Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Bugün benim 5.gün zaman geçmiyor içimde kötü kötü duygular offf yatıyorum hayırlısı ama daraldım artık
Canım benim Aklına kötü şeyler getirme olacağı varsa inan oluyor, ben bu sefer iki gün evde yattım kimseye söylemediğim için yalnızdım hatta, sonra işe başladım zaten, rutinimde yaşadım yani.Daralma içini ferah tut sende

Ya orası öle ama insan düşünmeden yapamıyor ben işe başlamadım rapor aldım çünkü iş yerim uzak günlük git gel 1 saat yol sürüyo salıncalı olur diye gitmiyorum nasip tabi ama üzülüyorum hep ben ya

canım gözün aydın, sağlıkla kucağına alırsın inşallah

eejanaika canım nasılsın nasıl gidiyor hamislik bizlere de dua et kuzum

eejanaika canım nasılsın nasıl gidiyor hamislik bizlere de dua et kuzum
sağol canım idare ediyorum arada lekelenmeler olduğu için hep endişeyle geçiriyorum günlerimi. sen nasılsın? spora başlamıştın, daha iyi hissediyor musun? dualarım hepimiz için, rabbim bizimle bekleyen dileyen, bekleyen herkese nasip etsin inşallah

Ah o.lekelenmeler. inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım benim . Spora baslamamla bırakmam biroldu gibi :)) ayy skldm :)

Ah o.lekelenmeler. inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım benim . Spora baslamamla bırakmam biroldu gibi :)) ayy skldm :)
ya bu spor cidden disiplin istiyor. havalar düzelsin sahilde yürürsün tatlım maksat sağlıklı olmak zaten. tedaviye ne zaman başlayacaksın?

Kızlar sabah kalktıgımdada kanamam oldu kahverengi renginde merkezi aradım iğneyle coraspırını kesin dedi devam ederse arayın ilaçlarda değişiklik yapıcaz dedi normal korkmayın dedi ama ben cok korkuyorum kanama olunca

canım geçmiş olsun. test yaptırmak için bekleyecek misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…