Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ben bu sabah yine yoğun kanamayla uyandım tuvalete yetişemedim bile merkezi aradım durumu anlattım dr lar ameliyatları var size öğleden sonra bilgi veririz dediler sonra hocaya sormuşlar normaldir demiş balon uygulanana kadar olur demiş halsizlik hissedersen kan ilacı al dediler kanamam da bu akşam biraz daha normale döndü
Geçmiş olsun canım, seni daha yormadan kanama biter umarım. Balon uygulaması ne için? Ne zaman yapılacak? Bu süreyi dinlenerek geçirmeye çalış, tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş olsun canım, seni daha yormadan kanama biter umarım. Balon uygulaması ne için? Ne zaman yapılacak? Bu süreyi dinlenerek geçirmeye çalış, tekrar geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim bugün daha normal balon uygulaması benim rahimim T şeklinde olduğu için önce ria uygulandı düzelmesi için 1 ayın sonunda da balon uygulanacak

Arkadaslar sanırım artık benim de tup bebek tedavisine başlamam lazım . Merkeze gittim Yücel beyle konuştum moral verdi bana bugün bu gazla hemen çocuk yapasim geldi :)))
Aa gittinmi canm film cekildimi?umarm hersey yolundadır muayene etti dimi

Arkadaslar sanırım artık benim de tup bebek tedavisine başlamam lazım . Merkeze gittim Yücel beyle konuştum moral verdi bana bugün bu gazla hemen çocuk yapasim geldi :)))
Aa gittinmi canm film cekildimi?umarm hersey yolundadır muayene etti dimi?bu arada cok sevındm pozitif olmana:)

Aa gittinmi canm film cekildimi?umarm hersey yolundadır muayene etti dimi
Hersey çok da yolunda değil ama idare eder. Sağ tarafımda hafif yapışıklık varmış ama sıvı geçişi olmuş artık umrumda degil . Bu arada o kadar kolaydı ki hsg çok şaşırdım . Anesteziye hiç gerek yok

Kumral-ada Kumral-ada geçmiş olsun. Hsg benim de çok kısa sürmüştü. Yapışıklık tüpte miymiş? Hsg ile anlaşılabildiğini bilmiyordum. Sıvı geçisi olmuş ya, önemli olan o. Tedavin şimdiden hayırlı olsun canım. Hepimizin sağlıklı bebekleri olsun inşllah.

Kumral-ada Kumral-ada geçmiş olsun. Hsg benim de çok kısa sürmüştü. Yapışıklık tüpte miymiş? Hsg ile anlaşılabildiğini bilmiyordum. Sıvı geçisi olmuş ya, önemli olan o. Tedavin şimdiden hayırlı olsun canım. Hepimizin sağlıklı bebekleri olsun inşllah.
Evet canim tüpteymis . İnşallah canım.

valiente valiente ben ameliyat olalı neredeyse 1.5 yıl oldu . Dikislerimi akademi hastanesinde aldirdim. Göbeğime ara ara iltihaplaniyor ben normal sanıyordum içine baktım siyah birsey görünüyor ama içinde artık etimden bir parça gibi yine onemsemedim. Son 1 haftadır kizariyordu göbeğime yucel beye söyledim dikiş kalmış ipmis meğerse o çıkardı .

Faktör V leiden mersinde heterozigot adana da normal çıkmıştı sisli memorialda tekrar yaptırdık . Merkezde pahaliydi bizde oraya gittik faktör V leiden heterozigot yoksa kan sulandirici kullanmana gerek yok dedi Yücel bey Adanadaki Hematoloji Prof . De 0.6 lik baslariz dedi şimdi benim kafam karıştı .

Yücel beyi seviyorum hayranıyım :))) o bana enerji verdi bugün . Canım senin embriyonun kalitesi nasıldı bu arada
canım benim iki tane konmuştu. biri iyi biri orta kaliteydi ama şu var 5. gün durumları iyi görünmüyordu. dondurmaya değer mi emin olamadıkları için 6.gün beklenip donduruldular. demek istediğim kaliteyle ilgili kafanı çok yorma.

canım benim iki tane konmuştu. biri iyi biri orta kaliteydi ama şu var 5. gün durumları iyi görünmüyordu. dondurmaya değer mi emin olamadıkları için 6.gün beklenip donduruldular. demek istediğim kaliteyle ilgili kafanı çok yorma.
Böyle aa BC falan deniyor ya seninki nasıldı. Çok önemli aslında belki dah çok hücreli olmak için rahimi bekletiyorlardir

X