Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

8.gün değerim 30.4 çıktı şükürler olsun katlanarak devam eder inşallah. 5. Gün embriyosu 8. Gün de 13 günlük oluyor değil mi yani tam 2 haftalık bile değil doğrumu hesapliyorum
doğru canım ama bunun bir önemi yok. beklenen adet gününde adet olmadığın takdirde 4 haftalık gebe kabul ediliyorsun. inşallah sağlıkla gelsin evladın, bekleyen tüm arkadaşlarımıza çabucak ve kolaylıkla nasip olsun

8.gün değerim 30.4 çıktı şükürler olsun katlanarak devam eder inşallah. 5. Gün embriyosu 8. Gün de 13 günlük oluyor değil mi yani tam 2 haftalık bile değil doğrumu hesapliyorum
Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah . Çifte bayram :)) dualariniza talibiz hamisler

Kızlar yıne kimyasal oldu 8.gün 15di bugun 10.gun 8.8e düştü...artık cok yoruldum..umudum hevesim hicbiseyım kalmadı artık....

Kızlar yıne kimyasal oldu 8.gün 15di bugun 10.gun 8.8e düştü...artık cok yoruldum..umudum hevesim hicbiseyım kalmadı artık....
Çok geçmiş olsun canım ben de ilk deneme ve 3. deneme de kimyasal oldu ben biraz araştırdım genetiğe bağlıymış çoğunlukla genetik test yaptırdınız mı?

Çok geçmiş olsun canım ben de ilk deneme ve 3. deneme de kimyasal oldu ben biraz araştırdım genetiğe bağlıymış çoğunlukla genetik test yaptırdınız mı?
Saol canım teşekkür ederim..genetik test yaptrdk canm bişey cıkmadı..sebebı ne hıc bı fıkrım yok(7. Denememizdi bu 7denemenn 2 si kimyasal oldu..5i negatif

Benimde iyi haberlerim yok malesef 8. Gün 30.4 olan değerim 10.gün 26.9 olarak düşüş gösterdi ilaçlara devam edicem pazartesi tekrar kan vericem ama belki bir mucize olur umudum yok

Benimde iyi haberlerim yok malesef 8. Gün 30.4 olan değerim 10.gün 26.9 olarak düşüş gösterdi ilaçlara devam edicem pazartesi tekrar kan vericem ama belki bir mucize olur umudum yok
dcu nunda böyle oldu neden oluyor ki hamile haberi alınca umutlaniyorum inşallah devam eder canim

dcu nunda böyle oldu neden oluyor ki hamile haberi alınca umutlaniyorum inşallah devam eder canim
Kafamda bir sürü ????????
Hiç birşey düşünemiyorum hiç böyle hayal etmemiştim hep iyi düşündüm herşey yolunda ve güzel gitmişti bilmiyorum canım

Kafamda bir sürü ????????
Hiç birşey düşünemiyorum hiç böyle hayal etmemiştim hep iyi düşündüm herşey yolunda ve güzel gitmişti bilmiyorum canım
Hayırlısı canım . Benim 8 haftalikken kalbi durdu kurtaj oldum. Pembe ucurtma arkadasimiz 19. Haftada kaybetti . Allah sağlığımız bozulmadan sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin .

Hayırlısı canım . Benim 8 haftalikken kalbi durdu kurtaj oldum. Pembe ucurtma arkadasimiz 19. Haftada kaybetti . Allah sağlığımız bozulmadan sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin .
Amin inşallah hayırlısı olsun hepimiz içinde

Biz 4. Denememiz olarak ilk defa Brüksel Tüp Bebek merkezine gittik ve 17 ağustosta 6 günlük embriyo transferi yapıldı. Transferin 8. Günü lekelenme oldu 9. Gün kan tahlili yaptırdığımda değer 340 olarak 11. Gün yaptırdığımda ise 1070 çıktı şimdi nerdeyse transferin 17. Günü bugün yine kahverengi lekelenme oluyor sabahtan beri sırt üstü yatıyorum ve çok korkuyorum merkezi arıyorum cevap veren yok çorlu da yaşıyorum burda bi doktora mesajla sordum kırmızı değilse sorun yok dedi yine de içim içimi yiyor

Geçmiş olsun bayram dolayısıyla merkez kapalı sanırım isterseniz acile gidip sikayetinizi söyleyin belki kan testi yaparlar yada igne ilaç Vs.. birşey verirler.

Geçmiş olsun. Lekelenme vs yaşandığında merkez kan sulandırıcı yı bırakın diyor. öğleden sonra kapalı olabilir merkez.

Saol canım teşekkür ederim..genetik test yaptrdk canm bişey cıkmadı..sebebı ne hıc bı fıkrım yok(7. Denememizdi bu 7denemenn 2 si kimyasal oldu..5i negatif
Yaaa Rabbim inşallah kendiliğinden gebelik nasip etsin ancak ona sığınarak teselli bulabiliriz

Merhaba arkadaşlar benim de 4. Denemem. Ve dün transfer oldum. Ngs yapıldı 2 embriyo incelendi biri saglikliymis ve tek embriyo olarak Transfer yapıldı. İnsallah bu sefer tutar. Herkes gibi bizde maddi manevi yiprandik merkezin başarısı nedir ?Allah umutlarımızi versin. Güzel haberler alanları tebrik ediyorum Allah kucağınıza da almayı nasip etsin. İsteyen herkese Rabbim versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…