Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

İi günler Emyldrm hayırlı olsun adetin kaçıncı günündesin ben de başladım hayırlısıyla yarın kontrolüm var inşallah pozitif sonuçlar alırız
Çok teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun tedaviniz. Ben adet gormeden başladım çünkü geçici menopoz iğnesi yapıldı iki ay bana zoladex adında ve bu iğne normal adet görmemi engelliyor bir süre benim çikolata kisti var onu baskilamak adına yapıldı ve adetliymis gibi ilk iğneyi yaptırdığım tarihte kontrole çağırdı e2 degerime bakıldı ve tüp bebek için uygun görüldü geçen hafta salı başladım bende. Bugün gittim yarın tekrar çağırdı kontrole.

Ay ne güzel her şey ama her şey yolunda gider inşallah

E
Canım hangi iğneleri kullanıyorsun neler veriyorlar transfere kadar?

E2 kaç çıkmıştı benim tam da merak ettiğim şey nolur yaz

E

Canım hangi iğneleri kullanıyorsun neler veriyorlar transfere kadar?
E2 değerini tam bilmiyorum ya ben orada kan alınıp sonuç dosyaya yazılmıştı ama 82 mi ne cikmisti yanlış hatırlamıyorsam dediğim gibi geçici menopoz iğnesi kullandım ve normal adet görmeden gittim ama adetli gibi sayılıyorum. Puregon iğne verdiler günlük 300 doz yaptım 6 gün sonra kontrole çağırdılar bugün sabahtan yine e2 ye bakıldı 1080 çıkmış 13 yumurta saydı doktor perşembe toplarız büyük ihtimalle dedi. Şuan puregon dışında iğne ilaç bişey vermedi yarın belli olacak herşey

Ay için ferahladi çok teşekkür ederim canım ben korkuyorum onca umut bağladım yücel hoca e 2 yüzünden yapmazsa diye benimde 87 çıkmıştı bir kezde162 çıktı ama umarım engel olmaz bu değer. Mutlu haberlerini yaz ki sevinelim inşallah kucağına dolu dolu dönersin evine

Hayırlı olsun inşallah Rabbim yüzümüzü güldürsün başlayacak diğer arkadaşlarında inşallah çok heyecanlıyım

Bende yarın rahim filmi çekti diyorum kızlar dua edin kolay geçsin aneztezili olcak

Hayırlı olsun inşallah Rabbim yüzümüzü güldürsün başlayacak diğer arkadaşlarında inşallah çok heyecanlıyım

Amin kızlar çok sağolun. Evet zor bi süreç insan sabretmeyi öğreniyor ama güzel düşünelim ki sonu güzel olsun ben 2 aşılama yaptırdım onlarda hiç bu heyecan yoktu ama şuan çok daha umutlu ve heyecanlıyım en önemlisi de doktoruma çok güveniyorum bu da çok önemli tedavide. Ne diyim hepimizin dileği duası aynı inşallah isteyen herkese öncelikle hayırlısıyla Rabbim nasip etsin, emeklerinizi boşa çıkarmasın.

Perşembe günü opu yapılacak netleşti bugün inşallah kolaylıkla atlatırım

Kızlar rahim filmi çekildim aneztezili istemiştim rahim tüller açık dedi doktor bir sıkıntı yokmuş ya sıkıntı yok cumlesinide gıcık aldım sıkıntı yoksa neden bir bebeğimiz daha olmuyor? Neyse benim anestezi baya dramatik geçmiş sürekli ağlamışım hüngür hüngür hatta doktor bir ara dışarı çıkıp eşine çok kafayı takmış rahatlatıcı bir ilaç kullanıyor mu falan demiş kendime geldiğimde de agliyordum durup durup iclenip iclenip ağladım bir saat.. ALTI ÜSTÜ bir film çekildim niye böyle oldum ben benim gibi olan var mı?Kızlar kendimi hala kötü hissediyorum.. kızımın sesini duydum ağlıyor dedim hatta öyle uyandım.. birde neden sezeryan yaptınız beni demişim hep..oyle saçma ki duygularım rabbim ferahlık versin hepimizin içine ama Allah'a şükür bir yavrum var ama kardeş dünyanın en güzel hediyesi ona.. annmeler 9 babam lar 10 kardeş ben kalabalık aileye alıştığım yanı kardeşiyle bağım bambaşka belli bu yüzden taktim yani ben mi çok buyutuyorum kızlar bir evlat daha istemem çok mu simariklik anlamadım yücel hoca derdimiz neyse bulsun çözsün nolur ya (( birde opu da aneztezili ise vay benim halime tamamen mi uyunuyor onda da ??

Çok çok geçmiş ruh halimizi savunmasız bi şekilde yansıtıyoruz anestezi alınca ben de çok dinginleşiyorum anestezi alınca dinlendiğimi hissediyorum 2. Evladı istemek hakkınız tabi bunun için kendinizi suçlu hissedecek bi durum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…