Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Bayağı saydı hoca ama ben sormadım güzel ilerliyor dedi 10 yakın saydı sanırım içim rahatladı çok teşekkür ederim

Canm test ıyı kotu deıl esıme gosterdmde..ama sanki eksik bırseyler var nerde yaptrdın?mesela morfolojı yok o cok onemli..ılerı hareketlı fılan onları goremedm
yuzde 52 si hareketliymis
Ileri hareket i 3 e ayirmislar ileri hizli hareket yokmus. Ileri yavas hareket 32 cikmis . Ileri olmayan hareketlide yuzde 20 cikmis morfolojide 0 cikmis

Canm üzülme bızdede sıfır cıkmıstı en son 1 cıktı..esım spor yapıyo vitamın kullanıyo tekrar yaptrcak 3-4aydr spor yapıyo kendıne iyi bakıyo ..çözümü olmayan bısey degıl
Aslinda proxeed kullaniyor3 haftadir e vitaminide kullaniyor is stresi disinda yasantisida duzenli kotu bir aliskanligi yik falan bakalim umudumuz tup bebek artik

Az önce merkezden aradılar 18 yumurtadan önce 11i dollenmis sonra 10 taneye düşmüş şuan iyi gidiyor hücrelere bolunmesini izleyeceklermis yarın tekrar arayıp bilgi verecekler. Allahım nasıl duygular bunlar insan ne hissedecegini şaşırıyor inşallah dondurmak içinde yumurta kalır

Sayi cok guzel canim dondurmayada yeter bence insallah gerek kalmazda

Maşallah maşallah hep böyle gitsinler sayı

Morfolojiye yucel hica birsey dedi mi ? Duzelsin vs diye
Yok canm bişey demedi hatta ben cıkolata kıstı amelıyatı oldm ıkı ay sonra denedık tup bebek..bize dedıkı morfolojı sorunu olmasaydı 6ay ıcınde kendılıgınden hamıle kalablrdn belkıde dedı ama morfolojı yuzunden tüp bebek dedi iyi hoş oda olmadıda hatta 7ay sonra kıstım tekrar cıktı(((

Canım sayı gayet ıyı benm 10yumurta toplandı hepsı dollendı geriye 4tane 5.gün 2 tane 6.gün kaldı toplam 6tane..benm kıstle yaptrdgm tup denemelerınde cok ılgınc ama kıst olan taraftan daha cok cıkmştı senınde ole olmus

Arkadaşlar ben daha önce histeroskopi oldum yücel hoca yumurta sayıma baktı ve 19 20 tane yumurtan var bugüne kadar hiç düşükte yaşamadın mı diye sordu. Sonra eşime sperm testi yaptı. Burda morfoloji 2 hız 28 çıktı. Tüp bebek için üç ay deneyin olmazsa gelin dedi. Şimdi tüp bebek deneeceğiz. Tüp bebeğin maaliyeti nedir bilgi verir misiniz birde tüp bebek işlemleri ne kadar sürüyor ben doğuya göreve gideceğim yakında eşim kalacak yardımci olursanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…