Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Rabbim kucagına alıcagın günleride göstersin tatlım yumurta toplandıktan kaç gün sonra transfer edildi sana cok soru sordum kusura bakma

Sağol canım. Amin! İki transfer önerdiler bana evet. Tedavin hayırlı olsun şimdiden, güzel başlasın, öyle devam etsin. Bizi haberdar et e mi?

Saol canım tabiki yazarım sende yaz olurmu toplandımı senin yumoşlar transfer ne zaman allahım yardım etsin canım transferden sonra 12 gün dinlensemmi işe başlasammı kararsız kaldım herkes değişik konuşuyo şaşırdım ya

Rabbim kucagına alıcagın günleride göstersin tatlım yumurta toplandıktan kaç gün sonra transfer edildi sana cok soru sordum kusura bakma
rica ederim, geçen tedavim olumsuz sonuçlanmıştı ancak sorduğun soruya cevap vereyim yumurta toplamadan sonra 5.gün beklediler transfer yapıldı. bu defa dondurulmuşlar transfer edildi canım.

Amin cnm inşallah..sırayla hepımız güzel haberleri veririz inşallah..senjnde tedavin şimdiden hayrlı olsn cnm..problem neydi sizde cnm?

Kızlar tünaydn nasılsınz? İğneleri kullanrken vucutta kabarıklk kızarklık kasıntı yasadnz mı hıc?ben daha once gonal f kullandm bole bısı olmamstı sımdı puregon kullanıyorm kabarıo kızarıo kasınıo sonra gecıo ama kafama takıldı

Ben yasamadim acaba alerjik birsey mi oldu ki merkezi ara sen canım

Canım Menopur kullandım. Bende de oldu. Arı sokmuş gibi şişti ve ertesi gün geçti. Kızarıklık da oluyordu.

Cnm iyim saol sen nasılsn?şimdilk iyi gidiyoo gibi cnm..henüz belli degıl bugun yine sordm ya cumartesi yada pzatsi dediler persembe kontrolden sonra belli olurmus..sen naslsn cnm nası gidiyo?
şükürler olsun iyiyim canım. sağlıklı beslen kendini çok yorma olur mu yumurtaların güzelce büyüsünler inşallah

Cnm iyim saol sen nasılsn?şimdilk iyi gidiyoo gibi cnm..henüz belli degıl bugun yine sordm ya cumartesi yada pzatsi dediler persembe kontrolden sonra belli olurmus..sen naslsn cnm nası gidiyo?
canım belli olmuştur artık naptın nasılsın?

Canımmm evet belli oldu dün gece catlatma iğnesini vuruldum yarın toplama var sabah 9da inşallah dualarınızı eksık etmeyın canmminşallah guzel haberler vermek nasip olur bu sefer banada
Ayy canım benim hadi hayırlısı . Rabbim gonlundekini hakkındahayirli eylesin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…