Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba benim iki ay sonra dondurulmuslarla transfer yapilacak sunu sormak istiyorum dondurmayi daha once yapan arkadalar ucret ne kadar yoksa ilk yapian tup bebek fiyatin icinde mi

Merhaba benim iki ay sonra dondurulmuslarla transfer yapilacak sunu sormak istiyorum dondurmayi daha once yapan arkadalar ucret ne kadar yoksa ilk yapian tup bebek fiyatin icinde mi
Ben türkiyede dondurulmus yaptirmadim ama icinde degil onu extra ödüyorsun, neden arayıp ve mail üzere sormuyorsun? Orda bide beste hanım var whats app üzeride sorabilirsin fiyati, veya direk özkan beyi ara

Ama hamil
Benim de rahim duvarı ince bir türlü kalinlasmiyor estrofem tebokan Fort climara fort bant kullandım ama kalinlasmiyor .[/QUOT
Ama hamile kalmışsın bu güzel yani sonradan kalınlasmıs degilmi? Yani ignelerden!? Kac mm di? Hatırlıyormusun? Bebeginin kalbinin durmasının sebebi yoksa kalınlasmamasımıydı? ☹️

Aynı benim gibi, bakalım ignelerden sonra bende nasıl olucak. Ama 6/7 mm hamile kalına biliyormus, bana bir ümit oldun canım sagol! Bir daha denicekmisin? Kac yasındasın?
Canim ben 32 yaşındayım bir daha denemek istiyorum ama çok korkuyorum . Şöyle söyliyim canım normalde 15 ile 20. gün transfer yapılıyor benim 25.gün yapıldı rahim biraz daha kalilassın diye tuttu ama devamı gelmedi .nar suyu denedin mi nar suyu kalinlastiryormus ama bende bir ise yaramadı . Pyroni çayı varmış o da ise yariyormus denemedim ama deniycem .araştır istersen canum bi .

Canim ben 32 yaşındayım bir daha denemek istiyorum ama çok korkuyorum . Şöyle söyliyim canım normalde 15 ile 20. gün transfer yapılıyor benim 25.gün yapıldı rahim biraz daha kalilassın diye tuttu ama devamı gelmedi .nar suyu denedin mi nar suyu kalinlastiryormus ama bende bir ise yaramadı . Pyroni çayı varmış o da ise yariyormus denemedim ama deniycem .araştır istersen canum bi .[/QUOTE

Korkunu cookk iyi anlıyorum, ben almanyada üc kere o kocaman negatif gördüm testlerde nekadar zoorrr oldugunu biliyorum ama inan bana baslayınca allah o gücü veriyor hiccc pes etme imkanınız var cok fazla bekleme . Kac yıldır evliniz? İstanbuldamı yasıyorsunuz? Cokmu soru soruyorum 25 günü kadar nasıl beklettiler embroyaları dondurdularmı?

Nar suyu denemedim duydum ama yeni, bu sorunum oldugunu daha bir kac ay oldu ögreneli. Bahsetigin cay burda bulunurmu acaba bilmiyorum bir arastırıyım

İstediğin kadar soru sorabilirsin önemli değil :))
Bana taze embriyo transferi yapılamadı ohss riski vardı o yüzden donduruldu . Ben 5 yıllık evliyim . İstanbulda yasamiyorum.
Benim korkum aynı şeyleri yaşamak . Kürtaj beni çok etkiledi

Insaallahhh bu sefer allah yüzünü güldürür ve bebegini kucagına alırsın. Ohss ne? Tıplamadan sonra günün gelmemesi icin hapmı kullandın?

Ohss yumurta toplandıktan sonra sıvı birikmesi karinda akciğerlere de kacabilir . Östrojen hormonu Çok yükseldi o yüzden iptal oldu transfer . Yumurta toplandiktan 5 gün sonra adet oldum bir sonraki adette donmus embriyo transferi için estrofem tebokan Fort climara fort kullandım

Ohss yumurta toplandıktan sonra sıvı birikmesi karinda akciğerlere de kacabilir . Östrojen hormonu Çok yükseldi o yüzden iptal oldu transfer . Yumurta toplandiktan 5 gün sonra adet oldum bir sonraki adette donmus embriyo transferi için estrofem tebokan Fort climara fort kullandım

Anladım canım, yani ohss olmasa bile yinede 25 günmü transfer olucaktı? Öylemi konusmustunuz? Bendede öylemi yapıcak acaba diye merak ediyorum oyüzden soruyorum, bana bir ümüt oldun gercekten.

Anladım canım, yani ohss olmasa bile yinede 25 günmü transfer olucaktı? Öylemi konusmustunuz? Bendede öylemi yapıcak acaba diye merak ediyorum oyüzden soruyorum, bana bir ümüt oldun gercekten.
Rahim kalınlaşmadiği için 25.gün oldu çünkü 20.gün hala inceydi bekledi bu yyzden

Arkadaşlar transfere gidiyorum bana dua edin lütfen ağlamaktan kendimi alamıyorum sanki herşey ters gidiyor
Hadi hayırlısı olsun canım pozitif ol bebeğini güzel karşıla sen ne kadar güçlü olursan o da o kadar güçlü olur ağlama lütfen. Herşey güzel olacak inşallah :nazar::dua:

X