Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Bugün 13.günüm değerim 52.76 çıktı ya bu ne demek şimdi

Stres yapma inşallah değerlerin yükselir yarın doktorunla görüş mutlaka ben de doktoru arayacağım bayramın bitmesini iple çekiyorum araya bayramın girmesi çok kötü oldu
Ya böyle arada kalmak çok kötü gerçekten sevinemiyorum üzülsem ayrı dert Rabbim hayırlısını versin inşallah

Bi arkadaşın böyle olmuştu önce düşüp sonra yükseldi ve çocuğunu doğurdu bile o yüzden sana dedim içini ferah tut inşallah sıkıntısız yükselir
Ay inşallah canım ya bir mucize olur belki de Allah büyüktür. Şimdilik bekleyip takip edicez bakalım.

Geçmiş olsun canım. Tekrar baktırdın mı? Güzel haberlerini bekliyoruz..
Sağol canım yarın tekrar kan vermemi istediler kasık ağrılarım var bilmiyorum ne olucak. Yolunda gitmeyen bişeyler olduğu belli ama bişey söylemiyorlar

Merkezle görüştün mü tatlım? Hcg'de dalgalanma olup sağlıkla bebeğini dünyaya getirenler olmuş bak, kızlar yazmış. Güzel haberlerini bekliyoruz..

Merkezle görüştün mü tatlım? Hcg'de dalgalanma olup sağlıkla bebeğini dünyaya getirenler olmuş bak, kızlar yazmış. Güzel haberlerini bekliyoruz..
Evet görüştüm telefonda değerin artması iyi birşey iyi düşünelim ilaçlara devam edelim çarşamba tekrar kan verin dedi Hüsamettin bey. Bakalım yarın ki sonuca göre durum şekillenecek sanırım. Hayırlısı neyse o olsun..

Canım inşallah bugünde hayırlı bi sonuç alırsın üzülme mucizen belkide seninle rabbim büyük dua et allah yardım etsin

Evet kızlar durum şöyle
8.gün 30.4
10.gün 26.9
13.gün 52.76
15.gün 120.83 şuan da merkeze haber verdim dönüş yapacaklarmış

Evet kızlar durum şöyle
8.gün 30.4
10.gün 26.9
13.gün 52.76
15.gün 120.83 şuan da merkeze haber verdim dönüş yapacaklarmış
Canim zaten 10. Gunden once test yaptirmayin diyorlar. Kafa karisikligina sebep oluyor. Insallah guzel haberlerini aliriz. Bebisin sana sıkı sıkı tutunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…