Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canm bu arada sen nasılsn?kanaman gectmi
kanamam arttı tatlım. yarın merkezde kontrolüm var. kese var mı diye bakacaklar. tedavin hayırlı olsun arkadaşım. dilerim sen hiiiiç kanamasız kolay sağlıklı bir süreç geçirir evladına kavuşursun.

Saol canm cok teşekkür ederim..amin canm.inşallah kesilir kanaman canm..belkı yarın karsılasrz:)

Randevu saati vermedi yucel hoca bıletı nası ayarlarsan dedi ama muhtemelen sabah orda olursz

Randevu saati vermedi yucel hoca bıletı nası ayarlarsan dedi ama muhtemelen sabah orda olursz
Dcu ben merkezden almıştım ilaçları öyle pahalı gelmedi kalemi vermislerdi. Sana da verirler kalemi . Haydi bakalım hersey gönlünce olsun inşallah . Kalıteli güzel yumoslarin olsun

Dcu ben merkezden almıştım ilaçları öyle pahalı gelmedi kalemi vermislerdi. Sana da verirler kalemi . Haydi bakalım hersey gönlünce olsun inşallah . Kalıteli güzel yumoslarin olsun
amin canım cok sağol..canm kardeşim eczacı o yuzden ılacı ondan ayarlıyorz..ama işte kalem yok umarım sıkıntı olmaz..sen nasılsn canm?biraz daha iyimisin ıkıncı donemmi baslıyosun yenı okula?

Dcu canım bugün yeni okul için işlemleri hallettim sayılır inşallah iyi gelir yeni okul . Biraz kendime bakmam lazim . Bacagimda ki ağrı için gitmediğim doktor kalmadı her biri farklı teşhis koydu hangisine inanicagimi bilmiyorum saçlarımı boyatayim . Kaslarım orman oldu :) o kadar bakimsizlastim. Toparlanmaliyim. Sanırım benim psikolojim bozulmus.

Kumral-ada canım, boyat saçlarını fıstık gibi ol. ben 1 ay önce kestirdim, hırsımı onlardan alıp kısacık yaptım ama güzel oldular, uzun süre kısa kullanırım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…