Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım üzülme karın ağrısına. Belirtiler herkeste farklı görünüyor olabilir. inşallah devamı da pozitif gelir hep, hcg değerin katlanarak artar.

Şimdi birbirinden farklı iki idrar testinde de pozitif çıkması bir yükselme gösteriyor tabi ama, ağrı da takıldığım da şu; acaba tutunmaya çalışıyor yada zayıf da olsa tutundu da BHCG'yi yükseltti ama ağrılar kötü bir şeye mi işaret?O yüzden 10. gün yaptırayım yerleşirse yerleşmiş olsun yoksa hiç heveslenmeden direk negatifi göreyim.Kulağa çok karamsar geliyor ama biliyorsun o kadar sıkıntılar yaşıyoruz ki insan herşeyden korkuyor tatlım.

canım benim o ağrılarım hala geçmedi. tamam sen işini kış tut yaz gelirse bahtına ne mutlu ama çok da karamsar olma.
Evet haklısın biraz da psikolojimi düşünerek istemeden geliştirdiğim bir savunma mekanizması galiba bu.Eşimde böyle çift çizgi çıktı diyorum abartmıyor musun diyo
Çok şükür bugüne, ilk defa çift çizgi gördük 2,5 sene sonra.
Şimdi prospektüsüne baktım progestanın en yaygın yan etkisi olarak karın ağrısı yazıyor.O fikre kanalize olacağım.
Senin gebeliğin ne kadarlık acaba?

Tabiki haklısın umutlanmak bile istemiyor insan benim ailem olucak diyo umutluyuz diyolar ama brn hep olmama ihtimalini düşünüyorum sonuç negatif olursa daha cok üzülmemek için ama bence sen hamilesin pozitifide görmüşün o yüzden fazla sıkıntı yapma sevincini yaşa canım

senin ilk denemen mi?benim bu ikinci bu kez dondurulmuşlarla oldu. Yani negatifi bi kez gördüm o yüzden ilki kadar çok üzülmem sanırım.

tatlım ben 10.haftanın içindeyim. ama bak biz geçen sene düşük olduktan sonra ve ilk tedavi negatif sonuçlandığı için bu sefer pozitifi gördüğümüzde sevinemedik. özellikle eşim hala bişey olacak diye 1 ay daha geçsin öyle sevinelim diyor. ilk 3 ay bitecek sonra biraz daha zaman geçecek herşey yolundaysa öyle sevinecek yani. biz daha duygusalız hemen kaptırıyoruz kendimizi ama erkekler hem kendileri hem bizim üzülmememiz için daha temkinli yaklaşıyorlar.

Bilmem dr hiç bişey demedi ki, sağlıklı bir değer dedi 2 gün sonra yine baktır ondan 12 gün sonraya da usg'ye gel dedi.Ama keseyi görmekten falan bahsetmedi.Ben de çok meraktayım
Keseyi görmeye çağırıyordur o zaman belli olur canım sağlıklıca olsunda bi tane olsun hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…