Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım kontrole gittin mi güzel haberlerini bekliyoruz
Gittim canım bugün çok şükür rabbime kalp atışlarını duyduk herşey yolunda dedi Hüsamettin bey hafif lekelenmem oluyor arada şimdilik bir sıkıntı yok istirahat et dedi. Insallah bundan sonrası da güzel güzel sağlıcakla devam eder. Allah isteyen herkese her kadına yaşatsın bu duyguyu. Başta sen ve @dcu olmak üzere tabi :) dualarımdasnz

Maşallah Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasib eder inşallah çok teşekkür ederim dualarınıza çokkkkk ihtiyacımız var

Merhaba arkadaslar, ben seneye yücel beyde tedaviye baslamayi düsünüyorum, histerkopi yapicakmis ilk önce. Size bir sorum olucakti, histerkopiden kac ay sonra tedaviye basladiniz?
Herkese allah kolaylik versin

Merhaba arkadaslar, ben seneye yücel beyde tedaviye baslamayi düsünüyorum, histerkopi yapicakmis ilk önce. Size bir sorum olucakti, histerkopiden kac ay sonra tedaviye basladiniz?
Merhaba hayırlı olsun canım . Ben laparoskopi olmuştum 6 hafta sonra tedaviye başlayabilirsin demişti

Merhaba hayırlı olsun tedaviniz bende histereskopi oldum yücel beyde bir adet dönemi geçirdikten sonra tedaviye başladık.

Merhaba hayırlı olsun canım . Ben laparoskopi olmuştum 6 hafta sonra tedaviye başlayabilirsin demişti
Cok sagol canim, bakalim bana ne diyecek! Ben 2012 dr Yücel Beyde yaptirdim ve suan dört yasinda bir oglum var. Cok memnun kalmistim, ozaman histerkopi yapilmadi yani brükselde yapilmadi. Sende tedavi basladinmi? Daha önce yazdiklarinizi daha okumaya firsat bulamadim

Cok sagolun, sizde basladinizmi? Memnunmusunuz?
Biz ilk tedaviye Ağustos ayında başladık herşey güzel gitti transferim yapıldı fakat kimyasal gebelik yaşadım. Sonrasında histereskopi önerdi doktor bey yaptırdık. Histereskopiden sonraki ay yani Kasım adetimle dondurulmuş embriyo transferim yapıldı çok şükür şuan 6 haftalık hamileyim.

Ayyy cookk güzel cok sevindim gercekten? Ilk bebeginiz degilmi? Allahim kucaginiza almayi nasip etsin? Ilk yücel beydemi yaptirdiniz? Sizde sorun neydi?
Bizde hem sperm hemde benim rahim duvarim cok ince 6-7 mm mis suan.almNyada histereskopi yapildi bir yapisiklik yokmus ama

Benim de rahim duvarı ince bir türlü kalinlasmiyor estrofem tebokan Fort climara fort bant kullandım ama kalinlasmiyor .

Teşekkür ederim sağolun darısı başınıza. Ilk bebeğimiz olacak inşallah. Benim ilk tüp bebek tedavim 2. Denemede kısmet oldu. Eşimde bir problem yok bende de bir tane çikolata kisti var fakat çok ileri seviyede değil herşey normal aslında kist için laparoskopiye gerek görmedi yücel bey ilki kimyasal olunca histereskopiyle bi bakalım çizik atarız rahime şans artar dedi bizde kabul ettik zaten bir sorunda çıkmadı sadece çizik atmış.

Benim de rahim duvarı ince bir türlü kalinlasmiyor estrofem tebokan Fort climara fort bant kullandım ama kalinlasmiyor .
Kac mm rahim duvari sizde? Ben iki bucuk yil önce kürtaj olmustum oyüzden cok fazla siyirmislar almanyadaki dr lar öyle diyor. Sizde neden kalinlasmiyor acaba? Kacinci tedaviniz?

Bizdede kesin cizik aticak, cünkü daha temmuz ayinda histereskopi oldum ben, ama dr yücel bey yinede bende bi bakiyim diyor! Cizik atinca ne gibi degisiklik oluyorki acaba?

Arkadaşlar iyi geceler hepinize bi sorum olacak bana acil fikir verir misiniz ben tedavi dönemlerim dışında bikini ve yüz için lazer epilasyon yaptırıyorum önümüzdeki Cuma'da transferim olacak yarın lazer yaptırsam mı diye düşünüyorum hem yaptırmayım riske atmayayım diyorum ama öte taraftan da yüzümdeki tüyler çok rahatsız ediyor sizce ne yapmalıyım

Iyi aksamlar, gercekten hic bir fikrim yok zarari olurmu bilemem ama hic zannetmiyorum, biliyormusun kendini iyi hissetmen cok önemli transferden sonra, istedigini yap, gül eglen, gez, tabii transferden üc gün sonra bunlari yap.morelden daha ötesi yok. Eger kendini bu sekilde iyi hissetmiyorsan yaptir derim ben, allah yardimcin olsun canim

Evet ben de böyle düşünüyorum aslında ama soran bi yan etkisi olduğunu bilen varsa hiç yaptırmayım da diyorum

Kac mm rahim duvari sizde? Ben iki bucuk yil önce kürtaj olmustum oyüzden cok fazla siyirmislar almanyadaki dr lar öyle diyor. Sizde neden kalinlasmiyor acaba? Kacinci tedaviniz?
Benim hiçbir sebebi yok ince transfer edildi tuttu ama 8 haftalik kalbi durdu kurtaj oldum

Bizdede kesin cizik aticak, cünkü daha temmuz ayinda histereskopi oldum ben, ama dr yücel bey yinede bende bi bakiyim diyor! Cizik atinca ne gibi degisiklik oluyorki acaba?
Embriyonun tutunma şansı artıyormus çizik atılınca. Rahim duvarı uyarılıyor çünkü. İnşallah sizde de fayda sağlar

Canım bu konuda bilgim yok ama Büşra hemşireye sorsan bi belki fikir verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…