Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba kizlar. Size birşey danışmak istiyorum. Brükselde transfer sonrası tutunmaya yardımcı olması için hangi ilaçları veriyorlar. Bide dondurulmuş transferde kadınla ılgili bir sorun yoksa rahimin dogal siklusda gelişmesi icin ilaçsız transfer uygulanıyor mu

Benim yine dün akşam açık pembe lekelenmem oldu Aynı leke transferimin 8. Günü de olmuştu. Progestan iğne yaptırdık hemen şimdi kesildi gibi. Doktor beyde olabilir bu tarz lekelenmeler dedi daha muayene olamadım endişeliyim Insallah herşey yolundadır

Geçmiş olsun canım. Korkma, bebeğin seninle inşallah. Doktorun da normal olduğunu söylemiş. Randevun ne zaman?

Geçmiş olsun canım. Korkma, bebeğin seninle inşallah. Doktorun da normal olduğunu söylemiş. Randevun ne zaman?
Teşekkür ederim canım. Cuma günüydü randevum dün haber verdim leke geldiğini ama yinede demediler cumayı beklemeyin falan diye keşke bugün yarın çağırsaydı. Aslında bi sıkıntı yoktu iyiydim dün ara sıra kasıklarıma ağrı geldi gitti gündüz birşey yoktu akşam leke geldi çok az.

Ara ara kasık ağrısı normal. Yeni duruma alışmaya çalışıyor vücudun. Ama çok ağrılı kramplar şeklinde olursa randevuyu beklemeden acile gidersin.
Klinik her şey yolunda diye randevunu öne almamıştır tatlım. Merak etme, güzel haberlerini bekliyoruz Cuma günü.

Insallah canım ya sağol. Dualarınızı eksik etmeyin..

Insallah canım ya sağol. Dualarınızı eksik etmeyin..
Allah yardımcın olsun canım korkma bende böyle yaşadım çok da agladim bebeğin sana tutunurken böyle olabiliyormus üstelik seninde vücudun hamileliği öğreniyor kendini strese sokma oyuzden çok şiddetli agrin olmadığı sürece normal progestani ihmal etme sadece.kendine ilaç alarmı kur vaktinde al tüm ilaçlarını.bebeginle konuş :)

Sağol canım alarm kurulu zaten çok dikkat ediyorum ilaç kullanımına beslenmeme falan ama olacak olan oluyor işte. Yarın güzel haberlerle gelirim inşallah erkene çektik randevuyu yoksa içim rahat etmeyecek

Üzüldüm senin adına canım keşke herkes pozitif sonuç alsa herkesin yüzü gülse. Insallah Rabbim çok aratmadan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sana.
Amin insallah canm bugun gorustum hocayla pazarteai memlekete gidecem iki ay sonra dondurulmuslari yapacak

Öyle düşünme canım. Sorun neydi sizde? Neden tutmamış olabileceğini konuşur, bir sonraki adımı planlarsınız. Bekletmeden gelsin inşallah bebişin.
2 defa once tup demem vardi burda 3 cu oldu hic genetik falan bakilmadi hemen tup yaptilar ben arastrlsin dedim sonra genetiklere bakiliyor ya anlamiyorum basta yapsaniza testleri ne bileyim bos geldim bos gidiyorum olan umutlarima bana oldu....

2 defa once tup demem vardi burda 3 cu oldu hic genetik falan bakilmadi hemen tup yaptilar ben arastrlsin dedim sonra genetiklere bakiliyor ya anlamiyorum basta yapsaniza testleri ne bileyim bos geldim bos gidiyorum olan umutlarima bana oldu....
Önce bir transfer edip bakmak istedi demek hoca. Bu kez bakılır muhtemelen. Üzülme canım. Umudunu kaybetme lütfen. İnşallah en yakında kucaklarsın bebeğini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…