Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım inşallah hayırlısı hepimizin olucak rabbim bizede yaşatıcak inşallah yüzümüzü güldürsün acılarımızı unutalım

Kasık ağrım hiç geçmedi hala devam bazen dahada yoğun oluyo ama neden dediğin gibi bilmiyorum hissetmeye gelince herkes soruyo ne hissediyorsun hiç bişey diyorum bomboşum dinleniyorum yatıyorum ablamdan ve annemden sebepte bol bol gülüyorum arada aklıma geliyo acaba ne oldu falan diye olumsuz düşününce içimi karanlık basıyo işte böle geçiyor günlerim

güzel günler elbet gelecek canım. rabbim hayırlısını nasip etsin yeter ki

Arkadaşlar predictor 6 gün diye bi test var yaptım 2 dk iki çizgide aynı koyulukta belirdi ama adet sancısı hala tüm şiddetiyle devam her an olacakmışım gibi, bu nedir böyle?
Adet günün bugünlerde di mi o yüzden sancısı çekebilirsin. Çok güzel bir haber Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah .

Arkadaşlar predictor 6 gün diye bi test var yaptım 2 dk iki çizgide aynı koyulukta belirdi ama adet sancısı hala tüm şiddetiyle devam her an olacakmışım gibi, bu nedir böyle?
gözün aydın tatlım. o ağrılar oluyor öyle hemen de geçmiyor endişe etme, inşallah sağlıkla kucaklarsın bebeklerini

Arkadaşlar valla ne tatlı söylemler bunlar, evleriniz bebek dolsun inşallah çok heyecanlandım ben bu kan testini 10. Gün değil, 9. Gün yani yarın yaptırayım o halde bakalım ne çıkacak

Arkadaşlar valla ne tatlı söylemler bunlar, evleriniz bebek dolsun inşallah çok heyecanlandım ben bu kan testini 10. Gün değil, 9. Gün yani yarın yaptırayım o halde bakalım ne çıkacak
Canım çok sevindim cokkkkk idrarda cıkan kandada cıkar rabbim yardım etti korkuların bitti darısı başıma artık

hanım hanııııım sen nasılsın bakim?
Tatlı anne, dün diş operasyonumu oldum. Problemli kanal tedavisi vardı ya. 20dakikada oldu bitti çok şükür. Sonrasında ağrıdı tabii, ağrı kesici alıyorum. Sol yanağım şiş. Yarın sabah kontrol var. Diş etimdeki dikişler de haftaya alınacak. Annemler Türkiye'ye döndü Ne kadar güzel, ne keyifli bir 15 gün geçirdik. Allah anne-babalarımıza sağlıklı, uzun ömürler versin. Karın - kasık ağrılarım kalmadı çok şükür. Doktorumla görüşeceğim bugünlerde, ona göre bir karar alırım. Sen nasılsın canım?

dertlerden biri daha eksildi tatlım hemde çabucak bitmiş maşallah. karın ağrısı da kalmamış artık günden güne iyi olacaksın. doktorla görüşmenden de haberdar et olur mu. biz iyiyiz şükürler olsun. bu arada allah kavuştursun ve evet rabbim anne babalarımızı başımızdan eksik etmesin..

Arkadaşlar ii günler bayağıdır takipteyim bu grubu öncelikle Rabbim hepimizin kucaklarını doldursun inşallah size sormak istediğim bişey var benim 1 aşılama 4 tüp bebek denemem var 1 kimyasal gebelik oluştu ve 9 haftalık gebeliğim düşükle sonuçlandı ben Yücel hocaya muayene olmak istiyorum telefonla ulaşmam mümkün mü bana telden bilgi verir mi il dışından gidicem çünkü

Canim merkezi ara ozkan beyi iste onunla görüş bilgi verir gerekirse yucel beyle de konusturur. Ben de il dışından gidiyorum .

Canim merkezi ara ozkan beyi iste onunla görüş bilgi verir gerekirse yucel beyle de konusturur. Ben de il dışından gidiyorum .
Aradım görüştüğüm kişi kimdi bilmiyorum ama bana adetten sonra gelin muayene olun dedi benim düşüncem hsg sonucumu gösterip histeroskopi önerecekse ki büyük ihtimalle önerecek hazırlıklı gitmekti

Canım çok sevindim cokkkkk idrarda cıkan kandada cıkar rabbim yardım etti korkuların bitti darısı başıma artık
Merhaba canım, güzel dileğin için teşekkürler.İnşallah düşündüğümüz gibidir.Benim kalbimde seninle.
Ben bugün kan testi yapmaya cesaret edemedim, farklı bir marka ucuz basit bir test daha alıp yaptım eczaneden ne koyu ne açık bir ikinci çizgi belirdi yine.Fakat karın ağrısı aynen devam ediyor o yüzden kan baktırmaya korkuyorum.Zaten yarın büyük gün bakalım ne çıkacak?

Mail gönderebilirsin . Soyleseydin ozkan beye gondereyim bir baksin ona göre geleyim diye canım @dcu sen öyle yapmistin di mi .

Ya canım benim ağrılarına takılma onlar olur zaten ben senin yerinde olsa kan testi yapardım ben 2 gün önceden yapıcam valla ha bugün yapmışın ha yarın bişey fark etmez tabi gene sen bilirsin cesaretin yoksa bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…