Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canm bu pgt nin fiyatı ne acaba?tane basına fiyat verıyorlar galıba?senın kac tanesi gitti?umarım guzel haberler verırsın
Pgt dediğiniz embriyo araştırması ise Brüksel tüp bebek te tanesine 500 dolar verdik biz diğer merkezlerden duyuyorum ki 400 dolar ve daha düşük rakamlar maalesef :KK43:

Pgt dediğiniz embriyo araştırması ise Brüksel tüp bebek te tanesine 500 dolar verdik biz diğer merkezlerden duyuyorum ki 400 dolar ve daha düşük rakamlar maalesef :KK43:
Off neden bukadar pahalı ya:KK43:siz kac tanesini gonderdiniz pekı?ve nasıl cıktı sonuclar?

Canm bu pgt nin fiyatı ne acaba?tane basına fiyat verıyorlar galıba?senın kac tanesi gitti?umarım guzel haberler verırsın
Mrb canım inşallah güzel haberler alırız hepimiz pgt değil bizim ki ngs embriyo başına 500 dolar verdik 4 embriyom gitti

Bize yapılan işlem embriyo dan parça alıp patolojiye gönderilmesi yücel bey öyle anlatmıştı kısaltmasını bilmiyorum :KK43:

4.denememizin sonucu bizde pozitifi gördük çok şükür Allah olmayanlara da versin inşallah bizde Brüksel de gebe kaldık ve bizede ngs uygulandı zor süreç sabır isteyen bir süreç ama sonunda güzel haber alınca herşeye degiyor inşallah darısı sizlerinde başına.

4.denememizin sonucu bizde pozitifi gördük çok şükür Allah olmayanlara da versin inşallah bizde Brüksel de gebe kaldık ve bizede ngs uygulandı zor süreç sabır isteyen bir süreç ama sonunda güzel haber alınca herşeye degiyor inşallah darısı sizlerinde başına.
Maşallah Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin bi kaç şey sormak istiyorum yormazsam sizi cvplayabikir misiniz?

merhaba tatlım, iyiyim şükürler olsun. sen nasılsın?
doğum cuma günü olacak nasipse. hepiniz için dua edeceğim, rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.
Maşallah canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah darısı bizlerin başına

merhaba tatlım, iyiyim şükürler olsun. sen nasılsın?
doğum cuma günü olacak nasipse. hepiniz için dua edeceğim, rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.
Canım inşallah cok kolay cok rahat olsun dogum..saglıklı bır sekılde kucagına al bebısını inşallah dualarım senınle canım

Hayırlı olsun ne güzel pozitif sonuç almışsınız. Insallah sağlıklı ve güzel bi gebelik süreciniz olur bizede dua edin

Canım inşallah cok kolay cok rahat olsun dogum..saglıklı bır sekılde kucagına al bebısını inşallah dualarım senınle canım
sağol tatlım. allahım senin güzel haberini de okumayı nasip etsin, burayı düzenli takip ediyorum ve inanıyorum sırayla hepiniz için mutlu olacağıma. çok değil geçen eylül'de brüksel'de ilk tedavime başlamıştım. içindeyken, beklerken zaman geçmek bilmiyor, karamsarlık oluyor ama şimdi geçen zaman ne çabuk geçmiş diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun inşallah. Allah sağlıkla kucağına versin.

Hayırlı olsun ne güzel pozitif sonuç almışsınız. Insallah sağlıklı ve güzel bi gebelik süreciniz olur bizede dua edin
Bu sıkıntıları yaşayan biri olarak en çok ihtiyacımız olan şey dua. Yüce Allah kucaklarinizi evlatlarinizla doldursun inşallah. Hepimizin, isteyen herkesin evladının kokusunu yaşatsın Allah.

1)4 denemeden daha önce tutan oldu mu 2)kaç embriyo ngs ye gitti kaçı sağlam geldi 3)daha önce pgt yapıldı mı yapıldıysa kaç tane sağlam oldu
Daha önceden tutan hiç olmadı ilk iki denemem cerrahpasada oldu devlet hastanesi olduğu için galiba 2. Ve3. Günde Transfer edildi. 3. Denemem bahçeci de oldu doktorumdan çok memnundum zaten doktorumun eksiksiz işlemler yapmasından dolayı Brüksel'de tuttu. Bahçeci de neden tutmadı diye soracak olursanız bahceci dediki 5. Güne giden Transfer embriyonuz yok bunun için 5.gune gittiği için Transfer edildi. Ayrica 5. Güne giden her embriyoyu çoğu tüp bebek merkezi iyi olarak görüyor bu benim düşüncem. Ozaman ngs yada pgt hiç biri yapılmadı. 5. Güne gittiği için ve rahim dinlendirme yöntemi uygulandığından tutma ihtimali yüksek gözüyle bakıldı. Tutmama ihtimalinin kromozoma bağlı olabileceğini düşündü. Biraz ara verdik tekrar başlamaya karar verdigimizde randevuları çok doluydu yaklasik20 gün sonrasına randevu verildi ben beklemek istemedim bruksele başvurduk Yücel hoca bahcecide doktorum ne dediyse eksiksiz herşeyi söyledi. Biz brukseli neden tercih ettik evimize yakın olmasından dolayı tedaviye başladık. Ngs ye iki embriyo gitti bir embriyodan 8. Kromozomda bozukluk olduğu söylendi ve tek embriyo transferi oldu havuz sistemi uygulanır mı diye düşünürken doktor ve embriyologlar gerek olmadığını söyledi. Ve tek embriyo transferi gerçekleşti şuanda hamileyim. 2 hafta sonra keseyi görmeye gideceğiz inşallah herşey yolundadır.
Biraz uzun oldu

X