Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ay canm cok gecmıs olsun..nasıl kırık dedıler kırıksa duramaZsın hiç..dr ları anlamak mümkün değil zaten herbırı farklı sey soyluyo..hayırlısı canm demekkı ılk once ıyılesmen gerekıyomus.

Gecmis olsun canim herysede vat bir hayir..

Evet gerçekten çok tuhaf bir durum . Hayırlısı olsun canım . Biraz rahatlym Allah ın izniyle baslaycam tedaviye .

tatlım çok geçmiş olsun. sen sağlığına kavuşurken 6 ay çabucak geçecek inşallah. olanda hayır vardır derler ya eminim bunda da senin için nice hayrlar gizli.

tatlım çok geçmiş olsun. sen sağlığına kavuşurken 6 ay çabucak geçecek inşallah. olanda hayır vardır derler ya eminim bunda da senin için nice hayrlar gizli.
Teşekkür ederim canım ayy az kalmış senin mucizene kavuşmaya . Bizlere de dua et canım .

Kizlar nasilsiniz ? Hamile olanlar olmayanlar forumu okuyorum vakit buldukca.. E2 degeriniz kacti kizlar adetin ikinci gunu bemi korkutuyor e2 degerim bir kez87 birkez 160 cikti adetin ikinci gunu yine oyle cikarsa erteler mi dr tup bebegi ? Gucum kalmadi alacak iznimde kalmadi..gidis donus biletlerimizie aldik 20 gun kalcak gibi dusunduk insallah hersey yolunda gider birde size hangi ilaclari verdiler yazarmisiniz tutunmasi icin ilac veriyorlarmi yada bagisikligi baskilayici bir serum varmis onu uyguluyorlar ,i ?

Ya hemen gelsin bayram bayramdan spnraki gun tedavi baslicak sanirim yani umarim artik kizimim kardesi olsun... Benim gibi ikinci bebek icin ugrasan var mi bu arada ?

Canim bel agrisi var miydi sende? Brucella da baktir bence. Kan tahlili ile bakiyorlar hemen. Halsizlik ve ozellikle geceleri terleme de yapabiliyor bu hastalik. Aklinda bulunsun

Canim bel agrisi var miydi sende? Brucella da baktir bence. Kan tahlili ile bakiyorlar hemen. Halsizlik ve ozellikle geceleri terleme de yapabiliyor bu hastalik. Aklinda bulunsun
Canim bel ağrım da var .kurtajdan sonra 15 20 gün gece inanılmaz terliyordum ama şimdi terlemiyorum. O da doğum yapanlarda da oluyormuş . Kurtajdan sonra da lohusa olunuyormus öyle düşünmüştüm ama ona da baktiririm

Ben bugün kontrole gittim 6 gün iğne kullanmıştım 13 yumurtam gelişmiş yücel hoca çok güzel çok iyi dedi yarın tekrar görmek istedi duruma göre perşembe günü sanırım yumurta toplama yapılacakmış şimdiden çok heyecanlandım

Cok iyi canim maşallah . Kaliteli embriyolarin olur inşallah

İi günler Emyldrm hayırlı olsun adetin kaçıncı günündesin ben de başladım hayırlısıyla yarın kontrolüm var inşallah pozitif sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…