Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Insallah güzel müjdeli haberlerle gelirsin dualarım seninle. Bende geçici menopoz iğnesi yaptırdım cumartesi günü bu son ignemdi. 8 Ağustosta tüp bebek için start vericez inşallah çok merak ediyorum nasıl bir süreç beni bekliyor acaba
Canim hayirlisi olsun insallah birşey olursa burdan yaz hepimiz yanindayız.3gundur migren ile uğrasiyorum ancak bakabildim birde 6.gun sabahı kahverengi akınti gelmeye basladi arada açik pembe korktum biraz arada halen geliyor yarin test yaptirticam ben pazari beklemeyip cikar ne de olsa bugün gecsin artikkkk

Canim hayirlisi olsun insallah birşey olursa burdan yaz hepimiz yanindayız.3gundur migren ile uğrasiyorum ancak bakabildim birde 6.gun sabahı kahverengi akınti gelmeye basladi arada açik pembe korktum biraz arada halen geliyor yarin test yaptirticam ben pazari beklemeyip cikar ne de olsa bugün gecsin artikkkk
canım merkezi bilgilendirdin mi?

herkese Merhaba,
Yücel bey'de tüp bebek tedavisine bu ay baslamayı dusunuyoruz, bugun görüştüm ve muayne oldum, eve gelince aklıma takılanlar oldu, size sorup fikirlerinizi almak istedim, embriyoların dondurulması ve kromozom bozuklugu veya bir hastalık var mı diye embriyonun başka bir labaratuvara gönderilmesi işlemini yaptıran var mı?
yani diyelim 4 embriyonuz var ve bunların 3'ü için kromozom bozuk dendi..ve bunları transfer etmiyorlarmıs daha sonra sorun yasamamak için...hiç bu durumda kalan var mı ? birde dondurulan embriyoların çözüldügünde hiç aksilik yasanmıyor dendi ama bu da aklıma takıldı yani direk ne varsa transfer etseler iyi olacak gibi.. tamam bu test daha sonraki üçlü tarama ya da amniyo yapılmasına gerek duymuyor sonucunda ama ...fikirleri ve bilgisi olan varsa paylasır mı lutfen..
tesekkurler..

herkese Merhaba,
Yücel bey'de tüp bebek tedavisine bu ay baslamayı dusunuyoruz, bugun görüştüm ve muayne oldum, eve gelince aklıma takılanlar oldu, size sorup fikirlerinizi almak istedim, embriyoların dondurulması ve kromozom bozuklugu veya bir hastalık var mı diye embriyonun başka bir labaratuvara gönderilmesi işlemini yaptıran var mı?
yani diyelim 4 embriyonuz var ve bunların 3'ü için kromozom bozuk dendi..ve bunları transfer etmiyorlarmıs daha sonra sorun yasamamak için...hiç bu durumda kalan var mı ? birde dondurulan embriyoların çözüldügünde hiç aksilik yasanmıyor dendi ama bu da aklıma takıldı yani direk ne varsa transfer etseler iyi olacak gibi.. tamam bu test daha sonraki üçlü tarama ya da amniyo yapılmasına gerek duymuyor sonucunda ama ...fikirleri ve bilgisi olan varsa paylasır mı lutfen..
tesekkurler..
Merhaba pgt yapılmasını istiyorsan embriyo başına 500 dolar di sanırım ödemen gerekiyor . Eşinle beraber kromozom analizi yaptırıp bir sorun varsa pgt yapılmali . Ama içim rahat olsun diyorsan yine de yaptırabilirsin . Bu işlemin embriyoya zarar vermediği söyleniyor ama ne kadar doğru bilemem . Dondurulmuş embriyo cozulürken herhangi bir bozulma olmuyor laboratuvarda önemli bu konuda . Brükselin laboratuvari da iyi . Tedavi sürecin hayırlı olsun .

herkese Merhaba,
tesekkurler..
Merhaba bende aynı şekilde pgt yollattim 4u gitti 2sinde sorun çıktı biri 18. Ve 1. Kromozomda digeri 9. Kromozomda 6 temmuzda diğer kalan 2 embriyomu transfer ettiler kalite olarak mukemmel denildi ve normalde test günüm yarin ben bu sabah yaptirttim ve sonuc pozitif .4.denemem oldu diger 3u izmirdeydi tavsiye ile bruksele gittim labaratuar olarak çok basarili gercekten izmirde 5.gune yumurtam kalmiodu burda 6 tane dayandi

bugün yücel kahraman histeroskopi ameliyatımı gerçekleştirdi. saat dokuzda ameliyata girdim bucukta çıktım. biraz kanamam oldu. y şeklinde septum içiin ameliyat olmuştum ki rahmimim normalden küçük olduğunu elinden geldiğince genişlettiğini söyledi fakat buna daha sonra tekrar bakıcam da dedi. rahmi küçük olan var mı yada doktorlardan böyle bi duyum alan?

Merhaba bende aynı şekilde pgt yollattim 4u gitti 2sinde sorun çıktı biri 18. Ve 1. Kromozomda digeri 9. Kromozomda 6 temmuzda diğer kalan 2 embriyomu transfer ettiler kalite olarak mukemmel denildi ve normalde test günüm yarin ben bu sabah yaptirttim ve sonuc pozitif .4.denemem oldu diger 3u izmirdeydi tavsiye ile bruksele gittim labaratuar olarak çok basarili gercekten izmirde 5.gune yumurtam kalmiodu burda 6 tane dayandi
tebrik ederim umarım daha iyi haberlerinizi alırız, 2 tane saglıklı embriyodan birisi mi tutunda acaba? eminim henuz erken bunun için..birde kac saglıklı yumurta toplanmıstı sizden?

tebrik ederim umarım daha iyi haberlerinizi alırız, 2 tane saglıklı embriyodan birisi mi tutunda acaba? eminim henuz erken bunun için..birde kac saglıklı yumurta toplanmıstı sizden?
Benden 7 adet toplandı ve 7si döllendi 5.günü arayıp 5veya6 sı iyi durumda yalnız pgt için hücre alacağımız için 1 gün daha bekliycez daha sağlıklı olsun diye dediler.Sonraki gün arayıp 5i devam ediyor biri geriden geliyor onun için yarın kara vericez dediler ve da iyi gitmiyor diye 4tanesini teste yolladılar.Bu arada benim tek yumurtalığım var diğerini çikolata kistinden dolayı kaybetmiştim 4 sene önce yaşımda 28 yumurta rezervim düşük olduğu için hemen elenir evlenmez tüp bebeğe başlandı yine kist oluşturuyordum .Eşim ve benim kromozom analizlerimi de yapılmıştı onlardada hiç bir sorun yoktu ona rağmen 4. tüp bebek olduğu için pgt yapıldı.Yarın tekrar test yapıcam kese görülünce belli olur heralde benim içime tek gibi doğuyor bakalım inşallah sorunsuz devam eder halen içimde korku var

herkese Merhaba,
tesekkurler..
Merhaba canım. Yücel Hoca ve ekibi gerçekten de çok iyi. Laboratuvarları da muhteşem. İzmir'de ve İstanbul'da başka denemelerim de oldu. 2 adet 3. gün embriyosundan öteye gidemediler maalesef. Brüksel'de fazla sayıda 5. gün embriyosu elde ettiler. Kalan dondurulmuş embriyolarımdan çözdürme işlemi sırasında birisi canlılığını yitirdi, diğeri de çok iyi durumda olmadığı için transferim iptal edilmişti. Başka bir merkezde belki de kalitesi kötü durumda olan embriyoyu transfer edip şansınıza bu sefer olmadı diyeceklerdi. Çözdürme işlemi sırasında böyle durumlar olabiliyor maalesef ama ben Yücel hocaya ve embriyologumuza güveniyorum. Küçücük bir terslik olsa bile boşa umut verip transferi gerçekleştirmiyorlar. Tedavin hayırlı olsun. Umarım en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın

Merhaba benim 2 senedir çocuğum olmuyo doktorlar bize tüp bebek diyo yücel beye gidersem ne kadar ücrete tüp bebek yaptırırım

Merhaba benim 2 senedir çocuğum olmuyo doktorlar bize tüp bebek diyo yücel beye gidersem ne kadar ücrete tüp bebek yaptırırım
Merhabalar ben brükselde tedavi görmüyorum fakan geçen ay aradığımda ilaçlarla bilikte 8,500 tl denilmişti tedavi gören arkadaşlar fiyat konusunu daha iyi bilir.

Merhabalar ben brükselde tedavi görmüyorum fakan geçen ay aradığımda ilaçlarla bilikte 8,500 tl denilmişti tedavi gören arkadaşlar fiyat konusunu daha iyi bilir.

Geçen sene merkeze 5400 verdik ilaçlar kişiden kişiye değişiyor 1500 2000 arası bir de tahliller 600 gibi birsey tutmuştu

ben daha yeni yaptım 8500+ilaçlar tutuyor (2000 bin civarı tuttu benim ilaç) ekstra işleme göre fiyat artıo ngs istenirse 500 dolar yumurta başına alınıyor.Ve bizim tüm tahlillerimiz ve filmlerimiz elimizde gittik.Onlar da yoksa ekstra fiyat hep

Öncelikle çok teşekkür ederim güzel dileklerin için şimdi okuyabildim mesajları çok sevindim senin adına pozitif sonuç almışsın kendine dikkat et lütfen:KK16: darısı başımıza inşallah sabırla tedavi günümü bekliyorum gelişmeleri yazıcam

İyi günler arkadaşlar yukarda yazdıklarınızı okuyorum da fiyatları görünce ağzım açık kaldı ben de histerokopi oldum ve bu ay tedaviye başlıcam merkezle hiç konuşmadık fiyat konusunu sormak istediğim şu;ilaçları merkezde değilde dışardan alabiliyor muyuz bi de bizim embriyolara acgh(24 kromozom taraması)yapılacak bu test için indirim yapılır mı?

anestezili oluyor değil mi işlem ?
ne kadar ücret ödediniz paylaşabilirmisiniz.

Benden 7 adet toplandı ve 7si döllendi 5.günü arayıp 5veya6 sı iyi durumda yalnız pgt için hücre alacağımız için 1 gün daha bekliycez daha sağlıklı olsun diye dediler.Sonraki gün arayıp 5i devam ediyor biri geriden geliyor onun için yarın kara vericez dediler ve da iyi gitmiyor diye 4tanesini teste yolladılar.Bu arada benim tek yumurtalığım var diğerini çikolata kistinden dolayı kaybetmiştim 4 sene önce yaşımda 28 yumurta rezervim düşük olduğu için hemen elenir evlenmez tüp bebeğe başlandı yine kist oluşturuyordum .Eşim ve benim kromozom analizlerimi de yapılmıştı onlardada hiç bir sorun yoktu ona rağmen 4. tüp bebek olduğu için pgt yapıldı.Yarın tekrar test yapıcam kese görülünce belli olur heralde benim içime tek gibi doğuyor bakalım inşallah sorunsuz devam eder halen içimde korku var
pgt yapılması gerektiğine merkez mi karar veriyor siz mi talep ediyorsunuz.

X