Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ben biraz uzak durmaya çalışıcam internetten okudukça arastirdikca evham yapmaya başladım film izlemeyi düşünüyorum bol bol zaten annem gelip ilgilenecek yatıp dinlenicem bol bol
Canım tedavin hayırlı olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırsın:KK200: anlamadım @dcu sendemi tedaviye başladın canım hepsini okuyamadım hepiniz için hayırlı sonuçlar inşallah pozitifi görürsünüz:anneadayı:

Arkadaşlar iyi akşamlar her zamankinden daha fazla duaya ihtiyacım var beni bugün merkezden aradılar toplamda 9 embriyodan 4 ü 5.güne ulaştı ve genetik teste gitti 20 gün sonra sonuç çıkacak ne olur benim için dua edin genetikten sağlam gelsinler ki transferim olabilsin

Arkadaşlar iyi akşamlar her zamankinden daha fazla duaya ihtiyacım var beni bugün merkezden aradılar toplamda 9 embriyodan 4 ü 5.güne ulaştı ve genetik teste gitti 20 gün sonra sonuç çıkacak ne olur benim için dua edin genetikten sağlam gelsinler ki transferim olabilsin
Dualarım seninle canım inşallah herşey güzel olur senin için rabbim yardım etsin:dua:

Hadi inşallah güzel haberlerle gel canım dualarım seninle..

bebegim ve ben4141 bebegim ve ben4141
Çok sağol canım ya Amin inşallah.. bugün daha 6.günüm test yapmadım henüz 10. Gün demişlerdi ama ben dayanamıyorum 8. Gün yapıcam ilk testi çok heyecanlıyım merak ediyorum

Hee daha erken canım bende 8. Gün yapmıştım dayanamadım:anneadayı:rabbim yardım etsin istediğin sonucu alırsın inşallah
Insallah ya bakalım iki gün sonra dananın kuyruğu kopacak :) benim öyle belirti falan çok olmadı transferden sonra yerleşme lekelenmesi oluyormuş benim sadece tek taraflı kasık ağrım oldu geçti dünde bel ağrısı vardı dedim kesin adet oluyorum göğüslerim de sızlayıp geçiyo sürekli bir ağrı yok. Kendimi çok dinliyorum galiba :))

Insallah ya bakalım iki gün sonra dananın kuyruğu kopacak :) benim öyle belirti falan çok olmadı transferden sonra yerleşme lekelenmesi oluyormuş benim sadece tek taraflı kasık ağrım oldu geçti dünde bel ağrısı vardı dedim kesin adet oluyorum göğüslerim de sızlayıp geçiyo sürekli bir ağrı yok. Kendimi çok dinliyorum galiba :))
Herkeste olmuyormuş yerleşme kanaması bende olmuştu bende adet oluyorum sanmıştım merkezi aradım normal demişlerdi kasık ağrısı benimde tek taraflı olmuştu ama o hep oluyo hamile kalınca bile kendini dinleme olursa süpriz olur ben olmucak gözüyle bakmıştım zor bi süreç allah yardım etsin canım pozitifi görürsün inşallah

Canım nasılsın doğum ne zaman az kaldı artık belkide belli olmuştur ya tüp bebek olunca normal doğum olmuyormu benim doktorum bana sezeryan dedi:110:sorunsuz bi hamilelik geçiriyorum hatta hala çalışıyorum ama riske atmayalım sezeryan dedi

sezaryen zorunlu değil tatlım, tüp bebek olup normal doğumu tercih edenler de var. benim doktorumda riske atmayalım dedi, ben zaten sezaryen istiyorum. tarihim henüz belli değil, bayramdan sonra belli olacak.

sezaryen zorunlu değil tatlım, tüp bebek olup normal doğumu tercih edenler de var. benim doktorumda riske atmayalım dedi, ben zaten sezaryen istiyorum. tarihim henüz belli değil, bayramdan sonra belli olacak.
Benim belli ekim 23 de olucak doğum o gün ewlilik yıl dönümümüz :KK200: normalde ekim 25 ten sonra alırız dedi bende 23 olmazmı dedim olur kilosuna bakarız dedi senin prenses kaç kilo oldu rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin inşallah

Transferimin 8. Günü bu sabah normal idrar testi yaptım denemek için silik çizgi çıktı sevinsem mi bilemedim :eek:

Transferimin 8. Günü bu sabah normal idrar testi yaptım denemek için silik çizgi çıktı sevinsem mi bilemedim :eek:
canım silik de olsa çizgi çıkması gebelik olduğunu gösterir. benimde silik çizgiydi. istersen kan ver, bundan sonra katlanarak artması önemli. inşallah güzel haberlerle gelirsin.

canım silik de olsa çizgi çıkması gebelik olduğunu gösterir. benimde silik çizgiydi. istersen kan ver, bundan sonra katlanarak artması önemli. inşallah güzel haberlerle gelirsin.
İnşallah ya Allahım hayırlısıyla nasip etsin kan vericem bugün

Hayırlı olsun canım silikte olsa çıktıysa pozitif demektir kan testi yaptır değerlerin artışını takip et bebişini kucağına alacağın gün inşallah bu günü hatırlar gülümsersin
Amin canım inşallah sağol.Kan sonucunu görmeden sevinemiyorum ama inşallah tutmuştur. Darısı sizlerin başına inşallah tüm kalbimle söylüyorum hep dua ediyorum bizi bizden başkası anlamıyor çünkü. Allah emeklerimizin karşılığını verir inşallah

8.gün değerim 30.4 çıktı şükürler olsun:dua: katlanarak devam eder inşallah. 5. Gün embriyosu 8. Gün de 13 günlük oluyor değil mi yani tam 2 haftalık bile değil doğrumu hesapliyorum :KK64:

X