Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canim zaten 10. Gunden once test yaptirmayin diyorlar. Kafa karisikligina sebep oluyor. Insallah guzel haberlerini aliriz. Bebisin sana sıkı sıkı tutunsun
Evet erken test yapmakla yanlış yaptım farkındayım boşuna üzdüm kendimi. Sağol canım hayırlısıyla inşallah pozitif şekilde devam eder.

Daha ne olsun canım maşallah mucizen seninle Rabbim cok büyük merkezden hayırlı sonuçlar alırsın inşallah
Gerçekten tam bir mucize değer düştü derken yeniden yükseldi erken kan verdiğim için çok pişmanım ama bunda da vardır bir hayır diyorum. Insallah böyle devam eder

Canım ya onun erkenle alakası yokki burdaki arkadaşların bi çoğu erken yaptırdı ve bende onlardan biriyim 8.günümde çıkmıştı sen bundan sonrasına bak bebişin durmasa değerin yükselmezdi herhalde takma bebişide üzme
Gerçekten tam bir mucize değer düştü derken yeniden yükseldi erken kan verdiğim için çok pişmanım ama bunda da vardır bir hayır diyorum. Insallah böyle devam eder

Birden öyle çok düşmemişti ama yinede üzülmüştüm tabi. Değer arttığına göre tutunuyor herhalde. Acaba muayene için ne zaman çağıracaklar

Hayırlısı olsun inşallah daha da yükselir doktor kontrol için transferin 25. Gününden sonra çağırıyor genelde keseyi görebilmek için

Değerin gayet iyi arttığını söylediler ve perşembe günü için ilk ultrason muayenesi yapılacakmış randevu verdiler İlk defa bugün sevinebildim Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah bundan sonrası da güzel güzel ilerler

Gözün aydın Allah tamamına erdirsin

Bu mutlu anında bizlere dua et kabul olur inşallah ben de 1 hafta 10 güne kadar embriyo test sonuçlarım gelecek hayırlı mutlu bi haber ben de alırım

Bu mutlu anında bizlere dua et kabul olur inşallah ben de 1 hafta 10 güne kadar embriyo test sonuçlarım gelecek hayırlı mutlu bi haber ben de alırım
Canım ya inşallah hepsi sağlıklı şekilde gelir sende tez zamanda yavruna kavuşursun. Rabbim isteyen özelliklede bu yolda emek veren herkese nasip etsin.

Canm bu pgt nin fiyatı ne acaba?tane basına fiyat verıyorlar galıba?senın kac tanesi gitti?umarım guzel haberler verırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…