Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ben yalan soylemiyorum kimseyi de kotulemiyorum basimdan geceni anlatiyorum ilac mevzuunda bize de zorlama yapilmadi ilaclardaki oyunu eczaneye sorunca cozduk

Ben yalan soylemiyorum kimseyi de kotulemiyorum basimdan geceni anlatiyorum ilac mevzuunda bize de zorlama yapilmadi ilaclardaki oyunu eczaneye sorunca cozduk
Yalan soyluyorsun demıyorm zaten dedım 2009daki şartları bilemem diye!!! Sadece sanki şimdide aynı şeyler var gibi yazmıssın birdaha oku istersen yazdıklarını....

H Htaun80 Merhaba 2009 daki şartları ben de bilmiyorum. Benim transfer saat 12 ye doğru oldu ben de istediğim kadar kaldım hatta merkez kapaniyordu öyle çıktım .ilaçlar konusunda kimse zorlamadı ama benim için ilaçları ordan almak daha iyiydi eczane eczane gezmekten kurtuldum fiyat konusuna gelince eczaneyle aynı.

Kızlar yücelbeyin muanesi nekadar bide görüşmeye ücret istiyomu ben şişliden memorialdan randuvu aldım ama yücel beyide çok duydum onulada görüşmek istiyom elimde bütün testler vat rahim fimide sonuç olarak bize konulan teşiz tüplerde su var bi yumurtalıkta 4 cm çikokata kisti bide eşimde 2 derece vari kösel ama hız ve sayı çok iyi dendi neyse kızlar benim gibi olup tüplerini alıp tüp bebekte olumlu sonuç alan varmı lütfen cevap yazın buarada 21 yaşında 2 yılık evliyim

Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun . Tüplerinde sıvı var ve tüplerin alındı mi ?
Benim bir arkadaşım tek tüpü alındı ve haile kaldı. 2 yil önce yucel beyi araştırırken burda birinin tüpleri alınmıştı ve tüp bebekle hamile kaldı . Muayane ücreti ne kadar bilmiyorum şuanda . Sanırım 450 500 gibi birsey

Canım cevabın için çok teşekkür ederim çok sağol sabahtandır 1 ci sayfadan itibaren okuyom bu topiği inan gözlerim çıktı acıdan resmen ama acaba benim gibi varmıdırdiye bi umut arıyom kendime işte bana henüz herangi bi işlem yapılmadı biz bahçeciyle görüşmüştük 3 ay önce ordaki doktorumuz bize yapılan talil ve testlrr sonucunda böylebi teşiz koydu ama ben çok korkuyom o yüzden bikaç yerle konuşup fikir edinmek istedim her gittiğim yerede sıf değerlendirme için 400 500 vermek istemiyom açık çası ön görüşme ücretsiz dendi bahçecide ama içeri girer girmez muane etcem dedi ee hayırda diyemiyon 400 gitti kafadan her gör0şmeye bu şekil gitse tüp bebeğe para kalmaz heralde diye düşünüyom bu arada senin varmı bebişin

Canim bahceciye ben de ön görüşme ayarladim beni muayaneye zorladı doktor ben olmadım beni korkuttular gülerek girdiğim bahçecide sinirlerim bozuk ağlayarak çıktım . On görüşme brukselde ücretsizdir sanırım. Sen merkezi ara ozkan beyle konuş durumunu anlat . Bende de çikolata kisti vardı ameliyat oldum. Bir doktorla karar verme bikaç doktora danis .

İlk görüşme bende ücretsiz diye.gittim bi muane tesler felan derken 6 bin ödeyip çıktım evet olumlu düşünen hastsı memnun olan hastası çok ama açık çası ben pek memnun olmadım ilk görüşmede yarımsaat konuşan doktor güler yüzlü doktor test sonuçlarımızı göstermeye gittiğimizde bizimle 5 dk konuştu okadar soruları bile kapı arasımda sordum ya neyse ama işinin ehli yani iyi bidoktordu belki amelyathasi olsaydı ve gitmeseydi belkide başlardım ama bu ikiside kafamı karıltırdı sanada çok geçmiş olsun nerde oldun amelyat sen ?
Bide kaç santimdiki senin

Off baya odemissiniz. Beni de çok zorladı hatta bir sürü test yazdı rahim filmi tekrarı istedi kafam allak bullak oldu . Biraz ticarethane gibiydi bana göre . Ben yücel karaman da ameliyat oldum . 5 _ 6 cm civarında kistim ayrıca derin infiltratif endometriozis nodul ü varmış .

Sonuç peki tüp bebeklemi okur yoksa doğal yoldanda olurmu dedi tüp denedimmi evet baya para gitti
Eşimededimki keşke şu testlere verceğime direk tüp deneseydim çümkü elimde bütün testler vardı ayrıca hepside özelde yapılmış testlerdi rahim filmi dahil en azından bi ihtimal belki tutardı şimdi bu yüzden görüşmeye gitmeye bile korkar oldum 12 temuz şişli memorial a randuvum var özellikle belirttim ücret ödemem diye semra hanımla görüşcem bi arkadaşta yücel beyi önerdi kafam allak bullak oldu peki leroskopi fiyatı nekadar biliyonmu canım çok soru sordum kusura bakma hakkını helal et

Ewet canım gösterdi sonunda kız içimden geçende kızdı sağlıklı olsunda fark etmez dedik hep ama kızdan yanaydı gönlümüz çok şükür iyiyz 5 aylık olduk

CNIM benim esimde de sorun var o yüzden tup bebek . Laparoskopi 12 bin miydi öyle birşeydi canım . İstediğin kadar soru sorabilirsin seni anlıyorum ben de çok sordum zamanında . Bahçeciden memnun olan çok kişi var ama ben brukselde denemesem sisli memorial veya acıbadem düşünüyordum .

Arkadaşlar herkese merhaba.Dondurulmuş 2 tane embriyomu 6 temmuzda bana transfer ettiler.16 temmuz test tarihim şu an bekleme aşamasındayım. Nefret ediyorum şu bekleme aşamasından başka bekleyen var mı şu an acaba? Ne durumdasınız??

Insallah güzel müjdeli haberlerle gelirsin dualarım seninle. Bende geçici menopoz iğnesi yaptırdım cumartesi günü bu son ignemdi. 8 Ağustosta tüp bebek için start vericez inşallah çok merak ediyorum nasıl bir süreç beni bekliyor acaba

arkadaşlar brüksel tüp bebek merkezinde histeroskopi ameliyatı olan var mı yakın zamanda. ne kadar ödeme yaptınız ve ne kadar sürede iyileştiniz bilgi verir misiniz? şimdiden herkese teşekkürler...

arkadaşlar brüksel tüp bebek merkezinde histeroskopi ameliyatı olan var mı yakın zamanda. ne kadar ödeme yaptınız ve ne kadar sürede iyileştiniz bilgi verir misiniz? şimdiden herkese teşekkürler...
Canm mrb ben laparoskopı ıle beraber histeroskopi oldm 3bin civarı olması lazm ..amelıyatla beraber oldgu ıcın tam net bişey soyleyemıyorm..ama daha once baska bi yerde sadece histeroskopı oldum iyileşme süreci diye bişey yok canm 2 3 gün kanaman olablr az az ıkı saat hastanede yatıp normal hayatına donebılıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…