl toplam 900 küsür ekstra şeylerde ücrettte tabi aşağı yukarı baştan 11 bini 12 bini buluyor havuz sistemiyle ilgili bi fikrim yok

Geçen hafta gidip görüştük herkesin durumu farklı tabi ama bizden 7.500 tedavi vs 2000 yakın ilaç sperm dondurma 200 dolar 200 tl toplam 900 küsür ekstra şeylerde ücrettte tabi aşağı yukarı baştan 11 bini 12 bini buluyor havuz sistemiyle ilgili bi fikrim yok
bilgi için teşekkür ederim bahçecide de 7750 +ilaçlar+rahim dinlendirme şeklinde devam ediyor ama havuz sistemi işin iine girince extra her işlem için 5500 daha ekleniyor sanırım bu durumda fiyatlar aşağı yukarı aynı

bilgi için teşekkür ederim bahçecide de 7750 +ilaçlar+rahim dinlendirme şeklinde devam ediyor ama havuz sistemi işin iine girince extra her işlem için 5500 daha ekleniyor sanırım bu durumda fiyatlar aşağı yukarı aynı
Havuz sistemi ne oluyor bi bilgim yok

yumurta toplamı işlemini bir kaç defada yapıp kaliteli ve 5.güne gelmiş embriyoları transfer ediyorlar
Yumurta reverz azlığında yapılıyor deme ki 15 bini gözden çıkarmak lazım her şeyiyle süreç boyunca harcanacak gibi hayırlı sağlıklı bi şekilde evlatlarımız olsun da önemi yok artık

X