Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canim cok gemiş olsun inşallah bebeğini kucağına alırsın bu acıları unutursun

Canim cok gemiş olsun inşallah bebeğini kucağına alırsın bu acıları unutursun
Amin, sağol canım. Hepimiz sağlıkla kavuşuruz umarım. Hakikaten çok zormuş. Gelişimleri biraz yavaş olduğu için moralim bozuktu kaç gündür. Ağrım da vardı, gruba yazamadım. Ama aklıma takılanları eejanaika 'ya sordum, an an bilgilendirdim, çok sağolsun. İkiz annesi olacak inşallah. @dcu da takip etti, görüşlerini paylaştı. Zor bir süreç bu. Doktora dün sordum "transfer olmadan kistleri aldırayım, sonra transfer yapalım" dedim. "Transfer artık rahimle alakalı, yumurtalıklarla değil, bunda tutmazsa ameliyat olursun" dedi. Kistler yoğunlaşmış bu hormon iğneleriyle, korktum o yüzden Karnım hala az az ağrıyor.

Kistler yoğunlaşmış derken canım nasıl anlaşıldı bu

Sagol canim.laparoskopiyi neden olmustun sorun neydi? Cok mu zor bi ameliyat acı cektin mi baya
Çikolata kisti vardı 6cm . Ameliyatta korkulacak hicbirsey yok . Anestezi biraz kötü yaptı beni o kadar . Ben çok pinpirikli ve korkak biriyim inan ki ameliyat zor değil. Senin sorunun ne peki

Kistler yoğunlaşmış derken canım nasıl anlaşıldı bu
Opu'de iğneyle girdiğinde farketmiş. "Ultrasonda görmediğimiz küçük kistler gördüm" dedi. Sol tarafta 1 tane ve 5,5cm civarındaydı ya, "Onun yanında küçük bi tane daha oluşmuş" dedi. Ben de korktum ve ameliyat olmak istediğimi söyledim. "Planladığımız gibi transferi yapalım, tutmazsa olursunuz" dedi. Seçenek sunmadan, 3. gün embriyosu transfer edeceklerini söylediler. Çok kurcalamadık biz de artık.

Kistle hamile kalan çok inşallah senin de olur canım . Pozitif düşünelim hamile kalırsın kistler kendiliginden yok olur inşallah

valiente tatlım nasıl gidiyor tedavin? iğnelerle aran nasıl
Canmm iyiym cok şükür.iğnelerle aram iyi sayılır sağolsunlar iştahımı actılar baya ( oncekılerın kılosundaha yeni gitmişti oysaki:) neyse bebişler gelsinde kılo gider nasıl olsa:) sen nasılsn canm nası gidiyo bulantı fılan varmı?ıkızde daha cok olurmus oyle dıyolar..inş min. Sevıyede olır olursada..bu arada yaklaşk opu tarihi 4.6 şubat olur dedi yucel hoca..bana 4ü olur gibi gelıyo bakalm artk hayrlısı:)transfer icinde 9-11 gibi dedi

canım o iğneler hakkaten mahvediyor insanı. allah kolaylık versin. benimde 6şubat kontrolüm var. henüz bulantım pek yok. bu kadar çile çektik yeter ki kavuşayım mide bulantısına katlanırım canım. rabbim hepimizin yolunu kolaylaştırsın.

Kızlar bende cumartesi iğnelere başlıcam inşallah rabbim hepimize yardım etsin inşallah dcu hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah alya cım sanada büyük geçmiş olsun bebişin olunca bu acıları hatırlamazsin bile 2 tanemi transfer edilicek kızlar hadi hayırlısı dualarım sizinle

Tabi canım miden bulansın annesi onların varlığını hissetcen bu kadar acı cekiliyo rabbim sanada bizlerede yardım etsin

Canım iğnelerin ne zorluğu oluyor tatlım bizlere yardımcı ol transferden sonra yaptıgın özellikle bişey varmıydı bizlerde yapalım
canım bu sefer sadece kabız olmamaya çalıştım ve ev yasağı bittiği halde dışarı çıkmadım. zaten kar çok yağmıştı düşmekten korktum ama sürekli kalktım en uzak odaya gidip kar izledim bi dolandım yattım. ilk tedavimde kabız olmuştum sıkıntı olmuştu bu sefer merkezin tavsiye ettiği şurubu ilk günler içtim aynı zamanda kefir gibi gıdalarda tüketince bağırsaklarım düzene girdi ilacı bıraktım kefire devam ediyorum.

iğneler bende ödem yapmıştı birde adını hatırlayamadım bitanesi epey bastırınca giriyordu o beni biraz zorladı. ama geçiyor, herşey geçiyor canım inşallah güzel günler bekliyor hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…