Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar hepinize Günaydın
1 yıl öncesine kadar çocuk için her araştırmayı yaparken bulunduğum durumun zor olduğunu düşünürdüm . Aslında hiç de öyle değilmiş . Tüp bebek tedavisi görebiliyor olmak bile mutlu etmeli insan . Tedaviye başlamayı çok isterdim ama malasef sağlığım şu an için el vermiyor. Beni bilenler var bacak agrisi şikayetlerim vardı . Yaklaşık 1 yıl olacak ama henüz teşhis bile konulamadi 6 gündür yürümekte zorlanıyorum sekerek yürüyorum. Bugün 2 doktora daha gorunucem inşallah tedavisi olan birşeydir inşallah geçicidir .sizlerden isteğim dua etmeniz . Ben de toparlanip tedaviye başlamak istiyorum .Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canım allah şifa versin. çabucak teşhisin konulsun da rahatla bi an evvel. hatırlıyorum çok zaman oldu bacağının ağrısını çekiyorsun. yine de bizim bilmediğimiz bir hayr var bu meselede diyelim, dualarım önce şifana sonra evladına kavuşman için.

Canm cok gecmıs olsun evet hatrlıyorum bacak agrını ınsallah sebebını bulurlar tedavısını olursun biran once düzelir inşallah.senin ıyı olman herseyden onemlı şuan canm bizede haber ver

Çok sevindiiiiim mutlu haberine canım. Sağlıkla, mutlulukla kucağına al yavrucuğunu. Darısı bizlere..

Kumralcım gittin mi doktora? Geçmiş olsun. Ne dediler? Umarım ciddi bir şey yoktur ve tedavisi basit bir şeydir. Sağlık ve moral olarak hazır olduğunda olursun transferini canım. Kendini güzelce toparla önce. İyi dileklerimi, dualarımı gönderiyorum.

Cok gecmis olsun canim insallah biran once bulurlar ne oldugunu.

Bugun bruksele mesaj attim hanimlar henuz donmediler. Bahceciden hemen aradilar ikisi arasinda kararsizim bendeki sorun bir kizim var sezeryanle dogdu suan fsh 11 falan amh 1,5 cikti yasim daha 27. Olmuyor olmuyor bebek...yumurta var diyorlar ama sonuc yok sperm testi yaptircaz. Bruksel iyi midir dikkatli midir labaratuvari nasildir ?

Merhaba canim bahceciden cok daha iyi olduklarini soyleyebilirim. Hem laboratuvar hem hekimlik hem de kisisel alaka acisindan. Her gittiginizde sizin hakkinizda bilgi sahibi oluyorlar. Kocaman bir dosya tutuluyor. Sonuc alinamazsa farkli tedaviler uygulaniyor. Basmakalip herkese ayni tedavi uygulanmiyor. Ben bahcecide deneme yaptigimda doktor daha hangi tedaviyi uyguladigindan haberdar degildi. Devlet hastanesine gitmis gibiydim.belki de bana oyle denk geldi bilemiycem. Hangisinde baslarsa basla senin icin hayırlısı olsun canim.

Ay cok tesekkur ederim iyle onemliki iki tarafida gormussun bahcecide kime gitmistin? Brukselde bir dr mu var ? O kdr tecrubesizim ki ilk nasil baslanmali dogrusu ne hic bilmiyorum kim ne yaparsa en dogrusu o sanarim yani.. Bana oyle geliyor ki hem yumurta rezervim az hem sezeryandan sonra birsey oldu bana.. Her yerde bahceci bahceci yaziyor sanki herkes muthis memnun gibi

bende brukselın labaratuvarının cok iyi oldugunu düşünüyorum bizim ciddi sperm sorunumuz vardı mıkro tese yapıldığı halde kaliteli diildi spermler ama cok sukur kı ilk seferde hamile kaldım doğuma gun sayıyoruz artık

Bende bugün tüp bebek tedavisine başladım Yücel hocayla ilk iğneyi yaptım Allah inşallah hayırlısıyla sonuclandırır. Yücel Bey ve ekibine güveniyorum bana çok samimi geldiler ve araştırmalarım sonucu brukselde karar kıldım

Sizdeki sorun neydi acaba gercekten ilgililer mi ? Sorunu bulup ona gore mi tedavi baslandi yoksa direk prosedur neyse onu mu yapiyor ?

Birde fiyat ne verdiler ben henuz konusamadim brukselle

Sizdeki sorun neydi acaba gercekten ilgililer mi ? Sorunu bulup ona gore mi tedavi baslandi yoksa direk prosedur neyse onu mu yapiyor ?
Benim sorunum çikolata kisti onun dışında herşey çok normal hatta normal yolla bile olabilir dendi ama biz beklemek istemiyoruz 2 kez aşılama denedik farklı bi hastanede daha sonra tüp bebekte karar kılınca araştırmalar sonucu Brüksel tüp bebekte denemeye karar verdik. Yücel hocayı hem bir doktor sayesinde tanıdım hemde sosyal medya ve TV programlarındaki ve konuşmalarından. Araştırmacı ve yenilikçi birisi olduğunu düşünüyorum bana güven verdi ilk görüşmede bilgili ve tecrübeli bi doktor olduğundan şüphem yok önce Allaha sonra doktoruma güveniyorum

Bahcecide umut tüp bebek merkezi Selen hanimdi doktorum. Brukselde Yucel hoca ve Husamettin hoca var. Bazen Yücel hoca oluyor bazen Husamettin hoca. Ikisi de cok cok iyi. Zsten surekli iletisim halindeler. Haftanin belli gunlerinde de toplanti yapip bu hasta icin baska ne yapabiliriz diye gorusuyorlar. Embriyologlari da muhtesem. Iki seferde de embriyolarimi 5. Gune goturduler. Bahcecide 3. Gun transfer yapmislardi hemen.

Ee cok iyi oyleyse ordan pozitif sonuc aldiniz degil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…