Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba birşey sorabilir miyim ben Yücel beye muayene olmak istiyorum acaba kendisi sürekli tüp merkezinde oluyor mu yani istediğimiz zaman randevu alıp gidebilir miyiz ? Adetimi bekliyorum şuanda

Merhaba birşey sorabilir miyim ben Yücel beye muayene olmak istiyorum acaba kendisi sürekli tüp merkezinde oluyor mu yani istediğimiz zaman randevu alıp gidebilir miyiz ? Adetimi bekliyorum şuanda
şimdiden arayıp bilgi al canım. zaman zaman brüksel'de oluyor hoca.

Kızlar sonuçlarınızı arayıp mı bilgi verdiniz faks ile mi ben Edirne'de yaşıyorum sonucunu bize bildir dediler de Asıl test günüm yarın

Kızlar sonuçlarınızı arayıp mı bilgi verdiniz faks ile mi ben Edirne'de yaşıyorum sonucunu bize bildir dediler de Asıl test günüm yarın
Canim jayirli olsun saglikla kucagina alirsin insallah :) bu ilk denememiydi birde sorun neydi bizde insallah temmuzda baslicaz daha once 2 olumsuz deneme yasadim baska hastanede

İlk denememizdi bende sorun yoktu eşimde hareket ve yapı bozukluğu vardı gerçekten Brüksel işinde çok iyi laboratuvarı çok iyi iyi ki doktorum oraya yönlendirmiş. İnşallah daha hayırlı ve sağlıklı sonuçlar alırız şuanda testimde değerim arttı inşallah kucağıma da almak nasip olur. Rabbim isteyen herkesin tez zamanda yüzünü güldürsün

Amin insallah :)

Bende bugün yücel hocayla tanıştım ve muayene oldum. Gerçekten doktor beyden çok memnun kaldım. Benim 4.5 cm lik çikolata kistim vardı fakat tuplerim açık hormonlarım falan iyi şuan laparoskopi gerektirecek bir durumun yok dedi. 2 başarısız aşılamam var artık tüp bebeğe gecilmeli dedi ve bana zoladex diye bir iğne yapıldı bugün geçici menapoz ignesiymiş 2 kez kullanıcam ve sonrasında tüp bebeğe basliycaz Ağustos ayında benim içim çok rahatladı aklımdaki bütün soru işaretleri gitti diyebilirim. iğne kullanmadan tüp bebek şansı %25 kullanıp denersem %50 dedi yücel bey bakalım zaman neler gösterecek

Bircok yerde doktorlar cok yogun gorusmuyo baska doktor ilgileniyo fln burda oyle bisey yok degil mi istanbulda yasamadigimiz icin henuz tanismadik kendisiyle

Tedavin hayirli olsun canim insallah tez zamanda guzel haberlerinide aliriz :)

Tedavin hayırlı olsun .bu söylediklerini duyunca kafamda bir sürü soru işareti oldu. Yücel beyi anlayamadım aslında. Benim 6cm civarında cikolata kisti vardı tüpler açık hormonlar normal bana laparoskopi dedi . Ben önce tup bebek denesem dediğimde bu kist yumurta kaliteni bozuyor demişti . Ameliyata direnmistim açıkçası . Neden farklı bir yol izledi ki . İstanbula gittiğimde bunu sormak istiyorum . Şu an çok moralim bozuldu .

Merkezden epikriz raporu alan var mı . Ben istedim bana bir dosya verdiler içinde benim yaptırdığım testler ve merkezde yapılan hormon testleri var sadece. Benim bildiğim hangi iğne kullanıldı dozu ne kadar kaç gün . Kaç yumurta toplandı kaçı döllendi . Kaç tane 5. Gün embriyo embriyo Kaliteleri hakkında bilgi olması lazım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…