Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

pgt yapılması gerektiğine merkez mi karar veriyor siz mi talep ediyorsunuz.
Merkez karar veriyor genellikle 2 veya 3 deneme sonrasinda olmazsa veya yaş vede kromozom bozukluğu çıkarsa yapılıyor.Bizim 4.deneme olduğu için oldu ve bence çok mantıklıymış. Boşuna transfer olup ümitler kırılmıyor. Eğer testten iyi çikarsa yüzde 80 başarı oranı oluyor

Kızlar dün keseyi gördük heyecandan kalbim çıkacaktı yerinden.Allaha bin şükür bunu da atlattık. Haftaya perşembe kalp atışı için gidicez,onuda atlatırsak çok rahatlıycam. Darısı başınıza tüm bekleyen ve başlıycak olanlara dua ediyorum.Allah isteyen herkese versin insallah

Canm mrb..normalde 2. Veya 3. Gün benm hep ole olmustu ama brüksel bana dediki biz 3.gün baslamıyoruz dondrulmuslarda 1 veya 2. Gün dedi merkezi ara bence bana 3 olmaz dedi cunku
Sanki ben de 1.gün başlamış gibiydim ama emin degilim .

Ben 2. Gun baslamistim hormon tahlillerimi bekledigim icin. Ama 1. Veya 2. Gun baslaniyor demislerdi

Bende öyle zannediyordum hatta pazara denk geliyordu önemli değil 3.günde olur demişlerdi geçen ay yapıldı bana da aklınıza taķılırsa arayın ,içiniz nasıl rahat edecekse

merhabalar arkadaşlar ilk kez yazıorum burdan iki kez acıbadem maslak Bülent tırasda tup bebek tedavısı oldum 6 ay arayla ıkisindende negatif sonucu aldım prblemımız eşimden kaynaklıydı sprem dusuklugu morfolojısı kotuydu hareketlı ve hareketsızide sıkıntılıydı mikro cip yontemıyle kaliteli spremler secıldı vs her ıkı trabsferımde 5.gun embryosuydu 1.kalitedeydı ama ıkısıde negatıf su anda araştırma içerisindeyım bahçeci memorıal ve bruksel yucel bey ismini cok duyuyorum memnunmusun burdan ön görüşme vs ücrete tabı oluyomu yoksa ucretsızmı yardımcı olursanız yorumlarınızla sevinirim

Canim bahceciye gittim on görüşme ucretsizdi ama beni muayane olmaya zorladı doktor kabul etmedim orayı hiç sevemedim . Memorial da güzel bruksel de. Brükselin tercih etme sebebim benimle her aşamada Yücel karamanin ilgilenmesi .

Kizlar merhaba. 4 yilin sonunda 4. denememde pozitif sonucu aldik cok şükür. Insallah kucagimiza saglikla almak da nasip olur. Allah isteyen herkese nasip etsin. Yücel hoca ve Hüsamettin hocadan Allah razi olsun. Gercekten de zoru basardilar. Hic umidim yoktu acikcasi hala inanamiyorum

Canm tebrik ederim cok sevındım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin..problem neydi sizde canım?

Canm tebrik ederim cok sevındım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin..problem neydi sizde canım?
Cok tesekkurler canim. Bende zaten pcos vardi. Klomenle hamile kalmistim ama dustu. Berbat yapilan bir kurtaj sonrasi ileri derece yapisiklik ,rahim ust duvarinda cokme ve t seklinde rahim olustu. 3 kez histeroskopi yapildi. Sonuncusunu Yucel hoca yapti ve duzeltti gercekten de. Yapisiklik yuzunden ne adet olabiliyordum ne de rahim kalinlasiyordu. Hatta Izmir'deki cok unlu bir tup bebek doktorunun muayenehanesinden aglaya aglaya ciktim. Bu rahim kalinlasmaz, biz elimizden geleni yapariz ama hamile kalman cok zor demisti. Cok sukur ki Yücel hoca ve ekibi cikti karsimiza. Brukseldeki 2. Denememdi bu

Maşallah canım Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Bu rahim bende de kalinlasmiyor bir sorun görünmüyor ama kalinlasmiyor .

Maşallah canım Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Bu rahim bende de kalinlasmiyor bir sorun görünmüyor ama kalinlasmiyor .
Sagol canim amin. Insallah Allah size de en yakin zamanda bu mutlulugu yasatir. Benim zaten zar zor kalinlastirdigimiz rahim, yumurta toplama sirasinda yumurta gelistirici ilaclardan dolayi aniden inceldi ve transfer iptal edildi. Embriyolar donduruldu bu ay tekrar transfere karar verdik. tebokan + etrofem tablet + bantla zar zor kalinlasti bir de bol su icip nescafeyi sifirladim. Rahim kalinlasmasi problemi oldugu zaman dondurulmuslarla denemek daha iyi sonuc veriyormus

Benim yumurta toplama esnasında iyiydi ama transfer iptal oldu estrofem bant tebokanla da kalınlaşmadi. Bu kez estrofem çok icmiycem kalinlasmiyorsa da kısmet napalım . Estrofem kaç tane iciyordün canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…