Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Benim ilaçlarıma rapor çıkarılacak farkediyormu ücreti ben şehir dışından gidicem beni kendi doktorum hazırlayacak daha sonra gidicem Brüksel Yücel beye

Son düzenleme:
Dondurma derken tutmAzsa diye mi dondurulacak
Canm mesela toplamda 4 tane embriyo olustuya dıyelım ıkısını taZeyken transfer ettıler dıger ıkısını donrumak ıstedgnde yanı tutmazsa dıye yada tutarsa kardeş icin:)dondurma ücreti 300dolar dondurulmus transferı ucretide 900dolar

Çok teşekkürler şimdi anladım onun süresi yok o zaman yani daha sonrada transfer için başvurabilirim

Bende brükselde yücel karamanda tedavi oluyorum önce rahim ile ilgili sorunumu çözdü (y şeklindeydi amelyat etti) şimdide tüp bendk yaptık transferimin 7. Günü heyecanla bekliyorum. Size bu merkezi tavsiye ederim yücel hoca ve hüsamettin hoca işindi bilgili kendini emin ellerde hissettiriyor . Ücret kullanacağın ilaçlara göre değişiklik gösterebilir 5500-6000 arası ek olarak kullanacağın ilaç ücreti. Doğru doktor önemli sevgilerrr

Merhaba kizlar uzun suredir yazmadim canim cok sıkkındı ama gelismeleri takip ettim:) Bu arada hamile kalan arkadaslar oldu. Tebrik ediyorum Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Operasyon geciren arkadaşlara gecmis olsun. Tedaviye başlayanlara hayirli olsun. Ben gecen ay dondurulmuslarla yola devam etmek icin tedaviye basladim ancak nasip degilmis. Dondurulmus 2 embriyom cozdurulunce yasamadi maalesef transfer iptal oldu. Simdi tekrar basliyorum tedaviye. Bakalim hayırlısı. Umudum gittikce azalsa da denemeye devam.

Canım tedavin hayırlı olur inşallah sonucuda haber verirsin inşallah bebeğin tutunmuştur canım

Canım elbet rabbim cabalarını görecek şimdiden hayırlı olsun inşallah allahım yardımcımız olsun

çok geçmiş olsun inşallah bundan sonra güzel şeyler yaşarsın

Kızlar mrb instgramda dolasırken tesadüfen karşıma cıktı..ebru destanın kıtabı yanlız degılız diye..okuyan varmı aranızda?bizim sürecimizi anlatan bi kitap yorumlar gercekten cok iyi merak ettm okudunuzmu diye?

Kur ve cay tarifi var icinde.birazda hikayesi henuz bitirmedim.ancak herkes kurler icin aliyor kitabi.birisi cay tarifi biriside raki buharina oturma seklinde.

Evet canm rakı kürü varmıs galıba..aslnda kür icin degılde belkı bıraz rahatlatr diye okumak ıstıyorm ama bi yandanda daha kötü olur psikolojım dıye emınde olamadm acıkcası
Rakı kuru falan yapamam kız hayırlı evlat olmaz sonra :)) bir de bitkisel kurlerden korkuyorum ben kas yapıyım derken göz cikarmıyım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…