Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba kızlarr ben de cuma günü yücel bey ile tüp bebeğe başlıyorum.' hafta önce görüşmeye gitmiştim.İzmir de 3 tüp bebek yapıp sonuncusunda hamile kalmıştım. Fakat 8.haftada kese ve kalp atışı yok ve mol gebelik şüphesi ile acil kürtaj oldum .Bir hafta sonra içerde parça kaldığı için hasteneye kaldırıldım heryerimi enfeksiyon sarmıştı tekrar kürtaj yaşadım.Daha sonra 3 ay regl olamayıp her ay enfeksiyon tekrarı ile hastanede tedavi gördüm.İlk kürtajı yapan doktor yüzünden rahim ağzım kapanmış ve regl oluyormuşum falak içe kanama yapıyormuş bu da beni zehirliyormuş.Çok kötü günler geçirdim.Kent hastanesindeki Prof. dr namık demir sayesinde anlaşıldı ve rahim ağzımı açıp tekrar regl olmamı sağladı.İzmir de yaşadığım bu olaylar sonrası araştırdım ve Yücel Bey'e karar verdim.İnşallah hepimiz için hayırlısı olurrrr

Merhaba geçmiş olsun . Zor günler atlatmissin. İnşallah bundan sonra hersey güzel olur . Merkezde İzmirli biriyle konuşmuştum salı günü siz miydiniz acaba :)

Merhaba geçmiş olsun . Zor günler atlatmissin. İnşallah bundan sonra hersey güzel olur . Merkezde İzmirli biriyle konuşmuştum salı günü siz miydiniz acaba :)
Merhaba inşallah yok ben 15 nisanda görüşme yapmıştım belki denk geliriz bu süreçte. Sen hangi aşamadasın ?

Benim dondurulmuşlar var gelecek ay başlayamam sanırım
Benim de zaten yumurta toplama yapılıp amerikaya teste gönderilicek ngs yapılıcak . Tabi 5.güne ulaşırlarsa ...Haziran ayında heralde transfer olabilirse olur belki karşılarşırız :) Umarım hepimiz için en iyisi olur

Karşılaşırız belki :) gittiğim zaman burda yazarım:)

Nasıl zorluklar olmuş doktor hatası yüzünden Çok geçmiş olsun canım. İnşallah bebeğine sağlıkla kavuşursun.

Siz tedavi düşünüyor musunuz?
Ocak sonunda tüp bebek tedavisi yaptık canım. Rahatsızlandığım için transfer ertelendi. Embriyolar donduruldu. Almanya'dayız biz, Münih tarafında. Kliniğim de burada. Birkaç ay sonra transfer olacağım inşallah.

Nasıl zorluklar olmuş doktor hatası yüzünden Çok geçmiş olsun canım. İnşallah bebeğine sağlıkla kavuşursun.
Çok teşekkür ederim .Maalesef daa neler var daaa ... bu doktor da dokuz eylül tüp bebek bölümünün başkanı ve özal muayanesinde yapıyor deli gibi paralar alıyor o yüzden artık izmirde denemeyi istemiyorum inşallah hepimiz bebeklerine bir an önce kavuşur canım

Çok geçmiş olsun size de Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

Merhabalar benim de eşimin spermleri %98 hareketsiz çıktı yavaş ileri hareket %2 çıktı benim doktorum tüp bebeği ve Brüksel tüp bebek merkezi Yücel beyi önerdi. Çok iyi diye duydum araştırma yaptım Fiyatları hakkında bilgisi olan var mı birde ilkte tutmaz ise aynı ücret mi oluyor 2. De falan bilgi sahibi olan var ise bilgi verebilir mi

Mrb canm fiyat ılaclar harıc 6.500cıvarı olması lazm..donrulmuslar ıse 5bine yakın tutuyo..

Malesef canım ilk dondurlmuş 1200dolar yanii aslnda 900müş ama donruma ücreti bizden almayı unuttukları ıcın 300 eklemışler..yani ben bidahakı dondurulmus şar ıcın 900dolar vercem..350tl de anestezim var bunlar harıcı benm

İlk 1 yil dondurma ücretsiz degil mi ki ya çok pahalı bu ne böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…