Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

sağol tatlım. merkeze haber verdim. doktor arayacak dediler ama hala arayan yok. şimdi bana ne diyecekler canım 2gün sonra tekrar tahlil yap mı diyecekler? senin kaç çıkmıştı?

Benim de 167 çıkmıştı canım 2 gun sonra tekrar istediler 2 hafta sonrada ultrasona çağırdılar ilaçlar aynen devam dediler

eejanaika canım hayırlı ugurlu olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Bizi unutmayın sakin hamile kalanlar çekip gitmeyin

eejanaika cnm col sevndm tekrar hayrlı olsun saglıkla kucagınada al inşallah güzel sıkıntısz bi hamılelık geçirmen dılegıyle tatlım

eejanaika cnm col sevndm tekrar hayrlı olsun saglıkla kucagınada al inşallah güzel sıkıntısz bi hamılelık geçirmen dılegıyle tatlım
aminnnn. canım, canımlarım çok teşekkür ederim hepinize. inşallah rabbim hepimize nasip etsin, sizlerde hamile kalın anne olalım tez vakitte inşallah.

Y Ynshira unuttu bizi
Biz de dün korunmayi bıraktık bakarsın doğal olur :)))) inşallah

ama canım o kasımdan beri siteye girmemiş. inşallah iyidir rabbim nerde ne yapıyorsa yardımcısı olsun kalbimiz ve dualarımız seninle Y Ynshira

bu sitede okudum canım morfoloji sıfır olup doğal yolla hamile kalan. sizin 2 diye anımsıyorum. yani olmaz olmaz dememek lazım. inşallah rabbim muradını hakkına hayra yazıp nasip etsin

Hadi inşallah canım kim bilir olablr allah nasip ederse hayrlısı nasılsa ole olsun hakkmızda..bizdede morfoloji 1 olmaz diyorm ama insan belki diyo yinede...hayırlısı..
Bizim morfoloji % 1 Allah büyük belki oluverir. Dcu canım sen naptin başlıyor musun tedaviye .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…