Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar ben daha önce histeroskopi oldum yücel hoca yumurta sayıma baktı ve 19 20 tane yumurtan var bugüne kadar hiç düşükte yaşamadın mı diye sordu. Sonra eşime sperm testi yaptı. Burda morfoloji 2 hız 28 çıktı. Tüp bebek için üç ay deneyin olmazsa gelin dedi. Şimdi tüp bebek deneeceğiz. Tüp bebeğin maaliyeti nedir bilgi verir misiniz birde tüp bebek işlemleri ne kadar sürüyor ben doğuya göreve gideceğim yakında eşim kalacak yardımci olursanız çok sevinirim
Mrb tüp bebek Brüksel de 6500 ilaçlar 1500-2000 arası tutuyor eğer genetik test yapılmayacaksa adetin başından itibaren 15 günde transfer oluyor sonra bekleme süreci başlıyor sonuç için hayırlı uğurlu olsun inşallah

Arkadaşlar ben daha önce histeroskopi oldum yücel hoca yumurta sayıma baktı ve 19 20 tane yumurtan var bugüne kadar hiç düşükte yaşamadın mı diye sordu. Sonra eşime sperm testi yaptı. Burda morfoloji 2 hız 28 çıktı. Tüp bebek için üç ay deneyin olmazsa gelin dedi. Şimdi tüp bebek deneeceğiz. Tüp bebeğin maaliyeti nedir bilgi verir misiniz birde tüp bebek işlemleri ne kadar sürüyor ben doğuya göreve gideceğim yakında eşim kalacak yardımci olursanız çok sevinirim
Canim ilaclarla toplam 8 yada8.5 bulur dediler bana. Morfoliji bizim 0 cikti

Az önce merkezden aradılar 18 yumurtadan önce 11i dollenmis sonra 10 taneye düşmüş şuan iyi gidiyor hücrelere bolunmesini izleyeceklermis yarın tekrar arayıp bilgi verecekler. Allahım nasıl duygular bunlar insan ne hissedecegini şaşırıyor inşallah dondurmak içinde yumurta kalır
İyi geceler arkadaşım aradılar mı bugün merkezden?

Kizlar bizim spermler sorunlu cikti ya simdi tup bebek olur dimi ya icime kurt dustu. En iyisini bulurlar dimi spermin
Canm bıldıgım kadarıyla senın kendiliğinden bi cocugun var.bu kadar karamsar olma lutfen..hıc sperm olmayan kisilerden bile tese yontemıyle en ıyı spermı bulabılıyorlar....

cok guzel haber cok sevindim canim
Günaydın canım çok teşekkür ederim. Sende sıkma canını gerçekten sperm artırıcı ilaçlar kürler falan var mutlaka uygun bir tedavi yöntemi vardır. Tese ameliyatı diye birşey var testislerden sperm alıyorlar erkek infertiletisiyle ilgili çok bilgim olmadığı için sana yardımcı olamıyorum kusuruma bakma.

Hiz nasil cikti bizimki de ileri hizli hareket yok. Ileri yavas hareket. %32 cikmis yerinde hareketli %20 daha dr a gosteremedik sonucu hic
Hiz nasil cikti bizimki de ileri hizli hareket yok. Ileri yavas hareket. %32 cikmis yerinde hareketli %20 daha dr a gosteremedik sonucu hic
İleri hareketli %28 yerinde hareketli 58 çıkmış ancak morfolojisi 2 olduğundan normal yolla hamileliğin oluşması zaman alır sizi yorar demiş doktor. Buyüzden tüp bebek için üç ay sonra çağırmış

Günaydın canım çok teşekkür ederim. Sende sıkma canını gerçekten sperm artırıcı ilaçlar kürler falan var mutlaka uygun bir tedavi yöntemi vardır. Tese ameliyatı diye birşey var testislerden sperm alıyorlar erkek infertiletisiyle ilgili çok bilgim olmadığı için sana yardımcı olamıyorum kusuruma bakma.
Proxeed ve e vit kullaniyor 3 haftadir canim insallah ise yarar onlar da hic olmazsa kuvvetli bir embriyomuz olur. Bir kizim var evet sonsuz sukur..

Iyı geceler canım evet aradılar çok şükür herşey yolundaymış 10 tane embriyom devam ediyor yola :) 5. gün transferi planladık dedi embriyolog salı günü transfer yapılacak inşallah çok heyecanlıyım umutluyum
Maşallah hep böyle gitsinler inşallah ben de pazartesi yumurta toplamaya gidiyorum hayırlısıyla

Maşallah hep böyle gitsinler inşallah ben de pazartesi yumurta toplamaya gidiyorum hayırlısıyla
Amin canım inşallah. Seninde inşallah kaliteli yumurtaların toplanır kalitelide döllenir. Benim opudan sonra pek şikayetim olmadı iyiydi korktugum gibi olmadı seninde iyi geçer inşallah

Amin canım inşallah. Seninde inşallah kaliteli yumurtaların toplanır kalitelide döllenir. Benim opudan sonra pek şikayetim olmadı iyiydi korktugum gibi olmadı seninde iyi geçer inşallah
İnşallah ağrı eşiğim yüksektir alışığım zaten 5. Denemem sağlıklı olsunlar yeter transferim olsun inşallah

X