Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Oyy oyy maşallah maşallah sizlere . Hadi bakalım Rabbim gönlüne göre verdi . Sağlıkla kucağına aldığın günleri de nasip eder inşallah .

Yaaa canm benm ya ınan okadar sevındmkicok şükür canm ya..gözün aydın

kanamam var dedigin an icime ikiz kesin ondan oluyo die dogdu cok sukur cnm bak betahcg ye bakmiyomus :)

Canım çok şükür 41 kere maşallah cok sevindim vallahi buraya hergün defalarca girip yazdıklarınızı okuyup seviniyorum bizlerede bi ümit oluyor bizlerede dua et bende sabırsızlıkla adetimi bekliyorum 10 gün sonra iğnelere başlıcam hayırlısı inşallah rabbim çabalarımızı boşa cıkarmaz bu sevinci hepimiz yaşarız

Canım isteğe göre 2 tane embriyo transfer ediyorlarmı senin 2 tanemiydi

canım çok teşekkür ederim. rabbim hepinize nasip etsin inşallah çokça dua ediyorum hepinize.
embriyo ilk seferinde tek transfer edildi. sonrakinde ben çok ısrar ettim iki tane olması için. normalde kabul etmezlerdi ama benim dondurulmuş 2 embriyomunda kalitesi çok iyi değildi. sanırım bu yüzden kabul ettiler. başka merkezler sorun çıkarmıyorlar ama brüksel bu konuda kitabın dışına pek çıkmıyor

Allah'ımm çok şükürr nasıl sevindim canım maşallah bebişlerine sağlıkla gelsinler minişler

Anladım canım o zaman bende cok ısrar etcem 2 tane yapılmasını istiyorum biri olmazsa diğeri olur ümidiyle bir daha yaptırmaya durumum olmaz çünkü rabbim büyük tabi olmazsa 2 si de olmaz

eejanaika canım nasıl sevindim. Çok şükür, olmasını umduğumuz gibi, tutunuyorlar. Sağlıkla tamamla 9 ayını, bebecikleri sağlıkla kucağına al inşallah

Merhabalar bende bebek konusunda sorun yasayanlardan biriyim 1 yıldır hayatım karmakarısık oldu polikistik over hastasıyım iki defa asılama oldum ve tutmadı en sonunda yücel karamanın yolunu tuttum daha önce gidenlerden fikir alırsam cok mutlu olurum çünkü 1 hafta sonra tüp bebek tedavisine baslıcam ve yücel karaman yapıcak ancak hala doktor konusunda kararsızım kendısını asırı donuk gördüm ilk denemede tek yumurta transferi yaparım asla ıkı transfer yapmam dedi ve ikiz hamılelikle ılgılı o kdr olumsuz konustu ki ben ihtimal artması amaclı sadece 2 yumurta transferi ıstedim kaldı ki bu basarısız olursa ıkıncıde 2 yumurta transferi yapıcagını söledi maddi amacmı gözetiliyo bilemıyorum kafam cok karısık lütfen yardım edin

Canim ben uzun araştırmalar sonucunda Yücel beye gittim . Aslında dönük gibi duruyor ama her soruma sabırla cevap veriyor ki ben çok soru sorarım.benşehir dışından gidiyorum oraya telefonla bile sorularima cevap verir yönlendirir. Ben şunu söyliyim ben ilkinde 2 embriyo konulsun istemezdim zaten koymuyorlarda. Şimdi benim 2 embriyo aynı tüpte konulmuş keşke tek tek dondursalardi diyorum . İkiz gebelik çok da kolay birsey degil. Ben o merkezde çok ticari dusunduklerini sanmıyorum aslında . Mesela benim e2 yükselmişti Yücel bey dediki transfer yaparız ama Şansın yarı yarıya azalır donmus embriyo transferi yapalım dediler . Şu da bir gerçek ki her tup bebek merkezi için bir müşteriyıiz. Brüksel tup bebek merkezinin çok reklamının olmamasi da hoşuma gidiyor aslında .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…