Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canim ben uzun araştırmalar sonucunda Yücel beye gittim . Aslında dönük gibi duruyor ama her soruma sabırla cevap veriyor ki ben çok soru sorarım.benşehir dışından gidiyorum oraya telefonla bile sorularima cevap verir yönlendirir. Ben şunu söyliyim ben ilkinde 2 embriyo konulsun istemezdim zaten koymuyorlarda. Şimdi benim 2 embriyo aynı tüpte konulmuş keşke tek tek dondursalardi diyorum . İkiz gebelik çok da kolay birsey degil. Ben o merkezde çok ticari dusunduklerini sanmıyorum aslında . Mesela benim e2 yükselmişti Yücel bey dediki transfer yaparız ama Şansın yarı yarıya azalır donmus embriyo transferi yapalım dediler . Şu da bir gerçek ki her tup bebek merkezi için bir müşteriyıiz. Brüksel tup bebek merkezinin çok reklamının olmamasi da hoşuma gidiyor aslında .

Canim ben uzun araştırmalar sonucunda Yücel beye gittim . Aslında dönük gibi duruyor ama her soruma sabırla cevap veriyor ki ben çok soru sorarım.benşehir dışından gidiyorum oraya telefonla bile sorularima cevap verir yönlendirir. Ben şunu söyliyim ben ilkinde 2 embriyo konulsun istemezdim zaten koymuyorlarda. Şimdi benim 2 embriyo aynı tüpte konulmuş keşke tek tek dondursalardi diyorum . İkiz gebelik çok da kolay birsey degil. Ben o merkezde çok ticari dusunduklerini sanmıyorum aslında . Mesela benim e2 yükselmişti Yücel bey dediki transfer yaparız ama Şansın yarı yarıya azalır donmus embriyo transferi yapalım dediler . Şu da bir gerçek ki her tup bebek merkezi için bir müşteriyıiz. Brüksel tup bebek merkezinin çok reklamının olmamasi da hoşuma gidiyor aslında .
Sizin

Sizin sorununuz neydi acaba söylemek ısterseniz tabi bnm sag yumurtalıgımda kistim var 5 cm eşimin sperm sayısı cok yuksek olmasada yeterli tüp bebek denemenizin sonucu ne oldu
Benim sağ yumurtalığımda 6cm çikolata kisti vardı ameliyat oldum aynı zamanda pko luyum. Kan pihtilasmam var . Eşimde morfoloji % 1. Tüp bebek tuttu 8 haftalikken kaybettim :KK43: :KK43: sebebi belli değil ama kan pihtilasmasindan olabilirmis

Benim sağ yumurtalığımda 6cm çikolata kisti vardı ameliyat oldum aynı zamanda pko luyum. Kan pihtilasmam var . Eşimde morfoloji % 1. Tüp bebek tuttu 8 haftalikken kaybettim :KK43: :KK43: sebebi belli değil ama kan pihtilasmasindan olabilirmis
Tek transfermi yapıldı peki benim kuzenım kan pıhtılasması yuzunden 3 kere bebegını kaybetti cok gecmıs olsun ve hamılelıklerinin sonuna yaklasmıstı ardından ic hastaklıkları doktoru var cok basarılı tedavi oldu suan 2 tane cocugu var

Tek transfermi yapıldı peki benim kuzenım kan pıhtılasması yuzunden 3 kere bebegını kaybetti cok gecmıs olsun ve hamılelıklerinin sonuna yaklasmıstı ardından ic hastaklıkları doktoru var cok basarılı tedavi oldu suan 2 tane cocugu var
Tek transfer yapıldı . Allah bağışlasin canım. İnşallah ben de saglikla kucağıma aldığım günleri görürüm .

Merhabalar bende bebek konusunda sorun yasayanlardan biriyim 1 yıldır hayatım karmakarısık oldu polikistik over hastasıyım iki defa asılama oldum ve tutmadı en sonunda yücel karamanın yolunu tuttum daha önce gidenlerden fikir alırsam cok mutlu olurum çünkü 1 hafta sonra tüp bebek tedavisine baslıcam ve yücel karaman yapıcak ancak hala doktor konusunda kararsızım kendısını asırı donuk gördüm ilk denemede tek yumurta transferi yaparım asla ıkı transfer yapmam dedi ve ikiz hamılelikle ılgılı o kdr olumsuz konustu ki ben ihtimal artması amaclı sadece 2 yumurta transferi ıstedim kaldı ki bu basarısız olursa ıkıncıde 2 yumurta transferi yapıcagını söledi maddi amacmı gözetiliyo bilemıyorum kafam cok karısık lütfen yardım edin
Mrb arkadasım..ben tedavıye yenı basladım ıkı gün oluryor..bende de cıkolata kisti vardı ve ıkı ay omce yucel hoca amelıyat etti..şimdide tedavıye basladk..yucel hoca bıraz soguk durablr ama Kumral-ada Kumral-ada nın da dedgı gıbı her türlü sorunuzu cevaplıyor yeri gelıyor telefonda bıle uzun uzun anlatıyor ki bunu buyuk merkezlern dr ları yapmaz genelde..para olayına gelınce yıne katılıyorm hepsi ticaret yapıyor sonucta ama sana sadece aunu solıyım...ben ıkı buyuk cok tanınmıs merkezı fıyat ıcın aradm numaramı aldılar haftada bır kere arıyorşar gelecekmssnz diye ben artk cok aıkıldm ve terslerdm..brükselde numaramı istemedi kımse ve taciz etmediler..bence acık ve net aradaki farklar...bu ara doktor soguk gulmuyo vs ..ben bunlatı gectim canm bence sende takılma onemlı olan işini iyi yapması..ne guler yuzluler gördük...umarm en hayrlı kararı verırsın..bende cok uzaktan gelıyorm tedavıye olumlu aonucta alsam olumsuz sonucta alsam ben memnun kaldım ben merkezden...

Mrb arkadasım..ben tedavıye yenı basladım ıkı gün oluryor..bende de cıkolata kisti vardı ve ıkı ay omce yucel hoca amelıyat etti..şimdide tedavıye basladk..yucel hoca bıraz soguk durablr ama Kumral-ada Kumral-ada nın da dedgı gıbı her türlü sorunuzu cevaplıyor yeri gelıyor telefonda bıle uzun uzun anlatıyor ki bunu buyuk merkezlern dr ları yapmaz genelde..para olayına gelınce yıne katılıyorm hepsi ticaret yapıyor sonucta ama sana sadece aunu solıyım...ben ıkı buyuk cok tanınmıs merkezı fıyat ıcın aradm numaramı aldılar haftada bır kere arıyorşar gelecekmssnz diye ben artk cok aıkıldm ve terslerdm..brükselde numaramı istemedi kımse ve taciz etmediler..bence acık ve net aradaki farklar...bu ara doktor soguk gulmuyo vs ..ben bunlatı gectim canm bence sende takılma onemlı olan işini iyi yapması..ne guler yuzluler gördük...umarm en hayrlı kararı verırsın..bende cok uzaktan gelıyorm tedavıye olumlu aonucta alsam olumsuz sonucta alsam ben memnun kaldım ben merkezden...
Teşekkürler cevabınız ıcın ben sadece agır bir depresyon atlattım babamı kaybettim gecen yıl üzerine bebegım olmadı üzerine ıkı basarısız asılama derken tüp bebek denemesine gecıyoruz haftaya iki yumurta koymam diyince ısrarla ıkıncı tedavıyı kaldıramam bılıyorum ticarimidir die dusundum sadece ikiz istiyo dglm cok zorlukları var bılıyorum ancak ıhtımal artarsa daha mutlu olucaktım siz tüp bebek tedavisinemi baslıyosunuz birdr kistiniz yumurtalıgınızın tek tarafındamıydı bazen rahimde yada ıkı yumurtalıktada olabılıyormus

Canım başın sağolsun:KK43:allah sabır versin mekanı cennet olsun..sende çikolata kıstımı var?bende cıft taraflıydı rahım sag taraftan bagırsaklara yapsms bıde..yapısıklk yapıo kıst..sızın problem ne canm?bırde yasın kucukse eger o yuzden tek demıstr belkı..inan olacaksa bı taneylede olur cnm bunu ben artk takıntı yapmıorm bılıomsn bana ılk denemede 4tane transfer ettıler kıbrısta..ama olmadı..bırınde 3tane dıger ıkısınde 3şer tane..ve hep bız fazla olsn ıstedık şans artsın dıye ama olmadı bu sefer karsmıcaz dr ne derse o olsun ıstıyorm ben..

Teşekkürler cevabınız ıcın ben sadece agır bir depresyon atlattım babamı kaybettim gecen yıl üzerine bebegım olmadı üzerine ıkı basarısız asılama derken tüp bebek denemesine gecıyoruz haftaya iki yumurta koymam diyince ısrarla ıkıncı tedavıyı kaldıramam bılıyorum ticarimidir die dusundum sadece ikiz istiyo dglm cok zorlukları var bılıyorum ancak ıhtımal artarsa daha mutlu olucaktım siz tüp bebek tedavisinemi baslıyosunuz birdr kistiniz yumurtalıgınızın tek tarafındamıydı bazen rahimde yada ıkı yumurtalıktada olabılıyormus
Basın sağolsun canım Allah sabır versin.

Başın sağolsun, mekanı cennet olsun babacığının canım. Sizlere sabır diliyorum.
Ben yurtdışındayım, yazın geldiğimde görünmüştüm Yücel Beye. Hasta için en uygun yöntem hangisi ise onu öneriyor. Gidip gelme, dil okulum, eşimin iş yoğunluğu nedeniyle tedaviye burada başladım. Sol yumurtalığımda 5cm civarında çikolata kisti var. Sağdaki 2cm. Ameliyat olacaktım. Görüştüğüm birkaç dr "1 kez tüp bebek dene, olmazsa ameliyat ol" dediler. Tedavim sürüyor benim. Eğer Türkiye'de olsaydım Brüksel ilk tercihim olurdu ki burada başarılı olamazsa hala seçeneklerim arasında. Çünkü Yücel Bey alanına hakim, akla takılan noktaları aydınlatıyor ve hakikaten iyi yetişmiş az sayıda hekimlerimizden biri.

Kızlar güncelleme yapayım. Dün yumurta toplandı genel anestezi altında. Yarım saat sonra filan uyandım. Öğleden sonra iyi geçse de akşam üzeri yoğun ağrılar başladı. Karnımda, kasıklarımda. Acaba kisti deldi de karın içime doğru sızıntı mı var diye bile korktum. Ağrı kesici alıyorum. Zor bir gece geçirdim, Allah kimseye yaşatmasın. Şimdi ağrı daha hafif, ama hala orada. Ben ayağa kalkıp hareketlenince geri geliyor. Geçmez ve artarsa doktoru arayacağım. Son gittiğimde ortalama 12-13 tane demişlerdi, 7 yumurta toplanabilmiş. Doktor "folikül diye alıyorum içi boş çıkıyordu" dedi. Bugün emriyolog aradı. 7 taneden 5'i döllenmiş. Hücrelerini sordum, "Dün ve bugün tek hücreler, bugün itibariyle bölünmeye başlarlar" dedi. Kaliteleri konusunda da Pazartesi bilgi verebilirlermiş. İngilizcesi çok iyi değildi. Diğer 3'ünü dondurmak üzrere bugün dolaba koyuyoruz" dedi ama umarım yanlış anlamışımdır. İngilizcesi bozuktu. Bugünden dondurulmaz herhalde.

Alya1437 Alya1437 canım geçmiş olsun, inşallah senden de güzel haber alacağız :KK200: Transferden sonra kalanları donduracaklardır? Öyle okuyoruz hep... Hayırlısı olsun Can'ım.

X